Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Dr.Czeiner Béla

zsibidom
Létrehozva: 2010. november 6. 08:54
Tapasztalatok?Operál?
  1. 2017. augusztus 22. 03:254.

    Több nőgyógyásznál is jártam már, de mindeddig ő volt a legemberségesebb. Rendelési idő végére estem be, ilyenkor a legtöbb orvos elzavart volna (mondvŕn včge a rendelčsnek), de a doktor úr azonnal fogadott és ellátott.


    Nem sietős hanyagsággal kezelt, mint a legtöbb, akit aznap már az ezredik nyűg páciens tarja fel, a panaszaimnak megfelelően, szakszerű odafigyeléssel látott el. 


    Több ilyen nagyszerű és precíz orvosra lenne szükségük a "betegeknek"

  2. Torolt_felhasznalo_247236
    Torolt_felhasznalo_247236
    2013. Április 1. 14:493.
    Sajnos, szerintem ő nem csupán flegma, hanem felületes is. Nem is csak a betegekkel flegma, hanem a beosztottjaival is. 
  3. 2010. november 6. 12:232.

    flegma, viszont jó szakember.

    engem 1,5 éves nyavajából gyógyított ki, amit más dokik nem tudtak megoldani.

    előzmény:
    zsibidom (1)
    2010-11-06  08:54

Címlap

top