Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Jó belgyógyászt szeretnék!

csillagok
Létrehozva: 2012. február 6. 16:36
Sziasztok!

Megbízható, lelkiismeretes, szakmailag is bizonyított belgyógyászt, valamint gasztroenterológust keresek budapesti kórházakban. Elsősorban a Szent Imre Kórház, vagy a MÁV Kórház érdekelne. Azért más lehetőséget sem zárok ki. Ha ismertek ilyet, vannak jó tapasztalataitok, kérlek segítsetek!

Írjátok meg nekem az általatok ajánlott orvos nevét és elérhetőségét!

Minden segítséget előre is hálásan köszönök!
  1. 2017. június 27. 10:2311.

    dr. Döngölő László gasztroenterológust határozottan NEM ajánlom.

    előzmény:
    pihe** (2)
    2012-02-06  17:06
  2. 2016. szeptember 28. 17:0910.

    Szia!


     


    Nagyon alapos, lelkiismeret és gondos orvos Seidner Judit doktornő. A 12. kerületben van magánrendelése. Kedves, figyelmes, és valóban segítőkész, odafigyel a problémádra, és alaposan kivizsgál, én szakmailag nem csalódtam benne. 

    előzmény:
    csillagok (1)
    2012-02-06  16:36
  3. 2012. május 11. 17:339.

    Szia!

    Megköszönném elérhetőségét.

    előzmény:
    Mogykat (8)
    2012-05-10  16:35
  4. 2012. május 10. 16:358.

    Szia!

    Én Vácon élek, és itt ismerek egy nagyon lelkiismeretes belgyógyász, háziorvos, gastroenterológust. Van magánrendelése, ahol egy egész órát tölt a beteggel. Kikérdezi, megvizsgálja, tanácsot ad, kezelési tervet állít fel. MIndezt nyugodt környezetben. Ez nagy ajándék a mai egészségügyben. Dr. Osztrogonácz Henrik. Ha gondolod, elküldöm az elérhetőségét. MK :) 

    előzmény:
    csillagok (1)
    2012-02-06  16:36
  5. 2012. február 7. 13:577.

    Sziasztok!

     

    Köszönöm szépen az eddigi ajánlatokat, ha még tud segíteni valaki, azt is szívesen elfogadom. Igekeszem a hétvégén döntést hozni, és kezembe veszem a "nagyvilágot". Csak addig húzzam ki valahogy diétával..., mert csak 20-án lesz CT.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  6. 2012. február 6. 19:266.

    Szia, sajnálom, hogy ennyi mindent el kellett viselned, és még nincs vége:(

     

    Személyes megtapasztalás során tudom a legjobb szívvel ajánlani Oanh Doktornőt!

    Tőle megkaptam mindazt úgy tudásban, empátiában, és hozzáállásban, amire egy betegnek szüksége van. És nem utolsó sorban a gyors felépülést.

    Áldás, hogy nálunk él, és gyakorolja professzionálisan a hivatását!

     

     http://orvoslista.com/dr-le-thuy-oanh-2/

    előzmény:
    csillagok (1)
    2012-02-06  16:36
  7. 2012. február 6. 18:375.

    Úgy gondolom, hogy inkább leírom röviden, hogy miért is szeretnék egy lelkiismeretes belgyógyászt, hátha így jobban tudnátok segíteni...

     

    Epehólyagműtétnél elkezdtem fulladni kb. másfél órán keresztül, majd nehézlégzéssel hazaengedtek. Pár hónapra rá, vállaltunk még egy kisbabát, melynek következménye lett. Életveszélybe kerültem, annyira elvéreztem, így sajnos elveszítettük a babát. A nehézlégzésem még mindig megmaradt és elkezdtem köhögni. Öt hónapot "szenvedtem", egyre rosszabbul voltam, mire kiderítették, hogy ez tüdőembólia. Elkezdtek vérhiggítóval kezelni, majd már nem kaptam levegőt, beödémásodtam, hánytam, elkezdtem bizseregni, majd leesett az oxigénszaturációm 72-re, elgyengültem. Nagy nehezen, de kiderült, hogy gyógyszerallergiás lettem, valamint anafilexiás sokkot kaptam. Mivel nem hagyták abba időbe a gyógyszert, így a mérgezéstől még nem vagyok valami jól.  Gyógyszertúladagolás következtében retroperitoenális fertőzést kaphattam, mert vakbélgyulladás tüneteivel kerültem kórházba, pontosabban már a sebészetre, de nem műtöttek meg, mert a bél nincs begyulladva, de viszont folyadékgyülem keletkezett ott. Ez a folyadékgyülem valószínű retroperitoenális (hasüregi) fertőzés ( már a gerincnél és a kismedencénél is megjelent), melytől tályog is keletkezhet... Hasi CT-re kell mennem... Nagyvonalakban ez történt velem, ebből szeretnék kigyógyulni, amennyire tudok. Tudomásom szerint belgyógyászok, gasztroenteorológusok foglalkoznak ilyen tünetekkel...

     

    További segítségeteket is hálásan köszönöm!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  8. 2012. február 6. 17:454.
    Köszönöm szépen az eddigi ajánlatokat. Még ha valaki tud segíteni, szívesen elfogadom.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_511611
    Torolt_felhasznalo_511611
    2012. február 6. 17:193.

    Kedves Kérdező!

     

     

    Sipos Gábor doktor úrat tudom Neked ajánlani.

    Maximálisan empatikus,figyelemes,alapos orvos,csak jót tudok róla mesélni:)

    Mi évek óta hozzá járunk,édesanyámat is ő műtötte.

    Az Uzsokiban és a Jánosban is dolgozik,édesanyámat az Uzsokiban műtötte,

    felújítottak a kórtermek,normális körülmények vannak:)

     

    Honlapja:

    www.siposgabor.hu

     

    Ha bármi kérdésed van,írj nyugodtan!

    előzmény:
    csillagok (1)
    2012-02-06  16:36
  10. 2012. február 6. 17:062.

    http://www.viranyosklinika.hu/webset32.cgi?ViranyosKlinik a@@HU@@116@@GOOGLEBOT

     

    dr. Döngölő László. jártam hozzá évekkel ezelőtt, csak ajánlani tudom :) 

    előzmény:
    csillagok (1)
    2012-02-06  16:36

Címlap

top