Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hepatitisz B betegek

baba1baba2
Létrehozva: 2009. május 30. 12:36

Arra lennek kivancsi, van koztetek valaki , aki Hepatitisz B hordozo?

 

Es milyen kezeles alatt all?

 

Hogyan reagall ra a szervezete?

 

Kosziek minden hozzaszolast.Szep hetveget kivanok

  1. Torolt_felhasznalo_467709
    Torolt_felhasznalo_467709
    2009. augusztus 7. 11:065.

    Szia!

    Én csak most találtam ezt a fórumot.Nem tudom valaki jön e még.Én hep B hordozó vagyok sajnos.A terhességem hatodik hetében diagnosztizálták.A PCR-em negatív lett,vagyik a doktornő szerint nem vagyok fertőző. Minden enzim és egyéb vizsgálat negatív eredményt hozott eddig.Remélem továbbra is így lesz. Aug-ban kell mennem újra.

    Kezelést semmit sem kapok. De anyukám C-s és ő kapja az interferont már 7. hónapja. Eddig szerencsére semmi komolyabb nem volt tőle.De azt csak gondos kivizsgálás után adják.Szerintem,ha adják,akkor nem szabad félni tőle, bár én úgy tudom a B-re nem olyan hatásos sajna,mint a C-re.

    Jó lenne hasonló problémákkal küzdőkkel beszélni.

    előzmény:
    baba1baba2 (1)
    2009-05-30  12:36
  2. 2009. május 31. 10:034.

    Szia Gorbetorpe,

     

    Koszx, a valaszod.Igen, sajnos letezik az Interferon.En az Edesapamat az miatt veszitettem el.Bekapta az elso 2 injekciot, es belehalt.Mar nem leetett semmit tenni,hogy megmentsek.Pedig nagyon draga penzert, magan uton vettuk meg neki az injekciot, es megis masodlagos hatasa van.

    Ugyhogy ova intek mindenkit , gondolja meg tobbszor, mig belekezd a hasznalataba!

    SZep napot kivanok:Ago

    előzmény:
    görbetörpe (2)
    2009-05-30  15:20
  3. 2009. május 30. 15:263.
    előzmény:
    baba1baba2 (1)
    2009-05-30  12:36
  4. 2009. május 30. 15:202.

    Szia!

    Van egy interferon nevű injekció kezelésként,de nem csak jót hallottam róla,és ha termel ellenanyagot a szervezet akkor nincs is értelme.

    előzmény:
    baba1baba2 (1)
    2009-05-30  12:36

Címlap

top