Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Gyógytorna Győrben

ancsi54
Létrehozva: 2013. augusztus 2. 21:19

Győriek segítségét szeretném kérni. Hallottatok már az Mc Kenzie módszerről? Ezt a fajta gyógytornát ajánlották a lányomnak és most olyan gyógytornászt keresünk Győrben aki ezzel a módszerrel gyógyít. Én még soha nem hallottam erről a módszerről azért szeretném a segítségeteket kérni hátha itt valaki ismeri eetleg tapasztalata is van.

Köszönom ha valaki segíteni tud.

  1. 2017. február 22. 19:0312.

    Gyógytornászt keresek bokaműtétem utáni járásom kezeléséhez

  2. 2015. május 8. 00:3711.

    Én a MozgásMentor rendelőt ajánlom, Szalma Ádám különböző típusú gyógytorna módszereket kínál itt Győrben. Ezen kívül a kollégája masszázzsal várja a vendégeket.


    Van honlapjuk is, ahol on-line is tudtok foglalni:


     


    www.mozgasmentor.hu

  3. 2014. január 28. 13:5210.
    Szia ancsi54! A McKenzie módszer gerincsérv orvoslására szolgáló módszer, és általában hatékony is:) de mielőtt nekiindultok a gyógytornának, nézzétek meg itt, hogy milyen utakon indulhattok el (TB által finanszírozott, avagy sem, és melyik milyen). Kislányodnak mielőbbi gyógyulást kívánok!
  4. 2014. január 12. 13:189.
    Milyen igazságtalan vagy! Bár sajnálom a topikinditót, de inkább örülni kellene, hogy sokaknak nincs tapasztalata a Mc Kenzie módszerről, mert hál ég nem betegek. Ezt így is meg lehet közelíteni.
    előzmény:
    liventa (7)
    2013-08-04  21:02
  5. 2013. augusztus 5. 17:568.

    Köszönöm szépen Liventa, aranyos vagy. Én is azért kutatok fel minden fórumot és érdeklődök mert szeretném ha javulna az állapota.

    A Sarka- Rubint hasonlat tök jó és valóban így van hatalmas feneket kerítenek nekik bármi történik az ilyen celebekkel annak tuti híre megy........naná hogy mindenkinek tudni kell róla.....

    előzmény:
    liventa (7)
    2013-08-04  21:02
  6. 2013. augusztus 4. 21:027.

    Talán Farkas Andreánál is lehetne érdeklődni a Honvéd utcában.

    Éppen arra gondoltam, hogy ha Sarka Kata tyúkszeméről vagy Rubint Réka kapafogáról van szó, özönlenek a hozzászólások -- mondjuk főként egy szűk körből.

    Kislányodnak teljes gyógyulást kívánok; talán a legfontosabb, hogy megtanulja a számára leghatékonyabb törnát és kitartóan gyakorolja.

     

    előzmény:
    ancsi54 (6)
    2013-08-04  17:44
  7. 2013. augusztus 4. 17:446.

    Ezzel én is így vagyok............előtte jól körbejárom a témát több helyről érdeklődök és ha valakinek van személyes tapasztalata azt szívesen meghallgatom és figyelembe veszem. Ezért is érdeklődtem itt a fórumon de látom sajnos Rajtad kívül senki más nem tudott érdemben válaszolni.

    Fel fogjuk keresni az átalad ajánlott gyógymasszőrt, de mint látom nincs magánrendelése. Végül is mindegy csak ügyes legyen, jól végezze a munkáját és tudjon segíteni lányom problémáján.

     

    előzmény:
    liventa (5)
    2013-08-04  08:41
  8. 2013. augusztus 4. 08:415.

    Szerintem is fontos a szubjektív tapasztalat, de amellett szeretek utánanézni a dolgoknak, ahonnan pl. némi olvasgatással kiderül a számomra, hogy a McKenzi lényege egyrészt az ízületek/csigolyák "helyretétele" és másrészt a környező izmok megerősítése, amelyek azután tehermentesítik az ízületeket/porckorongokat, hogy a helyükön is maradjanak.

    És az se mellékes, hogy szakembertől megtanulva a gyakorlatok egy életen át folytathatók önállóan, ami szerintem a tartós eredmény garanciája.

    Emellett ésszerű táplálkozás és jöhetnek a kihívások.

    (Bár olyan következetes lennék, ahogy ezeket mos leírom Neked...) 

    előzmény:
    ancsi54 (4)
    2013-08-03  19:57
  9. 2013. augusztus 3. 19:574.

    Liventa!

    Köszönöm szépen a választ, megnézem a videót. De várok még hátha valaki válaszol akinek van tapasztalata és csinálta már ezt a fajta tornát. És javult e az állapota.

    További szép estét és köszi

    előzmény:
    liventa (2)
    2013-08-03  17:54
  10. 2013. augusztus 3. 18:223.
    Bocsánat, a második URL lemaradt -- ITT további torna-videókat is találsz.
    előzmény:
    ancsi54 (1)
    2013-08-02  21:19
  11. 2013. augusztus 3. 17:542.

    Kedves Ancsi, nincs közvetlen tapasztalatom a McKenzie-vel, de ha rákeresel, Győrben több terapeutát is találsz, pld.:

    http://www.xn--gygytornsz-z4a3s.hu/bemutatkozas.ht ml

    Van a Honvéd utcában és a Bartók B. úton is -- amíg tanácsot kapsz tapasztalattal rendelkezőktől, nézz meg 1-2 videót velem együtt, hogy könnyebben dönthess:

     

    előzmény:
    ancsi54 (1)
    2013-08-02  21:19

Címlap

top