Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hyraulonsavas arcfeltöltés

SSszonja
Létrehozva: 2014. március 23. 19:44

Szeretném a szemem alatt elmélyült árkot feltöltetni. Van valakinek ezzel tapasztalata? esetleg az arc más részén? Hyraulonsavval töltenék.

Orvostapasztalatok? A Körúti Orvoscentrumot és dr. Brandl Beatrixet néztem ki eddig, de várok tapasztalatokat, ha vannak.

 köszönöm

  1. 2014. május 15. 10:3913.

    Szia!

    En vettem kb 1 evvel ezelottt egy elfogadhato aru kremet Angliabol es azota is hasznalom es eleg jo az eredmeny, szinten ez az egyik osszetevoje a kremnek.

     

    ebayen kaphato volt (en nem Europaban elek) en is szkeptikus voltam de egy honap utan szepen kezdett feltoltodni a szam melletti melyebb ranc es az ornyeregnel felul levo szinten melyebb ranc. Nem mondom hogy teljesen eltunt viszont konnyebb es olcsobb naponta kremet hasznalni mint a masik megoldas.

     

    ha erdekel szivesen megirom priviben a krem nevet.

    előzmény:
    SSszonja (1)
    2014-03-23  19:44
  2. 2014. május 13. 17:5112.

    Szia!

    Én múlt héten csináltattam belső szemzug és középarc feltöltést. Nem mondom meg hol, nehogy ráfogják, hogy reklám! :)

    Hát az egyik legjobb döntésem volt! A szemeim mindig táskásak voltak, minden fotón úgy néztem ki, mint Derrick. Bárhogy sminkeltem, mindig azt kérdezték, hogy fáradt vagyok-e, miért vagyok nyuzott, stb. A szemem alatti karikába töltöttek hyarulonsavat és teljesen eltűntek a táskák, imádom! Az arcomon még furcsa, bár sokat alakult 1 hét alatt, az első napokban durvább volt. Én biztos hogy minden évben fogok erre pénzt szánni, a 2 szem alá kb 1 ampulla kellett.

    előzmény:
    SSszonja (1)
    2014-03-23  19:44
  3. 2014. március 24. 17:1211.

    Hát én már több éve, hogy csináltattam, de úgy emlékszem, hogy csak a tűszúrások helye kékült be kicsit, de azt egy erősebben fedő alapozóval simán lehet korrigálni. Gyulladás semmiképpen nem volt. 

    Szerintem csütörtökről hétfőre szalonképes leszel, de azért konzultálj előtte a dokival, mert ő tud biztosat mondani. A szem alatti terület azért sokkal vékonyabb és érzékenyebb bőr, mint nekem a szájzug és az orr-száj redő. 

    előzmény:
    SSszonja (10)
    2014-03-24  10:10
  4. 2014. március 24. 10:1010.

    ZSazsi és miután megcsinálták nem gyulladt be? Nem igazán akarom reklámozni hogy megcsináltatom ezért jo lenne ha észre se vennék a munkahelyemen max annyit hogy jaj de kipihent vagy.. Igazábol nem kell nagy változás, mert a "leépülés" is egészen kicsi, szoval tényleg csak mm-ekről lenne szo, de én látnám és ez a lényeg:) hogy újra tetszek magamnak-asszem inkább ez a lényege.

    Mondjuk ha csüt. este csináltatom akkor hétfőre már szalonképes a dolog?  

    előzmény:
    zsazsi1 (8)
    2014-03-23  22:03
  5. 2014. március 24. 09:229.

    rosszabb biztos nem lesz, kivéve ha túltöltik, mert az esetleg kinyújthatja a bőrt, de normális doki ilyet nem is vállal

     

    a plasztikai dokik között is van többféle iskola, izmus híve, van, aki csak műtene, van, aki többféle módszert alkalmaz. utóbbiak legalább nem elfogultak egyik irányba sem, mert nekik csörög mindenképp. ők szoktak inkább feltöltést ajánlani, míg nem műtenének, mert hidd el, jó azt eltolni addig, míg lehet, mert kockázatosabb és azt sem lehet sokszor, max 2-3-szor megejteni az élet során (ha csak nem akar vkizombi arcot)

     

    igen, van, amikor már jobb műteni, ha túl nagy a bőrfelesleg, pl. a napokban írtam le a Madonnáról szóló topikban, hogy azért lett hörcsögfeje, mert nagyon feltöltötték, és Klárika is jobban tenné, ha inkább felvarratná az arcát, de 1-2 ml-es feltöltés inkább hasznos

     

    igen, egyébként egy idő után kiürül, de addig is ingerli a bőrt és beindítja a kollagéntermelést, ezért öngyógyító, önfeltöltő hatása is van

    előzmény:
    Maxim (5)
    2014-03-23  20:53
  6. 2014. március 23. 22:038.

    Szia!

     

    Én ugyanott a szájzug-orr redőt és a szájzugot töltettem fel. Nem az általad írt doktornőnél, egy másiknál. Nagyon kedves  volt különben.

    Az eredmény? Valami látszott, sőt tapintható is volt egy ideig a bőröm alatt, de nem azt adta, amit én reméltem. Lehet persze, hogy az én elvárásom volt túlzott, és ez a beavatkozás nem is hozhatta azt az eredményt.

    Eszembe sem jutott, hogy újra megcsináltassam, nekem ez nem ért félévente több mint 100 e Ft-ot.

    Ennyit tudok mondani róla, szerintem ezek a feltöltögetések inkább csak egy "nagy" műtét eredménye tökéletesítésére szolgálnak, vagy tényleg nagyon kis ráncok eltüntetésére.

    Mindenesetre amit itt állítottak, hogy rosszabb lenne utána, azt én nem tapasztaltam. De sokkal jobb se lesz! 

    előzmény:
    SSszonja (1)
    2014-03-23  19:44
  7. 2014. március 23. 21:597.

    Szerettem volna a hyaluronos feltöltést,  de az ismerős plasztikai sebész lebeszélt róla a felsorolt indokok alapján. Késes műtétnek meg nem vetem alá magam, jó sminkkel el lehet tüntetni fiatal korban, érettebben meg viselni kell méltósággal. Minden ilyen töltögetéssel egyre lárvaszerűbb lesz az arc. De ez az én véleményem.

    Egy arcplasztikám volt mindössze, a felső szemhéjamat emelték meg, de azt is csak azért, mert a szemészorvos szerint is indokolt volt.

    előzmény:
    SSszonja (6)
    2014-03-23  20:59
  8. 2014. március 23. 20:596.

    Volt ilyen beavatkozásod, onnan a tapasztalat?

    Adhato a szem alá, ezt nevezik könnyárok feltöltésnek. 

    előzmény:
    Maxim (5)
    2014-03-23  20:53
  9. 2014. március 23. 20:535.

    Inkább 3-4 havonta. De csak látszólag  tesz jót a bőrnek. Ha egyszer mégsem lesz rá pénzed, viharsebesen fonnyad 15-20 évvel öregebbé az arcod.

    Hogy a szem alatti finom bőrbe beadható-e, azt nem tudom. Viszont, ha végiggondolod, hogy az évek folyamán mennyi pénzt injektáltatnál be, akkor inkább egyszeri befektetéssel, de én a műtétet választanám. 

    előzmény:
    SSszonja (3)
    2014-03-23  20:31
  10. 2014. március 23. 20:354.
    Amúgy nem ráncom van, hanem a szemem alatti ún könnyárok mélyült el-gondolom kezd onnan kifogyni az "anyag":) és ettől olyan fáradtnak tűnök, mert a fény máshogy esik oda. és zavar, mert nem ilyen volt.
    előzmény:
    Maxim (2)
    2014-03-23  20:21
  11. 2014. március 23. 20:313.
    Persze azzal tisztában vagyok, hogy fél-1 évente ismételni kell, mert felszívodik. 
    előzmény:
    Maxim (2)
    2014-03-23  20:21
  12. 2014. március 23. 20:212.

    hyaluronsav

     

    Azt azért nem mondják el a plaszt.sebészek, sőt intenzíven tiltakoznak, hogy ha egyszer feltöltetted, onnan nincs megállás. Mert ahogy kiürül, még mélyebbek lesznek a ráncok. Ha viszont a pénztárcád bírja... 

    előzmény:
    SSszonja (1)
    2014-03-23  19:44

Címlap

top