Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Dr. Murber Ákos infók

padmami
Létrehozva: 2013. július 8. 12:22

Sziasztok!

PCO jellegű problémák miatt  ajánlották nekem Dr. Murber Ákost, de sajnos nem találom itt a neten az elérhetőségét. Van esetleg ilyen infótok (privátban is jó természetesen), hogy hol és mikor lehet bejelentkezni nála a magánrendelésre? Vagy fogad esetleg a Klinikán is?

További kérdés, hogy milyen orvos, mire lehet nála számítani, mennyi a vizitdíja, stb. Minden információnak nagyon örülnék.

Már 9 hónapja próbálom magam rendbe hozni, több orvosnál is jártam már, és van, aki nagyon jó, nála meg is tudtam maradni, de az endokrinológusokkal egyelőre nem jutottam dűlőre.

Előre köszi mindenkinek, aki válaszol :)

Üdv:

padmami

  1. 2017. február 11. 09:3711.

    Szia! Látom elég régi a bejegyzés de azért megkérdezem , lett azóta baba , történt valami változás az Fsh -val? 

    előzmény:
    Sarah17 (6)
    2014-01-12  08:58
  2. 2015. szeptember 9. 15:1710.

    Sziasztok! Én is szeretném megkapni Dr. Murber Ákos magánrendelőjének az elérhetőségét. Neten sehol sem találom. Most küldött hozzá a nőgyógyászom (3 vetélés után)Köszönöm ha valaki tud segíteni.

  3. 2014. október 15. 15:099.

    Milyen fura, amikor még én jártam hozzá, akkor ő volt a kedves aranyos, fiatal, kezdő doki...

    előzmény:
    padmami (1)
    2013-07-08  12:22
  4. 2014. október 15. 14:388.

    Sziasztok!


    Az a baj vele, annyira érezni, hogy csak a pénz a pénz.... A Dunamed Rendelőben van a magánrendelése...a honlapon nem találni persze semmit róla...egy névjegye nincs kitéve ... Megszűrve, csakis az asszisztensnőn keresztül lehet bejut, nehogy véletlenül is.... Ugyanakkor a váróban megmozdulni nem lehet...egy időpontra többen is! vagyunk hívva, ott nyomorgunk vagy 20-an.... gondolhatjátok, hogy a 10 perces vizsgálat 6-8 perc alatt lezavarva... Jó órabér 50-60 ezer...

    előzmény:
    padmami (7)
    2014-02-19  08:47
  5. 2014. február 19. 08:477.

    Sajnálom, hogy ilyen rossz tapasztalatod volt vele. Sajnos nekem sem igazán nyerte el e tetszésemet az, ami nála történt. Őszintén és a legnagyobb jó szándékkal azt tudom javasolni, hogy keressetek olyan dokit, akinek még nincs akkora neve, nem ilyen körülrajongott helyen dolgozik, de legalább nem beszél veletek bunkón, nem felületes, őszintén megmondja, hogy mi bajotok van, mire figyeljetek, és válaszol a kérdéseitekre.

    A doktor úr nálam egyébként szerintem biztos, hogy fiatalabb, mégis úgy beszélt velem, mintha sík hülye lennék, pedig ezt igazán nem lehet elmondani rólam.

    Persze a fő baj nem ez volt, hanem hogy néhány fontos információról nem tájékoztatott, aminek komoly következményei lettek, amiket nem igazán köszönnék meg :(

     

     

    előzmény:
    Sarah17 (6)
    2014-01-12  08:58
  6. 2014. január 12. 08:586.
    Én azt javaslom, aki jót akar magának, ne menjen Murber Ákoshoz. Én múlt alkalommal hozzá kerültem, mert a főorvos épp nem ért rá. Életemben először találkoztam vele, meg sem vizsgált, pár FSH eredményből közölte velem, hogy soha nem lehet gyerekem, és gondolkozzak az örökbefogadáson.... Fel nem fogom, hogy képes valaki ilyen következtetésre jutni és ilyet közölni egy nővel, főleg az első alkalommal, amikor még semmit nem is tud róla...
    előzmény:
    szutyuri75 (5)
    2014-01-06  12:53
  7. 2014. január 6. 12:535.
    Szia!

    Elküldenéd  nekem is a doki elérhetőségét?Sajnos én sem találom a neten sehol..és szeretném felvenni vele kapcsolatot!
    KÖszi Ildikó

    előzmény:
    xyz123123 (4)
    2013-07-08  20:59
  8. 2013. július 8. 20:594.

    Régebben voltam nála egy párszor a magánrendelésén. (A címet és a telefonszámot elküldöm priviben, ahogy kérted.) 

    Különösebb gondom emberileg nem volt vele.

    Ami nem tetszett (és ezért váltottam), hogy a pajzsmirigy értékek közül nem kérte az összeset, csak 1-et. Az eredmény alapján írt volna fel pajzsmirigy gyógyszert, amit állítása szerint lehet, hogy egész életben szedni kellett volna.

    (Szerintem ilyen komoly kaliberű döntés esetén ez nem elegendő ilyen esetben.) 

     

    előzmény:
    padmami (1)
    2013-07-08  12:22
  9. 2013. július 8. 19:483.

    Nekem nem saját tapasztalat, de több ismerőstől is jókat hallottam róla.

     

    előzmény:
    padmami (1)
    2013-07-08  12:22
  10. Torolt_felhasznalo_793872
    Torolt_felhasznalo_793872
    2013. július 8. 17:122.
    Én sem igazán ajánlom,pár évvel ezelőtti,szörnyű élményeim vannak a klinikával és vele kapcsolatban..
    előzmény:
    padmami (1)
    2013-07-08  12:22

Címlap

top