Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nu Skin,tapasztalatok?

Brigi03
Létrehozva: 2012. január 15. 17:04

Sziasztok!

 

Tud vki pár szót mondani erről?

Hallottam jó dolgokat úgy mint termék,de úgy is mint "fő-vagy mellék foglalkozás".

Köszönöm 

  1. 2019. november 12. 16:1119.

    Sziasztok.Hadd védjem meg azokat az MLM-es ügynököket ahogy ti hívjátok.Nem ügynökök vagyunk hanem üzlettársak.


    Vannak olyanok akik a sok és gyors pénz reményében állítanak olyat amit a termékek nem mindenkinél ugyanazt eredményezik,ez tény.Viszont,csak hogy elmagyarázzam mi lenne ennek az egésznek a lényege.Én mint termékhasználó megosztom a saját tapasztalatomat mással a termék kapcsán  és ezáltal ha ti vásároltok a cég jutalmaz minket.Soha nem fogok olyat állítani,vagy isteníteni egy olyan terméket amit ki se próbáltam.Ebbe bele tartozik az is,hogyha esetleg valami problémád van,vagy segítségre van szükséged akkor mindig ott vagyunk.Mi egyben tanácsadók is vagyunk.Rendszeresen foglalkozunk azzal,hogy mit tapasztaltál a termékkel kapcsolatban,mit ajánlunk ha valami bőrproblema van pl


    Ha valaki üzletet akar építeni,akkor minden segítséget megadunk,hogy másokkal minnél könnyebben megismertesse a termékeket,az üzletet és ne legyen rámenős.


    Egy aprócska tanács.Aki úgy kezdi,hogy berak egy Facebookos csoportba az az átverés.Ha elbeszélgetsz vele és elmeséli,hogy miért kezdett bele,miért szeretett bele a termékekbe, na azzal kell szóba állni és nem fog átverni.


    Én egy éve csinálom és a cég soha nem húzott le,mindig kifizetett.Sőt vannak termékek amire a cég garanciát ad.Ha egy bizonyos időn belül nincs eredmény visszafizetik a pénzedet.


    Ahány ember annyi féle bőrtípus és szervezet.Ha van egy termék biztos nem fog mind a 100 embernél ugyanaz a hatás,eredmény kijönni.


    Remélem sikerült egy kicsit eloszlatni ezt a fatális félre értést.Amúgy pedig ha valakit érdekel,de fél hogy átverik,Pesten van a központ,be lehet menni,érdeklődni,termékeket kipróbálni.Rendszeres rendezvények is vannak ahol meg lehet hallgatni mi az igazság,mi a cég üzletpolitikája és mi a cél.

  2. 2017. február 7. 01:1018.

    Én is kipróbáltam, és nem tudom hogy itt ti miről beszélek az én számlámról soha nem vettek le egy forinzot sem és nincs is kötelező havi rendelés. Aki nem olvassa el a szabályzatot ami autómatikusan letöltődik regisztráció előtt azt könnyen be lehet csapni, kb 100 oldal de ha valaki belevág egy ilyen üzletbe annak ezt kötelező elolvasni és nem pedig egy munkalehetőséget gucsmolni azért mert lusta volt és nem olvasott! Nagyon jó termékeik vannak egyébként én szeretem őket és egy darabot sem kelett megvásárolnom mind ajándék volt a munkám után!


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     

    előzmény:
    Zafírmacska (17)
    2016-10-25  21:49
  3. 2016. október 25. 21:4917.

    Ahhh Te roppant okos vagy, osztod is az észt keményen. Faszán megmondtad, büszke is vagy magadra gondolom.... :-/


     


    Azért halkan megjegyzem, ha nem értesz a banki tranzakciókhoz, ne keménykedj ennyire. Nem KÓD kell ahhoz hogy lehívjanak pénzt a számládról (Úr Isten!) elég ha veszel valamit az interneten pl kozmetikum és olvasatlanul kipipálod a Feltételeket (tudják hogy szinte senki nem olvas végig 20 oldal jogi szöveget), és hopp, a kövi hónapban lehívnak egy összeget, jó esetben küldenek érte valami vacak arckrémet. Aztán sírhatsz a bankodnál hogy tiltsák le őket.....ÉN ÍGY JÁRTAM 1x és még rengeteg ember hasonlóan. Pedig nem vagyok figyelmetlen. 


     


    Azóta virtuális számlám van külön kártyával amin minden vásárlás előtt beállítom a limitet.....

    előzmény:
    semiramis (7)
    2012-01-15  17:53
  4. Torolt_felhasznalo_277437
    Torolt_felhasznalo_277437
    2016. Április 25. 14:5716.

    Nekem volt szerencsém egy felkérést kapnom egy Nu-skines ügynöktől..Mivel még hirtelen nem tudtam mi fán terem, utánanéztem..és hát, elég durva dolgokat olvastam róla itt is, meg máshol is..legyen elég, hogy MLM..Az ügynökük elég rámenős, hozzáadott a facebookos csoportjához rögtön, ahol szétnéztem;  internetről vett álomképekkel volt tele, tehát abszolút hiteles, meg a termékek eredménye inkább a phoptoshopnak volt köszönhető..Világosan megmondtam, hogy nem szeretnék belépni, nem nekem való, plusz nincs pénzem 3 ezer forintos fogkrémre, (persze nem ezekkel a szavakkal, mert úrihölgy vagyok) és elhagytam a csoportot. Mit ad isten, másnap már megint benne voltam...

    előzmény:
    Brigi03 (1)
    2012-01-15  17:04
  5. 2016. Április 1. 16:5015.

    Nos az čn számlámról neheze emelnčnek le 270000- et!!!!


    Egy vas nincs rajta!!!!

    előzmény:
    antironia (5)
    2012-01-15  17:34
  6. Torolt_felhasznalo_738772
    Torolt_felhasznalo_738772
    2012. január 15. 18:3914.
    A porontyok is imádnak erdőt járni. (Még hótól, esőtől sem félnek, mint a felnőttek! )
    előzmény:
    Brigi03 (10)
    2012-01-15  18:12
  7. Torolt_felhasznalo_738772
    Torolt_felhasznalo_738772
    2012. január 15. 18:3713.

    Pont ezt akartam írni. És csak úgy tudom elképzelni, hogy mégis megvalósult, hogy aláírattak vele valamit, amit előtte nem olvasott át vagy nem engedtek különböző okokra hivatkozva átolvasni, és abban szerepelhetett, hogy ehhez hozzájárult. Sok ilyen - más területen is, pl. ingatlan v. nyugdíjátruházás - előfordul az ilyesmi sajnos. Ezt mondjuk nagyon csúnya szóval maffiának hívják. Szép szóval meg becsapásnak, naivság kihasználásának. Hát az éremnek két oldala van. Körültekintőnek, figyelmesnek és talpraesettnek kell lenni.

     

    előzmény:
    semiramis (7)
    2012-01-15  17:53
  8. 2012. január 15. 18:3012.
    degogy toborozni,nem akarok én tag lenni,csak kipróbáltam és érdekelt a tömeg véleménye.
    előzmény:
    antironia (11)
    2012-01-15  18:23
  9. 2012. január 15. 18:2311.

    azt gondolom, hogy nekünk magyaroknak nehéz ezt az értékesítést lenyomni a torkunkon,azért reagál így a tömeg...

     

     

     

    ez nagyon pozitív!  Már a magyarokra nézve. :-)

     

    AGymosott amerikaiaknak való módszer, nem véletlen, hogy gondolkodó emberek azonnal látják, hogy átverést kapnak - még ha sztaniolba is van csomagolva...

     

     

    Ja, hogy neked már tapasztalataid vannak? Akkor csak nem toborozni jöttél ide?????

     

    Akkor meg REKLÁM, és itt az ideje, hogy töröljék a topikot!

     

     

    előzmény:
    Brigi03 (10)
    2012-01-15  18:12
  10. 2012. január 15. 18:1210.

    aham,szóval most már túl vagyok pár fórum olvasáson,és azt gondolom, hogy nekünk magyaroknak nehéz ezt az értékesítést lenyomni a torkunkon,azért reagál így a tömeg...

    Viszont nekem eddig 3szor kezelték le az arcomat és 1szer a combomat,és azt mondom hogy nagyon jó...pedig 85 kiló vagyok...szóval van min dolgoznia a gépnek...de ahogy nézegettem a kozmetikákban 3és 5ezer/kezelés az ára.... mert sok kozmetikában vannak már termékeik és gépeik is.

    Hát ha nem akarok úgymond belépni,csak a termékeit használni,sztem nem rossz.

    Amit meg bemásoltál,hogy sétáljak az erdőben,meg egyek sok zöldséget...stb.

    Egyébként ritkán eszem cukrot és liszet...stb,na mindegy az se alkalmazottként dolgozik napi 8-10 órát és nevel egy poronytot legalább...

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  11. 2012. január 15. 18:009.

    Amúgy szerintem a leírásban emlegetett "kártya" nem a bankkártya, hanem a NuSkin-es tagkártya.

     

    Sajnos - de ezt neked magyarázzam....? :-)) - a beetető előadásokon úgy el tudják vakítani szegény szerencsétleneket, hogy a saját halálos ítéletüket is aláírnák..... Mesterséges euforikus helyzetet teremtve simán elhitetik velük, hogy pár hónap múlva milliomosok lesznek, csak írják alá itt és itt....

     

    :-((((

     

    Erről szól az MLM. :(

     

    Másként - pszichológiai módszerek nélkül - ki a bánat lenne arra hajlandó, hogy három-ötszörös áron vásárolgasson olyan termékeket, amire nicns is szüksége?

     

    :-S

     

     

    előzmény:
    semiramis (7)
    2012-01-15  17:53
  12. 2012. január 15. 17:578.

    Aki ilyesmibe beleszáll a XXI. században, szerintem eleve elmevizsgálatra szorulna.... ;-))

     

     

    előzmény:
    semiramis (7)
    2012-01-15  17:53
  13. 2012. január 15. 17:537.

    ahhoz, hogy BARKI a szamlarol barmennyit is levegyen, nemcsak a szamlaszam, hanem a kod is kell. nos, aki ezt kiadja a kezeböl, az egy idiota. nemigazan tudom szanni.

     

    "ugy beallitani a szamlat" NEM lehet, meghatalmazast lehet adni a banknak az automatikus fizetesre vagy mindig szepen le lehet hivni a szamlarol, hiszen tudja a kodot (eleg a kartyan szereplö, azt a tulaj nem tudja valtoztatni).

     

     aki beleugrik, kevesebb esszel rendelkezik, mint egy negyedikes elemista. vagy elvakitja a... nem is zudom, mi, nem tudom, hogy lehet valaki ennyire jozan esz nelküli. valahogy nem tudom szanni.

    előzmény:
    antironia (5)
    2012-01-15  17:34
  14. Torolt_felhasznalo_379840
    Torolt_felhasznalo_379840
    2012. január 15. 17:486.

    Elmondom, én hogyan csináltam.

    Bementem a gyógyászati segédeszköz boltba. Ott vettem egy kis ultrahangos, kézi készüléket. 

    Azután bementem, egy kozmetikai kellékeket árusító boltba és vettem néhány, kozmetikusoknak árult szérumot.

    Ezeken felül, csak natúrkozmetikmokat használok.

    Rendszeres sport+jó kaják. 

    Szép leszel.

     

    A biznisz része erősen kamuszagú.

    előzmény:
    Brigi03 (1)
    2012-01-15  17:04
  15. 2012. január 15. 17:345.

    Egy másik tapasztalat:

     

    http://www.nlcafe.hu/forum/?fid=441&topicid=212796

     

    Beléptem a Nuskinbe, de nem jrtam velük sikerrel - ez nyilván az én hibám, nem is emiat írok. Úgy gondolom, hogy disztribútornak olyan képességekkel kell rendelkezni, amilyenekkel én nem - VISZONT, az az ember aki engem beléptettet szörnyen etikátln volt, és most ezért is írok, hogy mással ez elő ne fordulhasson.

     

    Szóval, a belépéshez meg kell adnod a szálaszámodat, amiről elsőkörben  leveszik a 270.000 forintot, de ez nem elég, minden hónapban küldenek neked egy 30.000 értékű csomagot ezt követően.

     

    Az első 2 hónapban azt hittem, hogy  ez még az eredeti csomagból lemaradt termékeket tartalmazza - mert lássuk be, az indulócsomag értéke meg sem közelíti a befizetett összeg mértékét (igen igen, tudom, hogy a know-howt, a tapsztalatot és egy "nagyszerű üzlet" lehetőségét vásárolod meg a termékeket szinte jándékba adják).

    Ma reggel is kaptam egy csomagot, benne a megrendelés idejével és a fizetés módjával. felhívtam a számlán szereplő számot, és kérdeztem, miért is kapom a csomagokat.

     

    Kiderült, hogy a Nuskin alapvetően úgy állítja be a kártyánkat, hogy legyen egy havi 30.000 forintos kötelező rendelés!!! tehát én nem rendeltem, de ők attól még havonta leemeltek a kártyámról 30.000 forintot és küldték a cuccaikat.

     

    Nem vagyok biztos abban, hogy ez legális, nem hiszem, hogy így visszaálhetnek ezekel az adatokkal. a szerződést és at aláírt papírokat alaposan végigolvastam most újra, és abban SEHOL sem szerepelt havi kötelező rendelés.

     

    természetesen lemondtam a havi rendeléseimet, így remélem, többet már nem vesznek el a pénzemből, de már így is gazdagpdtak extra 90.000 forinttal. Most majd megpróbálom visszáruztatni, remélem, sikerül.

     

    Üdvözlettel

    deakter 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  16. 2012. január 15. 17:334.
    és milyen igaza van.
    előzmény:
    antironia (3)
    2012-01-15  17:30
  17. 2012. január 15. 17:303.

    Volt már régebben is ilyen topik, idézek az egyikről:

     

     http://www.nlcafe.hu/forum/?fid=441&topicid=273872

     

    Kedves Hölgyek!

     

    A napokban találkozásra invitált egy régi barátom, gondoltam ismerősi beszélgetés lesz, erre egy termékbemutatót prezentált.

    Úr Isten csajok ennek bedőltök, hát az egész egy óriási kamu a hiúságotokra alapozva ad el egy értéktelen terméket álpilóta játék rendszerben.

    Pszichológiai megtévesztéseket használnak, úgy mint

    -hangzatos szavak ( trend divat spa wellness új irány,fiatalodás,életerő,antioxidáns, saját üzlet, elérhető jövedelem,magasabb életszínvonal )

    - fejlesztésre költött összeget hangsúlyozzák ( ami kamu mert közgazdász vagyok és tudom h. ez ebben az esetben mit takar)

    - fotókon mutatják hatékonyságát ( láttátok már valaha valamelyik idősödő celebünket élőben és újságban?  ebben az esetben nincs smink de elárulom a fiatalító trükköt ha elolvasod)

    - csodatörténetek, gyors előrelépés meggazdagodás ( én is használom azóta új ember vagyok, ezek a xarok árulásával csomó pénzem van, te is megcsinálhatod van aki várat épít már a sok pénzből, olyan emberek emlegetése akit sose látott sose halott,de nagy üzletember mert ebbe utazik)

        Nos hát egy értéktelen valami ismeretlen anyagot magában foglaló placebó elhiteti velem, hogy fiatalabb leszek és életerősebb… ez különös értéket ad a hétköznapi vagy felesleges terméknek.

    A termékek átlagár feletti termékek, sose tudnál annyit eladni belőle, hogy megtérüljön a befeketés és hosszú távon jól járjál. Valószínűleg egy két vásárlót hoznál a piacra rosszabb esetben magad is használod a terméket vagy veszel belőle h. értékesítsd. Pont ez a szándékuk, már ha csak egy két termék elfogy általad, vagy valakit ajánlasz nekik az is siker, mert terjeszteni akar. Ne vásárolj, ne használd, és ne ajánld, senkinek én ezt ajánlom.

    Ha tartalmazza is mind azt amit ráírtak egy sarki zöldségesnél megkapod.

    A pénzedet pedig költsd el okosan hallgass rám a szívedre lelkedre és a testedre.

     -  Pihenj eleget, aludj jó levegőn nyitott ablaknál kemény fekhelyen és háton. ( kellemes hűvös levegő nagyon kellemes már a márciusi hónapban, a kemény fekhely jót tesz a gerincnek a helyes testtartásért, az arc pedig simább lesz mint hason fekvéskor mert nem húzza a gravitáció)

     - Kezdődjön a reggeled egy alapos nyugtozással. pár perc tornával tusolással és friss gyümölcs zöldség lével vagy salátával. Kerüld a cukrot a finomított lisztet mindent amiről köztudott h. káros. A cukor főképp a kóla,  a dohányzás sav a csontjaidnak.

     A xar termék  helyett  vásárolj mimnél több zöldséget gyümölcsöt almát répát narancsot banánt málnát mangót, paprikát paradicsomot ubit hagymát amit megkívánsz. Lásd el a testedet minden nap minél több élő tápanyaggal.

     A napi kétszer húsz perc torna este reggel jót tesz a letapadt izmoknak ne bohóckod el, dolgoztasd meg magad, ha megteheted masszíroztasd is magad, járj úszni. Tölts minél több időt jó levegőn sétálj erdőben folyóparton, fák között, természetben. Arcápolásra használj, egyszerű természetes szereket réten szedet gyógynövényeket, tejfölt, gyümölcsöket,  zöldségeket mézet. Tarts otthon zöld növényeket ( citromfű csalán metélőhagyma stb) cserépben vagy udvaron, ha megteheted, használd fürdőzésre és ételeidhez, hálószobádban különösen most március tájt  tarts virágot, akár egy jázmin virág illat és a friss kellemes levegő a legkellemesebb alvást nyújtja.

    Hát csajok egy harminc éves férfi véleményét hallottátok…

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  18. 2012. január 15. 17:272.

    1. túlárazott termékek parasztvakító marketingdumával megfejelve.

     

    2. Multilevel marketingben (piramisrendszer) árulják.

     

    Ha van vastag bőr az arcodon, hogy tök fölösleges dolgokat tukmálj a rokonságodnak-ismerőseidnek, akkor esetleg sikeres lehetsz. De egyébként felejtős...

     

     

    előzmény:
    Brigi03 (1)
    2012-01-15  17:04

Címlap

top