Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Budapesti nőgyógyász

WOrsi21
Létrehozva: 2014. július 1. 20:25
Budapesti magon nőgyógyászt keresek sürgösen, aki nem dolgozik horror árakon. Lehetőleg a IV., X., XI., XIV. és a XVI. kerületkben lenne jó.
  1. 2014. október 6. 11:094.

    Sziasztok!


    Én a XI. kerületben jártam Dr. Joó József Gábornál. 


    Kimondottan szimpatikus, kedves. Ami Nekem tetszett, hogy meghallgat és korrekt módon válaszol. Másnál ez tapasztalataimalapján elvárhatatlan


    Nem volt drága, és azt hallom, csak dícsérik, mind árban, mind személyiségre.


    Azt mindenesetre jó volt látni, hogy a nála szülő anyák milyen lelkesen mutogatták neki a csemetéket Ezért érdemes volt hamarabb odaérni. Egyébként nincs hosszú várakozási idő sem.


    A Bartók Béla úton rendel egy csendes kis rendelőben. Nekem nagyon régóta az első doki, aki egyáltalán normális.


    Szép napot!

  2. 2014. július 2. 01:503.
  3. 2014. július 1. 23:022.
    Ajánlom a Medinice rendelőt Mátyásföldön, mindkét orvos nagyon jó (egy férfi és egy női nőgyógyász van) 12000 Ft egy vizsgálat. A rendelő jó felszerelt, jók a szakemberek, kedves és profi a recepció.

    http://www.medinice.hu/szolgaltatasok.html

    előzmény:
    WOrsi21 (1)
    2014-07-01  20:25

Címlap

top