Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Anorex quick diet

Crystall74
Létrehozva: 2010. augusztus 31. 11:58

Sziasztok!

 

Valakinek van-e tapasztalata ezzel a fogyasztó kapszulával kapcsolatosan? Én a háziorvosomnál láttam, és érdekesnek tűnik. 

  1. 2012. március 9. 15:3116.

    Wow!

    Ilyen sokat írni. :)

    Most olvastam végig és elégé meglepődtem. Igazán nem is azon, hogy miket írtál a cégről, mert azt sosem lehet aranynak venni egy olyan személytől aki ott hagyta a céget. Hanem azon inkább, hogy mennyi mindent írt össze, hogy kitóljon a régi munkáltatójával.

     

    Ez ismerős nekem, bevallom én is voltam már ilyen mérges, mikor vége lett a munkámnak. Ekkor én is felmentem 1-2 fórumban és jól osztottam a cégemet, nagyon túloztam, oké 1-2 dolgot én is kitaláltam, de méregből az ember mindent megtesz, hogy szellemileg feltudja dolgozni.

    Még annak örülök, hogy nem lett feljelentés felém, mert akkor tényleg mégjobban szivtam volna. Ezen a téren szerencsém volt. Sajnos ilyen országban, már mindenki feljelentheti a másikat, kisebb okok miatt. De megúsztam, és tanultam is belöle hogy inkább másképp dolgozom fel a munkahely végét.

     

    Vegyük úgy, hogy az olyan emberek akik 100%-osan hisznek ilyen személynek, aki felmondás után 10 oldal mérges, leosztó leírást ír mindehova, csak hogy feldolgoza a szituációt és kitóljon a céggel. Az ilyen emberek mindent elhisznek, és ilyeneknek még a holdat is jó áron el lehet adni nekik, mert mindent elhisznek, csak jól kell prezentálni. :)

     

    De szerencsére vannak az okosabb emberek, akik felismerik a szituációt, hogy az egész agresszió a munka megszünéséből származik, és ilyenkor a leirtak nagyobb része már csak kitólásból van túlozva vagy kitalálva. Az ilyenek átlátják az egész hozzászólást és csak jót nevetnek. :) Mint én is :):)

     

    előzmény:
    lili4884 (14)
    2011-12-06  12:51
  2. 2012. február 21. 11:0815.

    Nekem ezzel sikerült fogyni pár kilót, 65 kg voltam, most 59, igaz, 200 szemet szedtem be, mire lement ez a makacs 6 kg. :(

     

    előzmény:
    Crystall74 (1)
    2010-08-31  11:58
  3. 2011. december 6. 12:5114.

    Sziasztok!

    Elég régi a topik, de talán valaki még nézegeti és idejében tudok mindenkit figyelmeztetni. Egyik ismerősöm dolgozott pár hónapig a szóban forgó terméket forgalmazó cégnél és hát érdekes dolgokat mondott.

    Ez a fogyasztó cucc nem sokat ér,  nagyon véletlenszerű h használni fog-e vagy sem ha megveszed. nem mindegy h mennyi szemmel szeded és a dobozra írt mennyiség sem jó mindenkinek. Ha megrendeled tőlük, akkor folyamatosan fognak zaklatni telefonon h rendelj még többet vagy valami mást amit ők forgalmaznak. A barátnőm mesélte, hogy orvosoknál kellett házalnia h kirakhassa a plakátjait meg h az orvos ajánlgassa mindenkinek, cserébe az orvos kap x db-ot ingyen. A doki meg úgy van vele, hogy ha nem öli meg a cucc beteget, ő meg kap kedvezményt, akkor nincs semmi baj, a plakát meg elfér az ablakon. Igen ám, de nem mindegy, hogy kidobsz-e az ablakon egy valag pénzt valamire, ami lehet h használ, lehet h nem. És utána folyamatosan zaklatnak a hülye kérdéseikkel és telebeszélik a fejedet, hogy biztosan te rontottál el valamit a szedéskor és a tájékoztatáskor is hazudnak a tapasztalatokról. Az egész csak a profit miatt van. Mellesleg van nekik valami fórumuk is, barátnőm szerint a pozitív tapasztalatokat mind ők írják fel hogy az emberek ne kezdjenek el gyanakodni. És nem is külföldről hozatják be a gyógyszert, hanem innen-onnan összeszedik a hozzávaló anyagokat és náluk, a poros raktárban rakják össze a kapszulákat meg a dobozokat a saját gépeikkel, semmi higiénia, vagy kesztyű vagy valami. Van, h nem is kerül semmi a kapszulákba. Az egész hely egy kész ÁNTSZ aranybánya. 

    Nem azt mondom, hogy nem használ a termék, mert lehet h szerencséd lesz és sikerül lenyögni vele pár kilót. Viszont arra ne számíts h egy csomaggal rögtön sikerül elérni az eredményt, újra kell majd rendelned, sőt rá is fognak majd beszélni h újra rendelj. Csak az nem mindegy, hogy mennyi pénzt költesz rá és hogy megéri-e számodra. Pénzvisszafizetési garancia pedig NINCS! Rengeteget bukhatsz vele, te döntöd el h megéri-e belevágni, vagy megpróbálkozol egy valóban eredményes termékkel. 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  4. 2010. augusztus 31. 16:2813.

    a háziorvosomnál volt kifüggesztve a palkátja. Benn megkérdeztem a dokit, milyen tapasztalatok vannak, fogynak-e tőle a betegek? A doki mondta, hogy egészen szépen fogynak, igazából nemis lehet kereskedelemben kapni csak interneten megrendelni. Rajtam kb 10 kg van, amit nem sikerül leadnom..

    Mellette edzek is, remélem ez is segíteni fog.

    előzmény:
    Crystall74 (1)
    2010-08-31  11:58
  5. Torolt_felhasznalo_583839
    Torolt_felhasznalo_583839
    2010. augusztus 31. 13:1712.

    ne nekem mondd:-)

     

    tökéletesen igazad van. az irigyelt alakú nők többsége tesz is valamit (sőt, egyikük-másikuk nagyon is sokat) az alakjáért.

     

    van 1-2 szerencsés genetikájú a bombanők közt, de a többség bizony sportol és ésszel eszik. 

    előzmény:
    Stella73 (11)
    2010-08-31  13:11
  6. 2010. augusztus 31. 13:1111.

    Pont az izzadás a lényeg. Fürdőszoba van, nem?

    A nemtudoklemondaniróla kaják meg elérhetők-elkészíthetők diétás változatban is, csak egy kis fantázia kell hozzá. Ja, mondjuk aki a kilószámra fogyasztott tömény disznózsírról és fehér cukorról nem tud lemondani, az akkor mondjon le a karcsúságról, mert sertés marad egész életében. "Az vagy, amit megeszel."

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_583839 (9)
    2010-08-31  13:07
  7. 2010. augusztus 31. 13:0910.

    Így van, csak ezzel tudok egyetérteni.

    Ha pedig anyagcsere-és hormonzavar miatt nem tud fogyni valaki, akkor orvoshoz kell menni, aki megfelelően állítja be a megfelelő gyógyszerezést és diétát.

     

    A román gyógyszerek brutálisak tudnak lenni. Egy ismerősöm az antihisztaminukról mondta azt, hogy egy szemtől garantált a 3 napi alvás.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_110828 (8)
    2010-08-31  13:00
  8. Torolt_felhasznalo_583839
    Torolt_felhasznalo_583839
    2010. augusztus 31. 13:079.

    jajmá, de sportolás közben megizzad az ember!

     

    a diéta meg megdől a "deénnemtudoklemondani..." c. dumával.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_110828 (8)
    2010-08-31  13:00
  9. Torolt_felhasznalo_110828
    Torolt_felhasznalo_110828
    2010. augusztus 31. 13:008.

    Sziasztok!

    Én sosem szedtem még életemben fogyasztótablettát,eddig amit kipróbáltam,az a zöld tea volt. :)

     

    Egy éve ha hiszitek,ha nem,az egyik ismerősöm patikában kapható,gyógynövényes fogyasztótablettának lett az áldozata.Meghalt.Fiatalon és egészségesen.Egyik napról a másikra.

    És a boncolás is alátámasztotta,hogy a tabletta okozott nála szívelégtelenséget.Ezek után én nem mernék kipróbálni egyet sem.

    Foglamam sincs,hogy melyik volt az,annyit tudok,hogy gyógynövényes,Román eredetű.

     

    Szerintem,ha lehet kerüljétek!

    Vannak sokkal jobb és biztosabb módszerek.

    Egészséges ,mérsékletes táplálkozás,rendszeres testmozgás.

    Nekem ez szimpatikusabb.Lehet,hogy többet kell tenni az eredményért,de hosszú távon szerintem jobban megéri! 

    előzmény:
    Hottentotta (7)
    2010-08-31  12:47
  10. 2010. augusztus 31. 12:477.

    Főleg nem bekapkodni valamit, ami felszívja a TÁPANYAGOKAT a szervezted elől, majd felhasználatlanul kidobja...

    Nem csodálkoznék, ha pár hét után hullana a haj, törne a köröm... és ezek még csak a kezdeti jelek.

     

    Nem szimpatikus nekem ez a módszer...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  11. 2010. augusztus 31. 12:416.

    Ne akarj gyors eredményt elérni, és akkor nem leszel veszélyben. Egy ismerősöm ledobott vagy 80 kilót azzal, hogy máshogy étkezik, meg Pilatesre járt. Tavaly májusban láttam utoljára, most pedig nem ismertem meg, a többiek szóltak, hogy Ő az. Aztán csak bámultam bunkó módon az arcába és ingattam a fejem hitetlenkedve...persze azért jólesett Neki.

    Szóval nem muszáj mindenféle kétes eredetű bogyókat bekapkodni az eredményhez. Az ismerősöm rá az élő példa.

    előzmény:
    Crystall74 (1)
    2010-08-31  11:58
  12. 2010. augusztus 31. 12:305.
    Hát, nem tudom... Nekem nem tűnik olyan vészesnek.... Ha kipróbáltad, várom a tapasztalatokat. Amúgy az oldalukon küldenek ingyenes termékmintát.
    előzmény:
    Crystall74 (1)
    2010-08-31  11:58
  13. 2010. augusztus 31. 12:234.

     

     

    Az Anorex Quick Diet étrend-kiegészítő kapszula egy speciális természetes rostanyagot tartalmaz, amely a saját súlyának 2-300-szorosát képes magába szívni.

    Az így keletkezett anyag, állagából adódóan nem szívódik fel, és a magába szívott tápanyaggal egyetemben távozik a szervezetből.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  14. 2010. augusztus 31. 12:203.

    LifeNetworkon láttam múltkor egy dokufilmet, a fogyasztó kapszulákról. Kösz, inkább kihagyom.

    Metabol, Alli és még sok más itthon is árusított gyógyszer került szóba, nagy átvágás az egész, ráadásul hosszú távon többet árthat mint segíthet. A Metabolt pl. rengetegen beperelték, mert olyan gyomorbajaik lettek, hgy inkább nem részletezem.

    Az Allitól meg zsírosat pukkantasz ha nem tartod be a szabályok kőkeményen. Ezt így megmondták kerek perec...

     

    Szerintem ne szedj be semmit!!!! A magad érdekében.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_583839
    Torolt_felhasznalo_583839
    2010. augusztus 31. 12:142.
    hát a neve nem túl bizalomgerjesztő...
    előzmény:
    Crystall74 (1)
    2010-08-31  11:58

Címlap

top