Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Budapest optika?

pottomzoi
Létrehozva: 2014. július 9. 06:05

Sziasztok! :)

Nemrég kerültem a fővárosba és azt szeretném kérdezni, hogy tud-e valaki egy jó optikát ajánlani nekem? Főleg a Széll Kálmán térhez közel érdekelne, de máshova is el tudok jutni. Szerencsére korán végzek a munkahelyemen. ;) Látásvizsgálatra is szükségem lenne már. Hálózatok annyira nem érdekelnek mert egyszer már csalódtam bennük. 

Válaszokat előre is köszönöm :)

  1. 2014. július 9. 08:273.
    Ha a 4-6-os vonala megfelel:

    Mester optika

    NEM a legolcsóbb, de nem is luxuskategória, viszont helyben megvizsgálnak és még soha nem volt rájuk panasz. Azt is kijavították, amit az "SZTK"-ban elnéztek. Minőségi a kiszolgálás, nagyon segítőkészek minden apróságban.
    előzmény:
    pottomzoi (1)
    2014-07-09  06:05
  2. 2014. július 9. 08:152.
    XI. kerület még szóba jöhet?

    http://www.moi.hu/schell-optika-0

    Az egész családunk ide jár kb. két évtizede. Sosem csalódtunk.

    A férj optikus, a feleség optometrista. Van látásvizsgálat, meg minden, amire szükség van.  Az áraik mérsékeltek.

    előzmény:
    pottomzoi (1)
    2014-07-09  06:05

Címlap

top