Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Növekedésihormon

lavinka
Létrehozva: 2013. május 15. 23:13

Sziasztok,

arról szeretnék érdeklődni, hogy valaki kapott -e már növekedési hormont és milyen eredeményekről/változásokról tudna beszámolni? Nem őrült vagyok, h egészségesen döfködni akarom magamba, hanem a szervezetem nem termel másfél éve egy hipofizis rendellenesség kapcsán és emiatt fogok kapni.. várom, mert sportoló vagyok és azóta az izmom nagyrésze eltűnt és az energiám is jóval kevesebb, de kicsit tartok a lehetséges mellékhatásoktól. Valakinek van tapasztalata erről?

  1. 2017. május 9. 15:206.

    Nem valami bizalomgerjesztő. Mi egy hete kezdtük el.

    előzmény:
    2009január2 (5)
    2013-05-16  13:14
  2. 2013. május 16. 13:145.

    Szia!

     

    Az én fiam 10 évig szúrta magát.

     

    18 évesen abba kellett hagynia,mert betokosodtak a csontjai,vagyis nem nőhetett tovább.

     

    Mindössze 155 cm-re nőtt így is (szerény véleményem szerint ennyi  lenne szúrkálás nélkül is,de ez ugye nem bizonyított).

     

    Viszont nagyjából 5-6 éve olyan szinten pattanásos az arca,hogy ....szóval nagyon!!! Most (lekopogjam kopp-kopp-kopp) kapott rá egy gyógyszret,ami leszedte neki (májkárosodást okozhat,most fognak vérképet csinálni neki) ,de nem biztos,hogy a gyógyszer elhagyása után nem jönnek vissza.

     

     

    Valószínűleg,mindenezk ismeretében én nem kezdeném el neki ismét a kúrát,ha visszacsinálhatnám! 

  3. 2013. május 16. 09:184.
    Igen rosszindulatu csont daganat...nem ajánlom senkinek, csak az igazi betegek szedjék, vagyis szurják magukat. /Turner szindromások, törpék..
    előzmény:
    lavinka (3)
    2013-05-15  23:29
  4. 2013. május 15. 23:293.
    és volt negativ tapasztalat? vagy bármi, amit eltudnál nekem mondani e kapcsán?
    előzmény:
    valakilánya (2)
    2013-05-15  23:23
  5. 2013. május 15. 23:232.
    Igen tudok, a fiam kapta azt hiszem két évig szurta magát mindennap...
    előzmény:
    lavinka (1)
    2013-05-15  23:13

Címlap

top