Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lefogyok!!!Janu ár 9-től!!!

Torolt_felhasznalo_403575
Torolt_felhasznalo_403575
Létrehozva: 2009. január 8. 21:06
Én holnaptól nekikezdek! Elegem van abból hogy egy nagy tohonya vagyok!!!

Júniusra lefogyok!!!!
Holnap lesz a 130 napom itt!!! Eredményem mindent tudok a tuti fogyásról, csak elméletben.
Ez nem mehet így tovább!!!
Mindenkit ide várok aki hajlandó velem küzdeni az álomalakért külön plussz pont ha legalább 20kg-ot akar fogyni vagy ha már elkezdte és sikeresen hagyja el tetemes kilóit!
Júniusra ha törik ha szakad strandalakom lesz és nektek? Várom hozzászólásaitokat és tippjeiteket módszerleírásokat és a sikertörténeteiket merthogy idén rengeteg ilyen lesz! Ugye
Sok kitartást és sok sikert meg sok-kilót kívánok az új évre!!!
  1. Torolt_felhasznalo_330577
    Torolt_felhasznalo_330577
    2010. július 7. 08:5622616.

    Hali Csajok,

    hát elköltöztettek minket, de ez van, most akkor nem lesz már soha wc?

    tegnap este voltam futni, olyan jól esett, ma reggel meg megcsináltam jilien level 1-et, nagyon szupi volt ez is, este ha nem lesz aerobic, nagy a valószínúsége, akkor megint elmegyek kocogni egyet.)

     

    mára mákba forgatott túrógombit csináltam vanilia öntettel, 9 gombóc lett belőle , ennyit nem akarok ebédre, másnap meg már nem jó, úgyhogy megfeleztem, és az egyik adagot megettem reggelire, nagyon fincsi volt.)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_347585
    Torolt_felhasznalo_347585
    2010. július 6. 12:1922615.

    Cserép jó fej a fiad!       Majd meséld el milyen a dvd.


    Ilkó odaadom, de akkor vmi keveset szerezz nekem vkitől.  Nézzd a jó oldalát, kimozdulsz, friss levegő. Aztán úgyis be leszünk zárva fél évig. Én idén még nem is bográcsoztam, mert nincs hol.  Max a Balcsin, de kettőnknek meg abból nem lehet keveset csinálni. Jaja szombaton megyünk és jövő hét vasárnap jövünk. Úh nem leszek 1hétig, ott nincs net.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_330577 (22611)
     
  3. Torolt_felhasznalo_347585
    Torolt_felhasznalo_347585
    2010. július 6. 11:5622614.

    Ma csak ilyen darabokban leszek, ha tudok jönni.


    Niveltago látom már a lányod joban van, örülök neki. Szerencse, hogy ilyen hamar túl lett rajta. Hogy sikerült a gulyás?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_850806 (22610)
     
  4. Torolt_felhasznalo_327775
    Torolt_felhasznalo_327775
    2010. július 6. 09:4322613.

    SZiasztok!   


    Szti! Nem adnád nekem oda az 55,5 kilódat??? Bár Drszosz 57-vel is elégedett lennék! Most fogtok nyaralni menni a Balcsira?


    Teljesen tisztában vagyok vele, hogy mit, hogyan kellene csinálni, csak az elszántság kevés kicsit.  Péntek-vas-hétfőn is volt már torna. Magamnak állítottam össze 25-30-est, a kritikus testrészekre. Belső combomon van is izomláz rendesen.


    Ametisz! Szofi naggggyon szép kislány! Én mikor kicsi volt Kicsilány azt szerettem ha nálunk ültünk össze, mert akkor le tudtam rakni aludni, és utána én is csatlakozhattam a többiekhez. Bár ennek az a hátránya, hogy a pakolás is rám maradt. 


    Drszosz! Nagy grat a cigi miatt! Azt hiszem Te kérdezted, hogy állok vele. Háááát, én tavaly májusban (8 hónap kihagyás után) visszaszoktam rá. 


    Niveltago, használd ki az utolsó napot. Chrosto még maradna???? SZabizol most?


    Szombaton ismét kerti partiba megyünk, már nem is újdonság, az egész nyár szinte így telik. Gondoltam kellene sütni valami reform sütit, legalább akkor csak azt csipegetném. Cserép, milyen az a tepsis rafaelló??? Vagy valami nagyon egyszerű sütirecepttel megdobhatnátok! 


    Mai kajám: R: 2 tk pirítós, körözött,  paradicsom T:kukoricapehely-tej ( kb. 150 kcal) E: rántott cukkini (zabpelyhes) rizs. a többit még nem tudom

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_347585 (22612)
     
  5. Torolt_felhasznalo_347585
    Torolt_felhasznalo_347585
    2010. július 6. 08:4922612.

    Hello Csajok!


    TEgnap megkezdődött ex csajának a betanítása. Azt sem tudtam, hol áll a fejem. A saját dolgommal is alig haladtam, ráadásul még 3hiányzó is volt. Már azt sem tudom mik történtek velem, szét vagyok szórva, meg egy kicsit mintha depis lennék. Nem tudom mitől. Már előre félek, hogy jövő héten szétunom magam a Balcsin. A súlyomról meg nem is beszéljünk, 55,5. Ma lesz megint aviva,remélem nem lesz 1,5 ebben a melegben. Meg hőmérőzöm minden reggel, de ez olyan maceraaaa.  Megint iszom a cickát, de már otthon indulás előtt, mert a melóhelyen mindig van vmi.


    Drszosz nagyon jól vásároltál, ügyi vagy, biztos szuperül áll mindegyik. nem volt semmi cigis kísértés?


    Ilkó akkor újult erővel kalandra fel. 


    Cserép micsoda 7végi program, nagyon jól hangzott. A férjed nagyon jól látja a helyzetet!  Vele elcsábulhatsz mással nem.  


    Niveltago Christo hogy van? Érzi már, hogy lassan búcsúzni kell?  Jobbulást a lányodnak. Ex és a csaja is benne volt múlt héten, felkelni alig bírtak.


    Ametisz látod, Szofi jól bírja a kiképzést. Nagyon mozgalmas volt a hétvégétek. De hát mikor, ha nem nyáron? Neked is biztos jó kikapcsolódás volt, nagyobb társaság, kimozdulás. Nyalogatja az ujjait? Mosakszik. Elhiszem, hogy mindenki gyönyörködik a kisasszonyban. Neked is "érdekesebb" lesz, ha már magyaráz, matat, produkálja magát. Sztem fejben már tud főzni is. Azért a kg-k miatt ne keseredj el, nem szabad. Te is tudod, hogy ez  most tényleg más. És valóban annyi idő kell leadni, mint amennyi idő alatt feljött.  Tudom, ez nem vígasztal, de itt most nagy változás volt a testednek. Türelem, türelem, és cak így tovább, ügyesen csinálod. Kitartás.    Hát a sütit nem csináltam meg, mert leszóltak a pasik.  Kaptak sima citromosat. De az sem kellett nekik. Most ettem meg reggelire tejjel. Igen, miki rendben volt mégis. Csak most betétet használtam, és eddig nem gondoltam, hogy ennyi az egész. Nem lett morzsa sajna. Most egy kicsit elegem lett a sok édességből, csak gyümire vágyom. De amikor ott vagyok a piacon, nem kell semmi. A kaják teljesen semlegessé váltak számomra, csak megszokásból eszek, de ilyenkor sajna azt, amit találok, szemetet. Akkor tényleg igazi falusi meccs lehetett, ha bunyó is volt. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_878608 (22597)
     
  6. Torolt_felhasznalo_330577
    Torolt_felhasznalo_330577
    2010. július 6. 08:4622611.

    Hali Csajok,


    mi ez a nagy pangás? nem sokat írtatok


    niveltago, örülök, hogy jól van a lányod, gyorsan átment rajta ez a nyavalya   mozgás miatt ne izgasd magad, majd visszaáll  a régi rend és akkor úgyis mozogsz, nem féltelek  meg egy kis szünet után jobban is szoktunk fejlődni, legalábbis én ezt vettem észre 


    Ametisz, akkor nagy kánikula van nálatok, hogy bírjátok? mikor mozogsz? reggel korán inkább, mikor még nincs olyan nagy meleg? jól hangzik a kajcsid   tegnap hozta meg a párom a Pump it up című edzés anyagot, csak belenéztünk, ilyen táncos kardios edzés, azt hiszem Te csináltad ezt anno, vélemény?? ja, és ilyen bikinis csajok vannak bent és a bemelegítésnél van néhány erotikus csípőmozgásos rész, erre a fiam megkérdezte a páromat, hogy ezt kinek hozta? anyának? vagy magának??        


    többiek??? Szti?? Hedone? Zadrika? Ilkó? merre vagytok, tessék gyakrabban jönni   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_177912 (22603)
     
  7. Torolt_felhasznalo_850806
    Torolt_felhasznalo_850806
    2010. július 6. 08:1922610.
    Szép reggelt, Lányok!
    Na képzeljétek, lányom betegsége tegnap estére elmúlt! Teljesen rendben van! Köszönet a sok erőért, amit küldtetek!
    Ametisz, jó sűrű programod volt! Nagyon fárasztó is lehetett,Szofinak is! Azért kicsit tapintatlan volt a barátoktól, hogy úgy beültek hozzátok! Szofi még kicsike, szüksége volna a nyugalomra, még ha edzettnek kell is lennie. Mindjárt nézem a képeket!
    Drszosz, tényleg óvatosan, vigyázva fogj a mozgásba! Ez azért nem olyan, mint 2 hét nyaralás után! És nagy gratula a cigi elhagyáshoz! Szorítok, hogy sikerüljön teljesen lemondani róla!
    Nekem most nincs más beszámolni valóm, ma pakolászunk, meg jön az egyik unokaöcsém, és főzünk gulyást, az az egyik kedvence a Christonak. Mozgás nem volt, amúgy is fáj a pocim. elég lesz a házimunka, párom sincs, ma vizsgáztatós napja van, későn jön.Na megyek reggeliztetni!
    De ma biztosan tudok gyakrabban jönni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_177912 (22609)
     
  8. Torolt_felhasznalo_177912
    Torolt_felhasznalo_177912
    2010. július 5. 21:0322609.
    Sziasztok!

    Itt 43 fok van paraval egyutt Nem is tudunk kimenni setalni, csak talan este 8 korul Szofival. Termeszetesen futni sem megyek, mert nem akarok elajulni, igy megcsinaltam B.A. uj dd-jet, es biza jol megizzasztott, meg utana meg volt 30 perc Pilates. Hat eddig meg soha nem pilates-eztem, nagyon ramegy a torzs izmaira. Kell gyakorolni a legzest, meg minden, es akkor az igazi....meg nem tudom tetszik-e vagy nem, de annyit tudok, hogy most nekem nagyon jol segitene a problemas reszeimet...

    Mai kaja eddig:

    R: 2 szelet tk kenyer, karfiolkrem, paradicsom, 2 kokuszgolyo
    E: fel pohar fott barnarizsteszta, rajta parolt zoldseg, reszelt light sajt, 1 25 grammos csokis napoly

    Kesobb meg lesz korte, este meg sali kefirrel. Ez a terv.

    drszosz valoban eleg keves a kajad... Azert ovatosan a mozgassal, ne akarj bepotolni 2 hetet az elso nap jo?
    Azt hittem eddig 55 volt a cel Honnan jott az 53?

    duckylina orulok, hogy kezdessz visszatalalni a mozgashoz
    Azt a 9 napot mar kibirod fellabon is
    En is nagyon sokszor erzem, mintha belennek rozsdasodva, vagy hogy olyan nehez cipelni magam...valoszinu en az extra kilok miatt erzem
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_878608 (22608)
     
  9. Torolt_felhasznalo_878608
    Torolt_felhasznalo_878608
    2010. július 5. 20:5322608.
    Sziasztok!

    megjöttem én is! Nagyon jó volt a diplomaosztó, végül nem szanda lett az ajándék, hanem egy gyönyörűszép pénztárca, meg ando vandini testápoló meg tusfürdő! a másik lánynak meg spanyol nyelvű regényt vettem! utána olyan jó kis buli volt, reggel 4ig nyomtuk! szóval meggyógyultam
    tegnap pihentem egész délelőtt, délután a barátommal voltam, lelkiegben készültem a mai munkára! Jó volt visszamenni, de elég lett volna egy fél nap
    mától kezdődik az én szigorításom, mától vissza lehet térnem a mozgáshoz, volt 20 perc taposás, 20 perc futás és 20 perc rezegetetés. el akartam még menni 20 perc bicajozásra, de akkor kezdett esni az eső! kezdetnek elég volt, nem merek még súlyzózni, felülni, e muszáj mostmár mozognom, merT valamivel pótolnom kell a cigit!!! a múlthéten sajna az evéssel tettem. ezért mától minimum 2-3 hét diéta. ma reggeli súlyom 57 kiló
    mostantól nem mérem magam naponta, mint eddig, csak hetente( remélem kibírom) szeptemberre 53 akarok lenni

    mai kaja: reggeli: 3 db kockasajt
    ebéd: 1 virsli, 3 szelet tk kenyér
    uzsi: 1 tk zsemle, 1 banán
    vacsi: 4 db nektarin

    tudom, nem sok, de muszáj. most rohanok puszi mindenkinek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_937108 (22607)
     
  10. Torolt_felhasznalo_937108
    Torolt_felhasznalo_937108
    2010. július 5. 19:5922607.

    Sziasztok!


    jelentem,tul vagyok a mozgasundoron es a mult heten 3x voltam  futni ,aminek kovetkezteben lkicsit megfajdult a laban es rajotttem mennyire elszoktam tole es mintha be lennek rozsdasodava ,a kaja alakul,dolgozom rajta 


    latom,mai termes nem volt tul sok,a hetvegen sem,egalabb nem maradtam le sok mindenrol! 9 nap es pihi   


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_177912 (22606)
     
  11. Torolt_felhasznalo_177912
    Torolt_felhasznalo_177912
    2010. július 5. 17:0422606.
    Csajok kuldtem a citrora fenykepeket
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_177912 (22605)
     
  12. Torolt_felhasznalo_177912
    Torolt_felhasznalo_177912
    2010. július 5. 16:1922605.
    nyuszoo akkor jol kistrandoltatok magatokat
    a fog gyulladas nem jatek, igaza van niveltagona, mindig pedzegeti neked, en is akartam mar parszor irni...sok sok bajt tud am okozni 1 gyulladt fog, sot fogyasban is akadalyoz...Norbi is irja akonyveben, hogy mielott elkezded a fogyit, menj fogorvoshoz, es kezelted ha gyulladt fogad van....es sajnos belproblemakat is okozhat. Szerintem nem varj es menj el intezd el azt a fogat minel hamarabb.
    Erdekesek lehetettek a paroddal a szemuvegesnel hHa igy all a dolog, akkor valoban jobb, ha egyedul messz ezutan

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_177912 (22604)
     
  13. Torolt_felhasznalo_177912
    Torolt_felhasznalo_177912
    2010. július 5. 16:1322604.
    niveltago megy az erocske a lanyodnak cserep jo tanacsokat adott, en meg irnam hogy sok sok sok folyadek de ugy is tudjatok... Ja ha megtudja inni a sosviz nagyon nagyon jo...

    Hogy elroppent az a 2 het Christoval...holnap mar pakolaszni kell neki
    Gondolom szuperul erezte magat veletek. Nyugi, megvar a torna csutortoktol

    Ilko erdekes ez a 2 hetes valtogatas nalad... Lehet tenyleg a mozgast kene picit jobban eroltetni. Mekkora a mdencetek? Esetleg ott tudnal benne uszkalni tobbet, meg ilyen vizi aerobikot csinalni, amig benne vagytok Nikivel? Meg van neked szobabicod ugy-e? Nosza tessek rapattanni, es nyomni a kardiot ugyesen

    MAriann merre vagytok? Minden ok veletek?

    Szti mit mondott a konyhabutoros? Hogy sikerult az uj sutid? Vegul is te etted emg, vagy izlett mindenkinek Jol hangzika bolobnai is. Orulok, hogy csinalod a tornat, csak csinald kitartoan, es meglesz az eredmeny. Miki oks volt tovabbra is?
    Vegul is lett morzsa szombaton? A bordafesztivalnak semmi koze a Kanada naphoz. Igen elo meccsre ment a parom, de mg is banta, azt mondta olyan gyenge volt a szinvonal, mintha 2 otthoni falusi csapat jatszott volna...meg ossze is verekedtek Penteken vegul is nem volt torna, es szombaton sem, ezert vasrnap reggel koran keltem, es mentem futni, hogy azert 3 nap ne maradjon ki...

    drszosz hogy tetszett a szanda a baratnodnek? Szupi jo cuccokat vettel
    Azert ovatosan a melot jo? Mi van a cigivel?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_177912 (22603)
     
  14. Torolt_felhasznalo_177912
    Torolt_felhasznalo_177912
    2010. július 5. 16:0222603.
    Az elobbi hsz. also reszet megirtam elore a mult heten, most veletlenul azt is bemasoltam
    Amugy a kilokkal eleg szarul allok, nem ment le centiben semmi, pedig volt 5 edzes a mult heten, es a kaja is oks volt a penteki napot leszamitva...

    Beszelgettem a noveremmel errol a terhes kilokrol, o azt mondta, hogy o is kemenyen edzett, dietazott a 2 -ik gyerek utan, es neki 8 honap utan kezdett latszani az eredmeny, de akkor 1 hetrol a masikra. Mondta azt is, hogy sokkal nekezebb ezt a fajta hajat leadni valmiert, sokkal jobban meg kell dolgozni El is hiszem, mert mindent ugy csinalok mint ezelott, es nem latok nagy valtozast.
    Idegesit, es ki is borultam emiatt, de aztan utana olvastam a neten, es valoban tobb ido kell, minimum 6 honap, hogy szep valtozas legyen, es turelem, mert ugy-e nagyon nagy valtozas, es sokk a szerezetnek a szules/meg a 9 honap, es nem szabad/lehet csodakat varni, turelem kell, kitartas, es meglesz az eredmeny...
    Ha, de nem konnyu am!!! Persze igyekszem, es legalabb tudom, hogy ne velem van a baj, ja es a masik, amiert nehezen fogynak szules utan a nok az a szopiztatas miatt, mert a szervezet ugymond ragaszkodik a plusszhoz, a gyerek erdekeben erdekes dolgok ezek, de legalabb van magyarazat...
    Nem tehetek mast, mint turlemesen folytatom, es remenykedek, hogy KAracsonyra ujra a regi leszek

    Keszultek kepek is a hetvegen, mindjart kuldok a citrora..

    Cserep nagyszeru ferjed van !!!!! Szuper, hogy ilyen jol bani veled, es igaza van mindenben! Orulok, hogy engedtel a csabitasnak. Jilliennnek azt a dvd-jet en is csinaltam a mult heten, valoban jol atdolgoztat
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_177912 (22602)
     
  15. Torolt_felhasznalo_177912
    Torolt_felhasznalo_177912
    2010. július 5. 15:5322602.
    Sziasztok Csajok!

    Penteken sok melo volt itthon delelott, sutottem/foztem, kitakaritottam a hazat, aztan mar delben jott a parom, focit neztunk, es mar jottek is a haverok (2 par), es mentunk a borda fesztivalra. Ott jol belaktunk, minden fini volt, nezelodtunk, jol telt, aztan onnan mindenki jott nalunk desszertezni, meg megnezni a 2-ik meccset. Hat ennek nem nagyon orultem, mert Szofi nem aludt a fesztivalon, es almos/nyugis volt, es persze a vendegek meg hangoskodnak, meg hat nem lehet focit nezni csendben. Jobban orultem volna, ha masnal gyulunk ossze, de hat en vagyok a nagy sutkerezos, igy itt kotottunk ki. Bevittem Szofit a szobajaba, ott maradtam vele, ott ettunk, aztan sikerult 5 perc hiszti utan elaludnia este 8-kor, es aludt reggel 8-ig. Szombaton fodrasznal voltam, vegre kicsit rendbe tette a hajamat, du. meg mentunk a belvarosba, ahol vitorlas kiallitas volt a toparton.. Nagyon szep volt, meg soha nem lattam ilyen kozelrol ennyi vitorlast. Jol megultunk ott is, aztan haza, furdes, es alvas. A tegnap baba latogatoba voltunk, 3 hetes a picur, annyira oriasi a kulombseg a ket baba kozott, hogy nem gyoztunk csodalkozni. Szofi egy orias volt a maga 10 hetevel )). Ott is kint voltunk vegig a kertben medence mellett. Szofinak ott is meggyult a baja, mert mar nem alszik nap kozben olyan melyen, viszont ha nem alussza ki magat, akkor nyugos. Sajna a csajnak nem volt bebi orje, igy hat bevittem, es bent maradtam amig meg nem ebredt, de igy is nagyon keveset aludt. Ettol fuggetlenul jol telt, uszkaltunk is kicsit, sult kolbaszt ettunk, es jol ereztuk magunkat. Este nem kellett senkinek az altato, Szofi aludt 11 orat ))

    Mara meg nem tudom mi lesz, mar foztem, mindjart feltorlom a parkettat, mert sotetbarna, es minden meglatszik rajta, es hat a penteki vendegek nem kimeltek Kesobb seta biztos lesz a parkba. Nem tudom ma tornaszok-e, egyenlore nincs kedvem, ki kell pihizni a hetveget, de hat ez nalam mindig valtozo, lehet este futok majd. Meleg van, 33 C, de 43 C-nak lehet erezni a para miatt... Jo dolog a legkondi, pedig utalom, de ilyenkor egyaltalan nem banom, hogy van. Szofim eett 8-kor, aztan 9-tol alszik, remelem ma sikerul kipihiznie magat neki is. Amugy nagyon nol, minden nap produkal valami ujat. Ujabban felfedezte a kezecskeit, en nyalogatja az ujjacskait )) Olyan edes, most tanulja, hogy hol vegzodik a keze. Imadja, ha enekelek, vagy mondikalok, sokszor nem is mondokakat, csak mondom neki, hogy mit csinalok, mit fozok, mit teszek bele stb, o meg kacaraszik, es nagyon elvezi a beszamlolot... NAgyon varom, hogy picit ertelmesebb legyen, es kezdjen mondikalni. Amugy mindneki el volt tole ajulva termeszetesen )) annyira szep baba, olyan ertelmesen figyelt mindenkire, nezelodott, es elvolt koztunk, nem gyoztek csodalni...

    Na megyek, gyartok 1 kavet, aztan meglatom hogy alakul a nap tobbi resze...

    Pussz! Ja es lesznek kepek is mindjart, csak hat egyszer kavet!!!!!
    Törlés Módosítás
    Szólj hozzá!

    361. Jul. 1 2010-07-01 16:35
    Sziasztok!

    A tegnap megusztuk, nem volt nyafogas )) Eleg sokat aludt a bogarka, es a tegnap eloszor adott ki hangokat. Amikor ebren volt sokat kacaraszott, es amikor mondikaltam neki, probalt o is beleszolni. Annyira edes volt, csak konnyeztem oromomben! KAr, hogy apuci nem latta. Azt mondta hogy AGGGRRRR, es GRRRRR olyan aranyos, nem tudok betelni vele. Aztan amikor hazajott a parom, elmentunk csempet nezni, es ott is mosolygott a csempesre ) Ez az elso, hogy idegennek kacaraszott. Hiaba na, telik az ido, holnap mar 10 hetes lesz...
    Ejjel/este megint szuperul telt, esti kaja utan 9.30-kor letettuk, aludt ugyesen reggel 7-ig. Ugy latszik ez mar igy marad, es neki is jo. Egyszer sem ebredt, este is egybol elaludt, cumi sem kellett neki

    Ma alszik reggeli eves ota, de nagyon, mert kokuszgolyot csinaltam, es arra sem ebre
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_330577 (22601)
     
  16. Torolt_felhasznalo_330577
    Torolt_felhasznalo_330577
    2010. július 5. 15:4722601.
    niveltago, jobbulást a lánykádnak, diéta, keksz és főtt krumpli és kutya baja se lesz talán holnapig végig is ér rajta és nem lesz semmi gond hát bízzunk benne, hogy  a kisfiú nem kapja el ez most nem hiányozna utazás előtt, meg egyébként sem
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_850806 (22600)
     
  17. Torolt_felhasznalo_850806
    Torolt_felhasznalo_850806
    2010. július 5. 15:2222600.

    Sziasztok, Lányok!


    Na itt vok, végre! A mai munkanap, sok-sok tennivalóval, de a holnap a pakolásé, aztán holnapután lesz a kicsi utaztatása.


    Cserép, ez igazán kedves volt a párodtól! Megértelek, ha nem tudtál ellenállni a finomsgoknak! Vannak ilyen kivételes napok, amik lelkileg feltöltik az embert. És a kis + étkezést ellensúlyozza a lelki komfort érzet. Gyerekek? Élvezik már a szünetet ezerrel?


    Ilkó, igazat adok Cserépnek, a mozgás nagyon fontos, és lehet kicsit tarthatóbb az étrend. Nekem elég jól bevált, bár még mindig jó volna azt a 4-5 kg-ot leadni, de aazért nem igazán izgat, jól érzem így magam. Gondolom, lassacskán sikerül a sorokat a szünethez igazítanod!Biztosan élvezitek a mostani időt, ha a medence már jól használható, olyan igazi nyári meleg van!


    Nálunk viszont volt izgalom, ma reggelre a lányom hányós-hasmenős vírust kapott, otthon ténfereg, diétázik. És csak reméljük, nagyobb bajunk nem lesz, vagyis a kicsi nem kapta el. Ugyanis szerdán délután el kell jutnia a Schwechatra! Mozgás semmi nem volt, de nam baj, ma a miki is bekevert, alig várom, hogy hazaérjek. Holnap már könnyebb lesz!


    Nagyon eltűntetek a 7végén, azért remélem, minden rendben van! Edina, merre jársz? Hiányzol a csapatból! Te vagy a leginkább eltűnve, de úgy látom, mindenki lazábbra vette az írást!


    Na lassan elkezdek rendet tenni, pakolászni, virágaimat locsolgatni! Lehet, este benézek, de nem biztos, hogy jut időm!


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_330577 (22599)
     
  18. Torolt_felhasznalo_330577
    Torolt_felhasznalo_330577
    2010. július 5. 09:2522599.

    Szti, tök jó, hogy megcsináltad a tornát    1-2 alkalaom és megismered, megtanulod a gyakszikat és utána 30 perc alatt le is tudod   én nagyon hiszek benne, sztem tuti használni fog és beállítja a ciklust , stb.  hát igen, lehet, hogy azért ébredek meg hajnalban, mert várom a tornát  vasárnap jilien 1 órás erősítés volt, jól megizzasztott, már régen csináltam, de nagyon jólesett viszont a 7végén picit lazítottam, szombaton este jöttek barátok, ki ültünk a kertbe borozgattunk, pezsgőztünk, meg sütöttem teljesen reform tepsis raffaellot, hát nagy sikere volt, mind elfogyott egyszerre nekem is nagyon bejött, imádom a kókuszosat.) tegnap meg volt fagyizás, pudingozás, meg anyu rántott husit csinált  de hát isten tudja mikor ettem már , meg a közeljövőben sem fogok egyhamar, egyrészt nem is szeretem, nehéz, megszívja magát olajjal, hízlal stb, másrészt meg nem használ de ez van, néha kell lazítani ja, a párom meg még pénteken este vacsit készített nekem, mondta, hgoy majd ő főz most nekem, aztán sonkás-hagymás rántotta volt, zöldségekkel megszórva, hozzá 1 rosé, hát teljesen elkényeztetett, utána meg még belém tukmált 1 kókuszos csokikát, ekkor eszembe jutott , meg mondtam is neki, hogy mást a párja leállít, hogy ne rontsa el este az egész napot, ő meg rámbeszéli, ne csinálja ezt.) erre megnyugtatott, hogy néha kell lazítani, aztán majd folytatom, hát lehet ennek ellenállni??   


    drszosz, csinik lehetnek a cuccok, küldhetnél fotókat cigi mentes volt a buli???? 


    niveltago, még szép, hogy nem áldozod be az idődet futkosásra, mikor ott van Criston, nem minden hónapban van nálatok, használjátok ki az együtt töltött időt, ez örök emlék marad nektek   tornázni lesz időd egész évben, nem aggódok miattad  


    ilkó, én se értem miért van ez nálad?? de én is szoktam így lenni és nekem az a tapasztalatom, hogy amikor jól ment, akkor nagyon meghúztam, és utána azért kívántam össze mindent, egy picit vedd lazábbra és mozgás-mozgás-mozgás  


    Ametisz, hogy sikerült a bordafesztivál??? biztos finomakat ettetek  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_347585 (22592)
     
  19. Torolt_felhasznalo_327775
    Torolt_felhasznalo_327775
    2010. július 3. 21:1522598.

    Hello! Én is el voltam tünve kicsit! Letelt a 2 hét, úgyhogy most megint nagyon fogok figyelni a kajára! Nem tudom miért van ez így nálam, hogy két hétig megy, aztán a következő 2 hétben kicsit elengedem magam! Nem álltam mérlegre, de úgy 63 körül érzem magam! Ma elmentem bevásárolni, mert itt nálunk a faluban semmi normális dolog nincs, és minden sokkal drágább, mint pl a tescoban! Vettem kukoricapelyhet, meg zsírszegény túrót,abonettet, meg egy csomó gyümit, zöldséget. Ja, és én is megleptem magam egy farmer miniszoknyával, már nagyon régen szerettem volna. 


    Én kicsilánynak vettem "egybenadrágos cuccot"  , nagyon jópofa. Sárga csíkos, jól megy a barna bőréhez!  Szép hétvégét mindenkinek!!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_878608 (22597)
     
  20. Torolt_felhasznalo_878608
    Torolt_felhasznalo_878608
    2010. július 3. 20:4722597.
    Sziasztok! Én sem voltam az elmúlt pár napban!
    Szerdán vásárolgatni voltam, sikerül vennem egy ruhát, egy farmer miniszoknyát egy rövidgatyát, meg egy felsőt, meg egy egybenadrágos cuccot! nagyon jók
    csütörtökön a párommal intéztünk pár dolgot, utána meg bementem dolgozni kicsit, 2 órára, nem bírják nélkülem most húzós lesz a júliusunk az irodában, de nem baj, majd augusztusban pihenünk, akkor akarok kivenni majd egy hetet.
    Tegnap pedig diplomaosztón voltam a barátnőméknek volt. nagyon jól sikerült! Az ünnepségen nagyon meleg volt, utána meg vacsi volt, nagyon jó étteremben, fini leves, meg rántott sajt, gomba, vegyes köret, meg egy szelet csokitorta, amit ettem.
    utána bulizni voltunk, reggel 4kor mentünk haza, nagyon jó kis este volt!
    Ma pihengettem egész nap, most kicsit beülünk, vagy 2-3 órára, holnap meg jó lenne egyet kirándulni, ha a barátom ráérne délután!
    Hétfőn pedig már meló ezerrel
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_850806 (22596)
     
  21. Torolt_felhasznalo_850806
    Torolt_felhasznalo_850806
    2010. július 3. 20:3122596.
    És Szti, kis erőcske neked, hogy több kedved legyen!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_850806 (22595)
     
  22. Torolt_felhasznalo_850806
    Torolt_felhasznalo_850806
    2010. július 3. 20:3022595.
    Sziasztok, Lányok!
    Nem sokat írtatok a napokban!
    Most én is csak lejelentkezek, eléggé fáradtak vagyunk, de az út jól sikerült. Holnap lazítós vasárnap lesz, nem tudom, akarok-e futni, vagy bármit. Valahogy a kicsi mellett nem szívesen vállalom, be, hogy az együtt tölthető időt beáldozzam. Már úgyis csak szerdáig tart az egész.

    Ametisz, klassz lehet az a babakocsi! Biztosan élvezni fogjátok! Szép volt, tőled, hogy elengedted a párodat kicsit!

    Szti, és most, hogy végigküzdötted a tornát, mi az utóhatás? Annyira örülök, hogy csinálod! Biztosan eredményes lesz! Mi fincsit sütöttél?

    Nyuszoo, azért sztem jó lenne, ha nem húznád sokáig ezt a fogorvos dolgot! Biztosan találsz megfelelő szemüveget, annyi csinos keret van! Fiúk nem nagyon ügyesek az ilyen vásárlásokban! Mi is a Velencei-tóra készülünk, de az még odébb van.
    Lányok, megyek, még van egy telefonom, aztán meseolvasás, és remélem, szunya is!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_4274 (22594)
     
  23. Torolt_felhasznalo_4274
    Torolt_felhasznalo_4274
    2010. július 3. 19:4922594.
    szisztok. csak bekösznök gyorsan, mi ma a Velencei-tónál voltunk, bár nem sokat, mert akkora dugó volt, hogy 2óra volt lejutni, aztán amikor beborult és dörögni kezdett eljöttünk. odafelé úton a bal karom jól leégett ma 4-kor ettem először sült hekk és sült krumpli most dinnyét eszegetek. hétfőn megyek a szemvizsgálatra, lehet már a jövőhéten kész is lesznek az új szemüvegek, már nagyon várom. hátha a vb döntőt már normálisan látom majd természetesen páromnak egyik keret sem tetszett kicsit érdekes volt, sztm hülyének néztek minket, de egy biztos, soha többé nem viszem magammal egyszer elindultam vele cipőt venni, aztán az első boltból próba nélkül távoztunk... ilyenkor elviselhetetlen, de megoldom egyedül is a csütörötki gyümölcsnak kudarcba fulladt, és asszem én többet nem is próbálkozom vele, sztm marhaság, nekem legalábbis nem jött be ja a fogdokinak megvan a száma, de mint kiderült maszek...erről ennyit... azért majd felhívom, hátha van nem maszek rendelésen is. nyáron szóba sem jöhet sem a műtét, sem netán foghúzás, úgyhogy annyira nem sürgős. meg van még egy aki talán tud vkit ajánlani majd azt is megnézem. most visszaolvasni nem tudok, remélem mindenki rendben van, és élvezi a hétvégét. páromra tegnap rájött a nagytakaríthatnék, marha jó volt, izzadtam, mint egy ló torna híján megtette egy kis mozgásnak további szép hétvégét
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_347585 (22593)
     
  24. Torolt_felhasznalo_347585
    Torolt_felhasznalo_347585
    2010. július 3. 17:2222593.
    Helloka!

    Megint én! Hogy van mindenki? Itt jó meleg van, szerencsére fúj a szél, így elviselhető. Megkaptuk az egyik árajánlatot a fűtésre. Holnap jön a konyhabútoros. Ma megcsináltam az aviva tornát. Hát 1,5óra lett, ami ha már mindent tudok, akkor csak 30perc. Holnap sütök új sütit, még nem próbáltam, de biztos finom lesz. Max ha a fiúknak nem jön be, egyedül eszem az egészet. Bolognai lesz a holnapi ebéd. Na megyek, más nem jut most eszembe. Jók legyetek, pihenjetek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_347585 (22592)
     

Címlap

top