Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Tuti wellness helyek?!

*Kála*
Létrehozva: 2013. Április 5. 10:41

Sziasztok!

 

Szeretnék ajánlásokat kérni, kinek melyik volt eddig a kedvenc wellness helye és miért?

 

Budapesten illetve a környéken ( max. fél órás kocsiút fér bele) hova érdemes menni... ???

 

esetleg azon kívül, messzebb???

 

Van egy kicsi fiunk, szóval sok szempont van nálunk is választáskor, de mivel kicsi még, így keresünk olyan helyeket is,ahova csak kettesben megyünk eleinte pár órára. Ezért is írtam,hogy Bp.-től max fél óra kocsiút legyen ,mert ha csak pár órára megyünk, akkor nem szeretnénk elutazni azt a kevés közös időt is. Utána ha nagyobb lesz, akkor már mennénk együtt családosan akár 1-2 napra is.

 

Vélemények?

Előre is köszönöm a válaszokat és szép napot mindenkinek!

  1. 2019. Április 1. 12:1411.

    Mezőkövesd - HAJNAL HOTEL , 3 csillagos , klassz konyha, saját wellnwesz, 120km Pestről keletre, Miskolc 40 km, Eger 20km,családbarát, liftes.

  2. 2019. Április 1. 09:2210.

    Én egy számomra meghatározó helyet ajánlanék nektek, mégpedig a Nádas Tó Park Hotel-t ami kb. 40-50 percre van Budapesttől, viszont megéri az autóutat. Mi is egy kis lurkóval mentünk és a nagyon barátságos, nyugis környezetben, az egész család tudott lazítani, ami azért ritka :) Már ketten is ellátogattunk oda a párommal. Nagyon tetszett, úgyhogy visszajáró vendégei leszünk, ha rajtam múlik. Kisgyerekkel, családosan és kettesben is élvezhető.

  3. 2013. Április 5. 18:109.

    Sziasztok!

    Ráckevén van egy nagyon klassz élményfürdő is,a város másik felén,szép szállodát épitettek mellé,sajnos a nevét nem tudom,de mindjárt rákeresek.Szombatonként nagy piac van a Duna parton.

    Megtaláltam,ime:

     

     http://www.termalhotelrackev e.hu/

    előzmény:
    gerdamama (8)
    2013-04-05  16:54
  4. 2013. Április 5. 16:548.
    Na, ebből is látszik, mennyire "felülmúlhatatlan". Olyan izgalomba jöttem, hogy két értelmes sort nem tudtam összehozni. Bocs!
  5. 2013. Április 5. 16:517.

    Kék Duna Wellnes Hotel, Ráckeve. Felülmúlhatatlan.

    Sok helyen éreztük magunkat jól, de ez felülmúlhatatlan.  

    előzmény:
    *Kála* (1)
    2013-04-05  10:41
  6. 2013. Április 5. 16:386.

    Szia!

     

    Nekünk Felsőtárkányban a Bambara jött be. Gyerekekkel az alsó élménymedence,szigorúan gyerek nélkül pedig a fenti részleg.

     

    A Bambara "tesója" Egerszalókon a Shiraz. Ide többnyire gyerek nélkül mennek,főleg,mióta megnyitott a Bambara.

     

    Igaz,hogy nem olcsó,de nem is két hétre kell beköltözni.

     

     http://www.bambara.hu/

     

     

    http://www .shiraz.hu/

    előzmény:
    *Kála* (1)
    2013-04-05  10:41
  7. 2013. Április 5. 15:225.

    Pelion a legjobb!!!!

     

    Eddig akárhol jártunk, mondtuk, hogy jó-jó, de a Pelion a legjobb. :-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_302972 (2)
    2013-04-05  11:17
  8. 2013. Április 5. 15:084.

    Mi itt szoktunk (akár gyerekkel is) wellnesselni pár órát, korrekt, tiszta, nem csak áztatni lehet magad, van rendes úszómedence is (számomra ez nagyon fontos, én inkább úszom, mint jakuzzizok), van szauna, gőzfürdő, stb. Pestlőrincen lakunk, tőlünk kocsival kb. 10 perc. :)

    http://airporthotelstacio.hu/hu/?page_id=42

    előzmény:
    *Kála* (1)
    2013-04-05  10:41
  9. 2013. Április 5. 13:143.

    Herceghalom Hotel Abacus.

     

    Érden is van egy hotel ahol van ey kisebb welness részleg.

     

  10. Torolt_felhasznalo_302972
    Torolt_felhasznalo_302972
    2013. Április 5. 11:172.

    Ha csak áztatnátok magatokat kettecskén pár órát, akkor én ezeket tudom ajánlani:

     

    Télen is: 

    Komárom városi fürdő

    Ceglédi fürdő

    Oxygen Wellness 3 helyen Bp-en 

     

    Csak nyáron:

    Párkányi strand 

     

    Wellness Hotel gyerekkel:

    Eger Hotel Park

    Pelion Tapolca (bár ez sajna elég messze van)

     

     

     

    előzmény:
    *Kála* (1)
    2013-04-05  10:41

Címlap

top