Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A 3TestŐr

Torolt_felhasznalo_116963
Torolt_felhasznalo_116963
Létrehozva: 2008. augusztus 1. 14:06
Szia!
Ha rendszeres fórumozó vagy akkor ismersz minket.Károly Anitát,Princessát,és Bailamot,akik az update-el és Rékával csodás alakot értek el,és azóta is lelkesen tornáznak.Szenvedélyük az egészséges táplálkozás és a sok mozgás.
Ha Te is szeretnél csinos és karcsú lenni,csatlakozz hozzánk,mert őszinte barátokra lelhetsz!
"Ne feledd!!Az álmaidat elérheted ha teszel érte,és azt nem veheti el Tőled senki!!"
  1. Torolt_felhasznalo_384488
    Torolt_felhasznalo_384488
    2008. november 25. 16:041052.
    ........................még soha sem írtam ide, csak olvastam a lányokat, de te András hihetetlen egy pasi vagy!
    Nem hagyhatod az embereket érzelmek nélkül!
    Annyira tökéletesen látod -sz.tem - a nőket, hogy a Csernus elmehetne hozzád konzultációra!!!!! - persze ez a pasikra is vonatkozik, csak ők nem vallják be, hogy olvassák ezt a lapot és a fórumot
    pusz mindenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_152908 (1051)
     
  2. Torolt_felhasznalo_152908
    Torolt_felhasznalo_152908
    2008. november 6. 17:301051.
    Kedves genoveva22!

    Az egészségesség határát nehéz meghúzni, sőt magát a fogalmat definiálni sem egyszerű. A kóros játékszenvedély, munkamánia mind-mind pszichés probléma. Az egészséges életmód olyan természetesen kellene legyen mint a lélegzetvétel. Testünk viszont nem úgy készült, hogy a nőknek kockás hasa legyen, ez nem feltétele és része az egészséges életnek. El lehet ezt érni, de ha ez a cél könnyen áteshetünk a ló túloldalára.

    Mint írtam korábban, én sem gondolom, hogy mindenben tökéletes példát tudok mutatni DE NEM EZT NÉPSZERŰSÍTEM.

    Ha valaki azon a területen tevékenykedik, ami számára amúgy is problémás, az egyre jobban belehajszolja magát és esetleg másokat is abba, hogy a valós jelentőségénél többet foglalkozzon egy területtel. Azt hiheti segít másoknak, de nem tud JÓL segíteni, hiszen nem fog például az ortorexia, anorexia, csontritkulás veszélyeiről sokat beszélni. A boldogság kulcsa nem a tökéletes alak, az élet célja nem az hogy méregessük a kilókat, és nem ítélhet meg és el egészséges ember másokat azért, mert mondjuk elhízottak. Én arra lennék kívácsi, hogy milyen egyéb probléma megoldása HELYETT válik az ember fanatikus céljává egy "bomba" alak? Talán csak egy kis fogyival indul, azután elszalad a ló.. A szenvedélyesség másokat is lelkesít, de túlzásokba nem kell esni.

    Üdvözlettel
    Tihanyi András


    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_613770 (1049)
     
  3. Torolt_felhasznalo_613770
    Torolt_felhasznalo_613770
    2008. november 6. 16:521050.
    Itt folytatom mert nem fértem ki
    Magamat sem tartom annak. Szerintem a túlsúly stb., vagy esetemben a jojó egy jele annak, hogy valami nincsen rendben. Szerintem sokunknak pszichológusnál lenne a helye.
    És ezzel senkit sem szeretnék bántani.
    További szép estét!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_613770 (1049)
     
  4. Torolt_felhasznalo_613770
    Torolt_felhasznalo_613770
    2008. november 6. 16:501049.
    Sziasztok!
    Nigella azért olyan csodálatos nő, mert hihetetlen kisugárzása van. Ez pedig szerintem abból fakad, hogy elfogadja saját magát, látszik a kiegyensúlyozottsága. A másik, amiért képes magával ragadni az embereket, hogy szenvedéllyel csinálja, amit csinál. Szerintem csak így lehet igazi sikereket elérni.

    Ami a kibontakozott vitát illeti, én személy szerint nagyon örülök, hogy van egy szakember, aki odafigyel az írásainkra, hozzászólásai pedig segíthetnek pontosabban kifejezni magunkat, esetleg helyesbíteni, vagy gondolkodni.

    Igaz nem szántam rá magam, hogy mindent visszaolvassak, de nem hiszem, hogy a megsértődés a megoldás. Szerintem meg kell hallgatni a másikat, van lehetőségünk válaszolni, elgondolkodni, vagy ha nem megyünk semmire esetleg figyelmen kívül hagyni a hozzászólásokat.

    András, szerinted hol van a határ (a fittnessben) szenvedélyes szeretet és betegség között. Nem olvastam vissza az egész fórumot, de Anitának nem azért sikerült magával ragadnia sokakat, mert szenvedéllyel csinálta amit csinált? Ha nem az egészségről van szó, hanem mondjuk könyvelésről vagy akármi másról és ugyan ezt csinálja valaki az is betegség?
    Én nem nagyon látom a határokat. Ha egészséges pszichéről beszélünk. A mai világban kinek van olyan??? Én nem sok mindenkit látok.


    Ha

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_429926 (1048)
     
  5. Torolt_felhasznalo_429926
    Torolt_felhasznalo_429926
    2008. november 6. 08:341048.
    Sziasztok!
    Egyetértek, hogy Nigella nagyon szép nő és durva amiket mond. Ráadásul teljes mértékben igaza van, hogy ez leginkább a nők mániája, hogy a súlyukkal foglalkoznak és egymást kergetjük bele ebbe a fogyás őrületbe. Aki pasikkal vagyok körülvéve ők sem értik minek kell ezzel annyit foglalkozni. A munkatársamat is kérdezte a bnője, hogy mit szól, hogy kicsit hízott, így is tetszik-e neki. Ő meg észre sem vette...
    Aki még nem látta Nigellát szerintem nézze meg a Spektrumon, azt hiszem vasárnap szokott mostanában főzni. Ahogy az ételekről beszél...magávalragadó. Szerintem ő simán megdumálna, hogy pl megegyem a kelbimbót
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_948032 (1047)
     
  6. Torolt_felhasznalo_948032
    Torolt_felhasznalo_948032
    2008. november 5. 16:341047.
    én is nagyon szerettem ezt a fórumot,ám szerintem jó hogy néha András "beleszólt" a témába,mert szerintem is néha túlzás,amiket itt leírtak,szerintem nem kellett volna így támadni egymást és megsértődni pár jótanácson és akkor talán nem is fagyott volna be ennyire ez a fórum. Amugy Nigella tényleg szuper példa a "Nőre". Olyan jó látni őt a műsorokban, ahogy vidámm eg minden és látszik hogy nem egyfolytában a kalóriákon jár az esze...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_647659
    Torolt_felhasznalo_647659
    2008. november 5. 16:031046.
    jaja, én eddig nem ismertem, de most csekkoltam neten, csodaszép és nagyon dögös! olyan igazi  nagybetűs NŐ
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_145660 (1045)
     
  8. Torolt_felhasznalo_145660
    Torolt_felhasznalo_145660
    2008. november 5. 13:391045.

    Köszi szépen .

    Nigella nagyon szép nő 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_647659 (1044)
     
  9. Torolt_felhasznalo_647659
    Torolt_felhasznalo_647659
    2008. november 5. 13:211044.

    jaj bocsi.. az első mondat őpontosabban úgy kezdődik, hogy:

    mióta Nigella édeasanyja...a rák miatt halt meg, azóta a soványság..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_647659 (1043)
     
  10. Torolt_felhasznalo_647659
    Torolt_felhasznalo_647659
    2008. november 5. 13:191043.

    halihó...

    Plus, since Nigella's mother, sister and husband died of cancer, thinness is not something she aspires to. "I associate thinness with dying," she says. "When [my mother] had cancer, she said, 'This is the first time I have eaten without worrying,' and that is chilling."

    magyarul így hangzik nagyjából:

    Nigella édeasanyja, lánytestvére és férje a rák miatt halt meg, így a karcsúság nem egy olyan dolog számára, ami után vágyakozna. "A soványságról nekem a halál jut eszembe. Amikor édesanyám rákos volt, a következőket mondta: Ez az első olyan alkalom, hogy lelkiismeretfurdalás nélkül ehetek." - és ez elég hátborzongató.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_145660
    Torolt_felhasznalo_145660
    2008. november 5. 13:051042.
    András engem érdekelne ez a sztori ,csak sajna nem tudok angolulNigellát mindig nézem a paprikán
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_152908 (1041)
     
  12. Torolt_felhasznalo_152908
    Torolt_felhasznalo_152908
    2008. november 5. 12:061041.
    Kedves Elvíra!

    Ha valaki egy betegséget vonzónak talál és ennek veszélyéről nem ejt szót, csak a túlsúly ártalmairól, az nem közvetít egészséges és tisztességes szemléletet mások számára. Nigella Lawson jut eszembe, aki szexin telt és olyan csinos, bárki járna vele, pedig bőven a változás kora körül jár. MIndezt úgy, hogy élvezi az evést, élvezi az életet. Nem kell elhízni, de lehet és jó, ha élvezzük az életet.

    A túlzott fogyúkúramánia és a "husi" gyülöletének perverz voltát ő mutatja be a legtökéletesebben amikor édesanyja haláláról (is) beszél:

    "Nigella has her own theories about why we live in a society that would target both herself and women like Beyoncé — who is gorgeous and talented, but was recently described as "erupting" out of her dress at an awards show. "I think it is a fear of flesh," says Nigella, "maybe of vulnerability and softness. I do think that women who spend all their lives on a diet probably have a miserable sex life: if your body is the enemy, how can you relax and take pleasure? Everything is about control, rather than relaxing, about holding everything in."

    Plus, since Nigella's mother, sister and husband died of cancer, thinness is not something she aspires to. "I associate thinness with dying," she says. "When [my mother] had cancer, she said, 'This is the first time I have eaten without worrying,' and that is chilling."

    The worst part? That women are doing this to other women. "In my experience, the weight thing is an almost totally female problem. I never feel bad about my weight around men, only women," claims Nigella. And, according to Watson, we're in a battle over our bodies:

    The underlying issue is becoming clear. In the fat camp are those who represent the forces of goodness and womanliness, or indulgence and ill discipline, depending on where you stand on the scales; in the skinny camp are the savvy, fit, modern girls, or the life-deniers - if you're not so thin yourself. The size you are is a statement of your entire life philosophy, and the gulf between the two camps is filled with fear and misunderstanding. It is war, ladies, and it is our war. We are making enemies of each other on the basis of body shape."

    Aki kicsit tud angolul, az ki tudja hámozni mit mondott a mama és talán megérti, miért nem jó, ha a rák vagy ortorexia, anorexia és más potenciálisan halálos betegségek pozitív színben tűnnek fel. Természetesen nem kell elolvasnia amit írtam . Moderálni pedig senkit sem moderáltam mindössze más, szakmaibb álláspontot fogalmaztam meg egy egészségtelennek érzett szemlélettel szemben.

    Üdvözlettel
    Tihanyi András





    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_307316 (1040)
     
  13. Torolt_felhasznalo_307316
    Torolt_felhasznalo_307316
    2008. november 5. 10:031040.

    Kedves Tihanyi András!

    Engedje meg, hogy gratuláljak az "aknamunkájához"!

    Sikerült tönkretennie egy működő fórumot. Én most kb. másodjára írok ide és szinte biztos, hogy utoljára. Rendszeresen olvastam a Lányokat és rengeteg receptet, valamint tanácsot hasznosítottam Tőlük. Sajnálom, hogy sikerült innen elriasztania Őket a nagy szakmai tudásával!

    Ebben csak az a baj, hogy Ön mindenkit moderál csak saját magát nem. Jó lenne egy kis Önvizsgálat néha.

    Hát ennyi.

    Kérem ne fárassza magát a válasz megfogalmazásával, mert valószínű érdektelenség miatt nem fogom elolvasni....

    Szép napot és további jó munkát!

    Már nem sok kell és az egész Fórum bedöglik, csak így tovább!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_116963 (1039)
     
  14. Torolt_felhasznalo_116963
    Torolt_felhasznalo_116963
    2008. október 29. 08:591039.

    Sziasztok!!

    Kia,de jó!!Akkor szinte egyforma magasak vagyunk!!!Nekem is 52 a cél!!!És ma 54,8 voltam!!!!!Mint Te néhány napja!!!!!   Pedig szerintem bőven jól lehet lakni azokkal a mennyiségekkel amit előír a könyv!!És olyan finomakat eszem!! 

    Én azt a 15kg-ot kb.fél év alatt adtam le,de azt súlykontrollal..Mert fogalmam sem volt arról h miből mennyit ehetek...Ezért megvettem BA könyvét..(de ezalatt ettem u1es termékeket is..szóval vegyítettem a 2módszert..)Kb.heti 4szer 40percet Rékáztam,ahogy az időm engedte,szóval nem vittem túlzásba..

    De már egy ideje megakadtam 58körül és hiába tornáztam heti 6-7órákat nem mozult a mérleg..Szerintem túl keveset ettem és lelassult a szervezetem..Hiba volt..Az hittem ha kevesebbet eszem gyorsabban fogyok majd...Nagynagy hiba volt...

    Két hete belekezdtem a -10kg/hó étrendjébe,de úgy h a napokat nem a könyv szerinti sorrendben csinálom,hanem aszerint h mi van itthon...És heti kb2kg-ot fogyok..  Hihetetlen... 

    És nem tornázom többet..

    SZerintetek ha majd elértem álomsúlyt és u1kenyér helyett mondjuk wasakenyérre v.hasonló ropogós kenyérre váltok az hízlal?CSak mert,lehet h nemsokára Skandináviába megyek és ott nincs update,de van wasa.. Jellemző rám..Ilyen problémáim csak nekem vannak..Ezekből egy szelet kb.20/30kcal..

    Igen,lehet enni 3szeletet,de én 2vel mindig beérem.. 

    Szép napot!

    Hiányzik Bailamo és Anita..   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_796327 (1038)
     
  15. Torolt_felhasznalo_796327
    Torolt_felhasznalo_796327
    2008. október 29. 07:301038.
    Sziasztok!
    Princessa nah,tök ügyi vagy!!!  
    Mióta nem görcsölök a kaján én is csak fogyok fogyok... 167cm vagyok.51-52kg szeretnék lenni,illetve most már inkább formásodni szeretnék..nem a kilókat nézegetni...
    egyébként elgondolkodtatott amit András írt,úgyhogy kicsit másképp szemlélem már a fogyókúrámat...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_116963 (1036)
     
  16. Torolt_felhasznalo_400815
    Torolt_felhasznalo_400815
    2008. október 28. 22:071037.
    Szia Princessa és Kia!

    Nekem is nagyon hiányzik Anita és Bailamo is!
    Hogyhogy ilyen ügyesen fogyiztok? Ejha!

    Ma rendeltem (próbaként) Ultra U1-es sertésragut galuskával, és olyan sokat küldtek, h kétszerre ettem meg. Kiöntöttem egy mélytányérba és majden tele volt
    Plusz még U1 somlót is ettem, nagyon finom volt.
    Egy nap tehát 5 alkalommal étkeztek?
    Amúgy érdekes, hogy pl reggelire 60 g u1 kenyeret lehet enni, de 1 szelet kb 22g. Akkor 3 szeletet is lehet enni, ugyebár? Vagy most hogy van ez?

    Princessa: Mit ettél, h lement a 15kg, és mennyi idő alatt? Heti hányszor edzel és melyik dvd-re? bocsi a sok kérdésért.

    Puszi Nektek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_116963
    Torolt_felhasznalo_116963
    2008. október 28. 21:451036.

    Én pedig erre reagáltam még anno:"akik nem szakemberek, így nem látják, hogy itt betegségről vagy annak a határáról van szó, egy ilyen embert követnek, aki immár felvállaltan beteg vagy azt szimpatikusnak tartja, akár ha az anorexiát tartaná példának"..

    De lényegtelen..Nem akarok vitázni,mert már nagyon unalmas..Bőven elég az,hogy Anitának a kedve is elment attól hogy -érthető okokból- ide írjon...

      

    Szia,Kia!!!GRATULÁLOK!!!Képzeld ma 55kg!!voltam, pedig pirosbetűs napok elött vagyok és fáj a hasam meg minden!   Ugye milyen szuper ez a program??Pedig képzeld tegnap zabot regeliztem,kekszet ettem tízóraira és vacsira szendót!!Magamban azt gondoltam h ez túl sok szh-t ,de nem!!!Nagyon boldog vagyok!!

    Lehet h már kérdezték,de Te miyen magas vagy,és mi a célod?

    Kedves,Anita remélem jól vagy..Sanálom h itt nem írhatod le azt amit akarsz, anélkül h betegnek nem nyílvánítanának.. Pedig holnap  Tőled kapott recept alapján fogok mandulás sütit sütni.. 

       

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_152908 (1035)
     
  18. Torolt_felhasznalo_152908
    Torolt_felhasznalo_152908
    2008. október 27. 03:141035.
    Kedves ikuna princessa!

    Erről volt szó:
    ortorexia

    exorexia

    Üdvözlettel
    Tihanyi András
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_116963 (1032)
     
  19. Torolt_felhasznalo_796327
    Torolt_felhasznalo_796327
    2008. október 26. 19:011034.
    Halihó!!! 
    Nah milyen jó híreket olvasok 
    Képzeld!
    nekem is van hasonló jó hírem én is elkezdtem aszerint enni,mert nekem előtte valamiért nem ment annyira a fogyás.De!!!!
    Hétfőn 56,5kg voltam...most 54,8 vagyok   úgyhogy szerencsére beindult a  fogyás!és nem is mozogtam többet mint előtte!!

    Szépe estét!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_116963 (1032)
     
  20. Torolt_felhasznalo_116963
    Torolt_felhasznalo_116963
    2008. október 26. 17:291033.

    Sziaszok!!

    N ezt nemfogjátok elhinni..Tudjátok é vagyok az aki 2.éve updaten él,kb.15 kg-ot fogyott,és most belekezdtem a -10kg/hó étrendbe..De a npokat nem sorban csinálom,hanem mikor hogy...És ma majdnem eléájultam amikor megláttam a mérleget..

    Hétfő:57,2 Vaárnap:55.8!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   És van h egy nap müzlit,kenyeret és u1kekszet is eszem..Durva..

    Komolyan én ezt nem hinném el,ha nem n csinálnám... 

    Anita,tudom,hogy milyen makacs vagy és önfejű..(jó értelemben..)Szóval nem csodálom,hogy nem írsz ide,mert mindig belédkötnek,de nagyon fogsz hiányozni ám...Tőled kapjuk a legjobb ötleteket akárki akámit mond..Nem is tudom milyen anorexiáról beszélnek,amikor Te pont azért bíztatsz minket h együnk többet és napi 40perc elegendő mozgásként....  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_903736 (1031)
     
  21. Torolt_felhasznalo_116963
    Torolt_felhasznalo_116963
    2008. október 26. 17:241032.

    Sziaszok!!

    N ezt nemfogjátok elhinni..Tudjátok é vagyok az aki 2.éve updaten él,kb.15 kg-ot fogyott,és most belekezdtem a -10kg/hó étrendbe..De a npokat nem sorban csinálom,hanem mikor hogy...És ma majdnem eléájultam amikor megláttam a mérleget..

    Hétfő:57,2 Vaárnap:55.8!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   És van h egy nap müzlit,kenyeret és u1kekszet is eszem..Durva..

    Komolyan én ezt nem hinném el,ha nem n csinálnám... 

    Anita,tudom,hogy milyen makacs vagy és önfejű..(jó értelemben..)Szóval nem csodálom,hogy nem írsz ide,mert mindig belédkötnek,de nagyon fogsz hiányozni ám...Tőled kapjuk a legjobb ötleteket akárki akámit mond..Nem is tudom milyen anorexiáról beszélnek,amikor Te pont azért bíztatsz minket h együnk többet és napi 40perc elegendő mozgásként....  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_903736 (1031)
     
  22. Torolt_felhasznalo_903736
    Torolt_felhasznalo_903736
    2008. október 26. 15:551031.
    Sziasztok,

    munka volt 1000- rel. Nem sok mindenre volt időm. A tornát csináltam rendesen, inkább felkelek hajnalba, csak meglegyen. Köv. hónap talán kicsit lazább lesz. Amint tudok jelentkezem még. Mindenkinek puszi!

    GY.U.R.O.K
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_152908
    Torolt_felhasznalo_152908
    2008. október 24. 13:331030.
    A testsúlycsökkentő programok tekintet nélkül arra, hogy diéta, mozgásterápia, vagy magatartási terápia egészíti ki a gyógyszeres kezelést külön-külön vagy akár együttesen, az irodalom tanúsága szerint 5-10%-os hosszútávú eredményt érnek el. Sokszor megvádolják a fogyókúra után visszaeső betegeket akaratgyengeséggel, lustasággal, nemtörődömséggel, vagyis egyedül őket hibáztatják az eredménytelenségért. A kúrák befejeztével egyre ritkábbak az ellenőrző vizitek, igaz, hogy ezeket mind a beteg, mind az orvos már gyakran feleslegesnek látja, hiszen a kitűzött célt már elérték. A baj csak az, hogy az elhízás eredményes kezelése nem hasonlítható egy akut betegség, például a tüdőgyulladás kezeléséhez. A WHO az elhízást 1998-ban krónikus, recidiváló betegségnek deklarálta. Így érthető, hogy az elhízás terápiájának súlycsökkentő szakasza után a súlytartó szakasz is ellenőrzést igényel.

    írta Halmy doktor, aki a Norbi titokba is írt előszót / http://elhizastudomany.hu/cikk.php?cikk_id=fogyk_v_sulyt /

    Nehéz tartani az eredményt, az életmódváltás életre szól akár dietetikus mondja akár az Update vagy a Súlykontroll, az elhízás viszont egy kiújuló betegség, szinte módszertől függetlenül (írja valaki akit Norbi is elfogad) nehéz fogyni és eredményt tartani (lehet jobb az arány)




    Minél tovább kitart valaki annál tovább tartós az eredmény, szóval tényleg mindekinek hajrá, csak ne szóljuk le azt sem akinek nem sikerül
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_400815 (1029)
     
  24. Torolt_felhasznalo_400815
    Torolt_felhasznalo_400815
    2008. október 24. 12:471029.
    Sziasztok!

    Sajnos ez a fórum lassan már egy vitafórum

    Anita gyere vissza kérlek, mi nagyon szeretünk!
    Igaz, h nagyon fanatikus vagy az életviteledet illetően (Sok mozgás + Update), de inkább ilyen legyél mint egy depressziós, elhízott, örökké másokat bántó, tunya életmódot élő ember.

    Én tisztelem a dietetikusokat, biztos komoly szakmai tudás áll mögöttük. Az is igaz, hogy kevesebb energiabevitel= fogyás, nálam is működött 25 kilót fogytam szigorú diétával. Csak hát a diéta után is van élet, és már öt éve próbálom tartani a súlyom kisebb-nagyobb sikerrel. Senkit nem akarok bántani, de nekem az update az egyetlen módszer, amellyel hatékonyan tartoma súlyom, úgy hogy nem kell semmiről lemondanom.

    Nagyon szeretném, ha újra a "mit ettél ma" topic lenne.


    Puszi mindenkinek!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top