Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Norbi Update csatlakoztok?

mindlevery
Létrehozva: 2010. augusztus 20. 23:08

Sziasztok!

Most kezdtem el az update-et, jó lenne segítőtársra bukkanni, akivel együtt csinálhatnánk a diétát és bíztathatnánk egymást

Ha van valakinek kedve csatlakozni, írjon!

  1. 2011. január 6. 11:3619.
    Szilvi, köszi! Megtettem :D
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  2. 2011. január 6. 10:5418.
    Csilla, gyere át a Norbi Update topikba, én is tegnap költöztem oda! :-)
    előzmény:
    *csilla* (17)
    2011-01-06  09:37
  3. 2011. január 6. 09:3717.

    Sziasztok,

     

    Csatlakozni szeretnék!

     

    Szintén a Norbi-Update módszert választottam. Még csak a harmadik napnál tartok, de ma reggel már meg is volt az eredmény: lement egy

    kerek egész kg!

     

    Cél: 20kg, szóval még eltart egy darabig.

     Tehát, elkél a bátorítás!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  4. 2010. október 10. 17:5416.

    Szia!!

    Hogy állsz a Norbi update-tel??

    Én most kezdenék nekiállni.Írj légyszi neked hoyg megy a dolog?? 

    előzmény:
    mindlevery (1)
    2010-08-20  23:08
  5. 2010. szeptember 1. 10:3515.

    Sziasztok!

     

    Fogyásom története: 64 kg voltam és 168 cm vagyok. Mindig 3-4-5 kilóval küzdök, lemegy, akkor jól érzem magam, büszke is vagyok, de ez szépen lassan mindig visszajön.

    Tavaly a 90 napos szétválasztó diétával fogytam 6 kg-ot. Idén megintcsak kezdtek felgyülemleni a kilók. Édesanyámmal megint elkezdtem a szétválasztót. Nyáron egyrészt jó, mert rendegetg gyümölcs van, másrészt pedig rossz, mert nyaralás van, sütögetések, fagyi, ilyesmi. A 90 napból kb 70-et megcsináltunk, de közbejött egy nayralás és abbahagytuk. 

     Vettem Hoodia sprayt, egész jó. Nem vagyok olyan fakaséhes és nem zabálok. Jött az ötlet, h rendelek Norbi Update menüt és a szénhidrátot elkerülöm egész nap, ha lehet. Most ott tartok, h fújogatom a számba  asprayt, eszem az Update menüt ebédre, este odafigyelek és megpróbálok szénhidrátot nem enni. Valamint, ami nálam nagy szám egy rámenős barátnőmmel elkezdtem edzeni (szerencsére ő noszogat, h menjünk, csináljuk) szóval én is lusta természet vagyok aki soha nem sportolt, esetleg ritkán eljutottam aerobicra. Vidéken lakom, de a városban most nyílt egy új kondi. Edzésterv, L-Karnitines ital, jó zene, fiatalok, egyszóval TÖKJÓ!

     

    Mai Norbi menü: Fitness zöldséges sertésragu update vajas galuskával... jól hangzik.

     

     Megjegyzés: az Update menün túl nem fogyasztok mű Norbi kajákat, nem vagyok a híve a light majonéznek, az update csokinak és társainak, szerintem teli vannak mű cuccokkal, h a péksütiket ne is említsem..

     

    Sok sikert mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  6. 2010. augusztus 22. 11:2614.

    Sziasztok!:)

    Arra lennék kiváncsi, aki elkezdte a fogyit, mit esztek egy nap? És mennyit mozogtok hozzá? Esetleg akinek már sikerült fogyni az is megoszthatná a tapasztalatait.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  7. 2010. augusztus 21. 16:1413.
    Mozogni kell a mereg anyagok miatt is.Amugy a bodyzosak nem a sulyemelestol akkorak hanem ,mert szednek melle dolgokat.No sose tud nagy lenni,mert nincs bennunk anyi ferfi hormon.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_874733 (12)
    2010-08-21  11:47
  8. Torolt_felhasznalo_874733
    Torolt_felhasznalo_874733
    2010. augusztus 21. 11:4712.
    A mozgas azert fontos, mivel az izomzat adja a test formajat. Nem csupan az eronlet miatt fontos, ekkora marhasagot. Attol meg vegkepp nem kell felni, hogy tul izmosak leszunk, mert az egy masik eletforma.
    előzmény:
    Sárganyúl (7)
    2010-08-20  23:58
  9. 2010. augusztus 21. 09:5811.

    Sziasztok! Én most a 90 napos és a Norbi diéta mellett vacilálok.

    Reggelente általában natur joghurtot eszem kevés műzlivel pár szem meggyel. Ez nagyon finom és estére is jó. 62kg vagyok és 55 szeretnék lenni. A tornával hadilábon állok, nem szépítem barom lusta vagyok elkezdeni, de öröm az ürömben, hogy gyalogolok minden nap ahová csak lehet.

     

    Sárganyúl (jó a neved:-) megkérdezhetem, hogy fogytál anno 8kg? 

     

     

    előzmény:
    Sárganyúl (5)
    2010-08-20  23:42
  10. 2010. augusztus 21. 04:3910.
    Sziasztok! En is 2 kisgyerekes vagyok es van meg ledolgozando parnacskma, Egy masik topikban vagyok, ide csak bekukkantottam. Senkit nem beszelnek le, mert biztosan hatasos, hiszen sok jo pelda van ra, de valoban egszseges lemondani mindenfele kenyerrol es valoban jo dolog a norbi update pekaru? nalunk van egy boltjuk, egy idore ugyan hatosagilag bezartak az okat nem tudom), de most ujra uzemel. bementem szetnezni es mit lattam, semmi frssen kesult dolog, azaz vami volt, az is elore gyartott, tartositoszeres mirelitbol volt sutve es az elor csomagolt update kenyerek si mind tartositoszeresek voltak A keves evserol meg anyit, hogy mindnekiek kell egy minimalis kaloriabevitel, hogy a szervezet leadjon es ne raktarozzon, ez atlag nonel 1400kcal korul van, ez akkor is kell, ha semmit se csinalsz, ez ala menni tilos, mert akkor nem a zsirt egeted el, hanem az izmot, de errol sok jo olvasnivalot talalsz itt nlcn es neten mindfele. megoldas, megnezni mit e smennyit eszel, okosan es mozgas nelkul nem megy, ja es kuraszeruen se, esne tul gyorsan, a normalis az heti 0,5-1kg. Sok sikert es elvezetes alakulast mindenkinek! Ja es izomnoveles, no nem badizos, csak olyan csini, mai tobbet eget el,e s tobbet ehetsz, nem kell sanyargatni magad. Meg par tipp: napi 2 liter viz bevitele minimum. 3orankent enni, ha megteheted, rendszeres mozgas, legalabb intenziv seta ha mas nem megy, leirni minden falatot amit megettel, hogy lasd, az utoso kekszmorzsaig es kocka csokiig (en is imadom a csokit), ha van kedved kiszamolhatod, mit is ettel meg... celkituzes, de olyan, ami megvalosithato, es mozgasbol is olyat! Sok sikert!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  11. 2010. augusztus 21. 00:299.

    Szerintem minden anyukanak elkellene kezdenie mozogni.Nekem elege "roszcsont" gyerekem van es amiota elkezdtem edzeni azota sokkal jobb tobb energiam es tobb turelmem van.

    bar a kajalasi modszerem meg mindig ugyan az ezert is akkarom elkezdeni a norbi dietat.Megtudnatok nekem mondani hogy pl amitt ajanl joghurtba mennyi a cukor es a zsir?

    Kosznom

    előzmény:
    mindlevery (6)
    2010-08-20  23:51
  12. 2010. augusztus 21. 00:038.
    en 2 honapja jarok edzoterembe ,de fogyni alig fogyttam inkabb formalodtam.Gyerek mellet nehez,de muszaly.Enis azota szettem fel miota gyerek van
    előzmény:
    mindlevery (6)
    2010-08-20  23:51
  13. 2010. augusztus 20. 23:587.
    Én azt gondolom, a mozgás az erőnlét miatt fontos, diéta szempontjából nem létszükséglet. 

    Amit írtam, hogy anno lefogytam - semmit sem sportoltam. Nem mintha ez lenne a követendő példa, de tény, így volt. 
    előzmény:
    mindlevery (6)
    2010-08-20  23:51
  14. 2010. augusztus 20. 23:516.
    Én ma kezdtem el és kb 10-15 kiló fogyásnak már nagyon örülnékElhatároztam, hogy szeptembetől konditermebe fogok járni, remélem lesz is rá energiám, mert a kislányom elég sokat elvesz belőlemTi hogy veszitek rá magatokat a mozgásra? Mert gondolom mozgás nélkül nem sokat ér ez a diéta se...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  15. 2010. augusztus 20. 23:425.

    Egy hete csinálom, 2 kilót, de nagyon keveset eszem. :) 
    Ma pl. 2 szelet pirítóst ettem update kenyérből tatárbifsztekkel, 2 update sütit és pár falat sajtot és dinnyét. 

     

    Az előző diétámban, 4 éve 8 hét alatt ment le 12 kiló (65, 53).. és nagyon lassan jött vissza, úgy két év alatt, de rendszeres éjszakai evésekkel stb... :(

     

    Most nem érzem, hogy könnyen fogynék, az utóbbi egy évben mindent megtettem, hogy összezavarjam az anyagcserémet. :( 

    előzmény:
    indigocica (4)
    2010-08-20  23:33
  16. 2010. augusztus 20. 23:334.

    En sajna nemtudok venni a termekeikbol pedig mar kiprobalttam es tetszene de ide nem szalittanak/kulfold/.Igy talan nehezebb ,mert azt se tudom melyik a jo termek es melyik nem.

    Amiota csinalod menyitt fogytal?

    előzmény:
    Sárganyúl (3)
    2010-08-20  23:28
  17. 2010. augusztus 20. 23:283.
    Én is update-elek úgy körülbelül, ez egy nagyon könnyen betartható étkezés... Az eredményre kíváncsi leszek, mert most veszek a sütijükből...

    Korábban mindenféle kenyerek, rizs, krumpli, cukor elhagyásával fogytam... 
    előzmény:
    mindlevery (1)
    2010-08-20  23:08
  18. 2010. augusztus 20. 23:202.

    Szia!

    En szivesen csinalom veled!!Bar nehanyszor elkezdttem ,de mostmar muszaly raszanom magam.Nekem oszesen 20 kilo korul kellene leadnom.3 eves gyerekem van es imadok enni

    előzmény:
    mindlevery (1)
    2010-08-20  23:08

Címlap

top