Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Jó érsebész

sotty
Létrehozva: 2012. július 31. 11:44

Sziasztok!

 

Anyukám miatt nyitottam a topicot. Fejér megye, ill. Budapest vonzáskörzetében keresnék neki jó érsebészt. A combján jött ki visszér, sajnos a családunkban ez genetikai vonás, rosszak az érfalaink, sok a visszér- és meszesedés-probléma. Anyukámnak ez már a 4. műtétje lenne, most 54 éves, az első 31 évesen volt neki. Sajnos ahogy kiműtik az egyik nagy visszerét, pár év múlva abból az érből lesz visszér, ami átveszi a kiműtött szerepét. Attól is fél anyum, hogy megint ez lesz a helyzet, ezért talán a műtét előtt nem ártana feltérképezni a teljes keringést a lábában, hogy összefüggéseiben is lássák a rendszert.

 

Érdekelne magán- és tb-alapú megoldás is, bár magánból azt hiszem csak a kevésbé pénzeset engedhetjük meg magunknak. Negatív véleményt is lehet írni, de a pocskondiázást kérem kerüljük. Előre is köszönöm az ajánlásokat.

  1. 2013. június 17. 14:197.
    Hát, én inkább nem ajánlom őt. A magánrendelésén voltam, ami egy felületes kapkodás volt, potom 15ezerért, és a teljesen nyilvánvaló visszér-problémát reumatológiai esetnek minősítette. Még jó, hogy nem az az eset vagyok, aki mindent fenntartás nélkül elhisz az orvosoknak. Ennyit Szabó Attila  szakértelméről. Egyébként ott van a Városmajor utcában.
    előzmény:
    bubóca (3)
    2012-07-31  12:52
  2. 2012. augusztus 1. 12:556.
    Köszönöm szépen!
    előzmény:
    csucsori (5)
    2012-07-31  15:04
  3. 2012. július 31. 15:045.

    www.medhungary.com

    Több helyen vannak Bp-en, csodákat mesélnek róluk.

    Az USA-ben idéna legjobb orvosi találmánynak minősítették

     

    Próba -cseresznye

    előzmény:
    sotty (1)
    2012-07-31  11:44
  4. 2012. július 31. 12:544.
    köszönöm szépen! utánanézek!
    előzmény:
    bubóca (3)
    2012-07-31  12:52
  5. 2012. július 31. 12:523.

    Szia!

     

    Szerintem a legjobb orvos Dr. Szabó Attila. Sajnos, már nincs az Ér- és Szívsebészeti Klinikán, van viszont magánrendelője a Medve utcában péntekenként. Van honlapja is, ha rákeresel a nevére, megtalálod a lézeres visszér gyógyításban is kiváló.

    Egyébént ha elfogadsz egy tanácsot, próbáld erre a klinikára bejuttatni anyukád. Ha felmégy a www. Házipatika.com honlapra, az orvoskeresőre, ott van jónéhány doki, aki ott dolgozik.

    Engem 4x műtöttek ott visszérrel és érelzáródással. Csak jót tudok mondani az ellátásról és orvosokról, nővérekről. Amelyik doki szimpatikus, írj neki e-mailt, kérdezd meg, tudná-e, fogadná-e anyukádat. Biztos vagyok benne, hogy igen lesz a válasz.

    Jobbulást kívánok édesanyádnak!

    előzmény:
    sotty (2)
    2012-07-31  12:32
  6. 2012. július 31. 12:322.
    Köszönöm a priviket is!
    előzmény:
    sotty (1)
    2012-07-31  11:44

Címlap

top