Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

XV.ker. Rákosúti háziorvos

barb11
Létrehozva: 2012. május 3. 11:43

Sziasztok!

 

Új vagyok a kerületben, és kellene egy jó háziorvos. Lakcím alapján a Rákos úti rendelőbe tartozok. Viszont vagy rosszul kerestem, vagy nem tudom, de az ottani dokikról nem találtam semmit....

 

Legyen kedves, normális, alapos .

 

Köszi!

 
  1. 2016. június 21. 14:025.

    Sziasztok!


    Megláttam a "dr. Csirmaz Ilona, Rendkívül alapos, empatikus..." hozzászólást.


    Leírom a tapasztalataimat vele és a asszisztensével kapcsolatosan.


    Heves szívdobogással, magas vérnyomással bementem a rendelésre.


    1. arra nem volt képes, hogy megmérje a vérnyomásom


    2. arra sem képes, hogy meghallgassa a szívemet


    3. szemtelenül beszél, mintha ő "tojta" volna a világot, és hogy hogy képzelem, én hogy merek megszólalni. Ha nem tetszik menjek máshova.


     


    A sok semmittevés után adott beutalót 3 helyre, ami mind negatív lett.


    Kiderül számomra, hogy nagyon a fellegekben van a molett doktornő, és a szemtelen asszisztense.


     


    A telefont sose veszik fel, én is hívtam nekem se vették fel. Amikor bent voltam a vizsgálaton (ami nem vizsgálat volt, hanem beutaló irás a semmire), meg mertem kérdezni, hogy most is csöng a telefon, miért nem veszi fel. Na kaptam ezért is, én mit is képzelek.


    17 óráig volt a rendelési idő, a dagi asszisztens kiszambázik, és előadja 16:30-kor, hogy most már senki nem jöhet, ma nem fogad több beteget.
    Jön lihegve 16:30 -kor egy hölgy a rendelésre, akit az én fülem hallatára szemtelenül röhögve elhajt az asszisztens.


    Nem is haragudjatok, ezt a doktornőt ne is ajánljátok: mert NEM ALAPOS! még csak a szívem sem hallgatta meg, és a röhögésen felül szemtelen is.


    A szemtelenségét a magas lovon ülését azért is kikérem magamnak, mert én is ugyan annyi ideig tanultam, mint ő (felsőfokú végzettségem van), semmivel nem több bármely egyetemet végzett embernél. (Egy különbség van: ő szemtelen.)


    Állítólag ő nagyon túlterhelt, mert 5-6000??? betege van. Akkor nyilván nem is tudja ellátni a munkáját, annyira túlhajtott.


     

    előzmény:
    haha01 (3)
    2012-05-03  18:57
  2. 2012. május 4. 12:354.
    Köszönöm!
    előzmény:
    haha01 (3)
    2012-05-03  18:57
  3. 2012. május 3. 18:573.

    dr. Csirmaz Ilona

     

    Rendkívül alapos, empatikus...

    előzmény:
    barb11 (1)
    2012-05-03  11:43
  4. 2012. május 3. 13:422.
    Valaki légyszi...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     

Címlap

top