Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Február 1-től-bombanő lesz

Torolt_felhasznalo_615556
Torolt_felhasznalo_615556
Létrehozva: 2007. január 21. 11:40

Sziasztok! 

Én arra az elhatározásra jutottam, hogy február 1-től betartom minden követelésemet. Lefogytam 13kg-ot másfél éve, és a megmaradt zsírpárnákat kell eltüntetnem. Mozgás, étkezési-módszerváltás. Tarts velem, akármilyen fogyókúrát vagy edzésprogramot csinálsz, és számolj be aznapi teendőidről, idővel az eredményekről. Én a narancsbőr elleni harcomat is követni fogom. Kitartás!

Tarts velem!!!! 

Anna

  1. Torolt_felhasznalo_615556
    Torolt_felhasznalo_615556
    2008. február 13. 21:351222.

    De jó, világéletemben vágytam ilyen wellnbess hétvégére. Testvérem jár sokat a családjával, és minden alkalommal ódákat zeng róla. Isteni lehet. Jó ez a fokozatosság-elve, bár nekem sose ment. Vagy megvonok vmit teljesen, vagy ugyanúgy eszek belőle. Én úgy vagyok vele, hogy ha vmiből csak kicsit engedhetek meg magamnak (pl. csak 2 falat csoki, vagy egy szelet kenyér), abból úgyis tábla, vagy 3 szelet lesz :-) így inkább sztornó az egész. De úgy tűnik elkiabáltam a kudarcot, 2 cm-rel kevesebb lett, azaz kisebb a hasam és a csípőm. Ez hatalmas előrelépés :-))) Én most suli indulásával úgy döntöttem, hogy nem itthon reggelizem müzlit, hanem suliban vmi pékárút. Van egy pékség, ahol normális árúk vannak, igaz van édes és fehérlisztes, de látszik érződik rajtuk, hogy friss, ropogós. Szóval ott reggelizem 10-12 között, hazajövök és itthon ebédelek, általában azt, amit a hütő nyújt. Vmelyik nap tejszínes ragu volt rizzsel, ma süllő barnarizzsel. Vacsira, meg müzli vagy joghurt. Nem áltatom magam azzal, hogy édesség helyett joghurtot eszem. Inkább elterelem a figyelmem arról, hogy majd megőrülök egy szelet csokiért.

    Igen, a trénert ajándékba kaptam és imádom. Sorozataim alatt szoktam, így nem veszem észre, hogy milyen uncsi is lenne:-)

    Neked még mennyit kéne leadni? Vagy csak formába tartod magad?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_95061 (1221)
    2008-02-10  20:00
  2. Torolt_felhasznalo_95061
    Torolt_felhasznalo_95061
    2008. február 10. 20:001221.

    Én most jöttem vissza wellnesshétvégéről. Tök szuper volt. Annyi finomság volt reggelin meg vacsin. Csupa egészséges finomságok,alig bírtam választani

    Én most próbálok átállni arra, h ha már kenyér,vagy pékáru,akkor legalább vmi egészséges legyen. Ugyanígy minden mással. azt úgysem íbrom,h teljesn megvonjam, nekema  fokozatosság jön be.nyár elején pl még utáltam a szénsavmentes vizet. előbb zöldet ittam kb 1 hónapig,aztán fokozatosan egyre több mentest... És most már csak azt iszom Remélem szépent át tudom szoktatni magam csoki helyett joghurt féle nasik, illetve kenyér helyett hamlet,és társaira

    Neked otthon van elipszis? az tök szuper lehet,mert tv közbenén is simán futkosnék egy futópadonúgy nem olyan uncsis.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_615556 (1220)
    2008-02-03  18:46
  3. Torolt_felhasznalo_615556
    Torolt_felhasznalo_615556
    2008. február 3. 18:461220.

    Szia!

    Én nekem a kenyeret sikerült visszafogni, január elseje óta nem eszem. Édességet hébe hóba, igyekszem kevésbé kalóriadús édességet enni, ha már minden kötél szakad, pl túró rudit, de csak ritkán veszek, anyunak meg is tiltom, de ha mégis megakar lepni, Rudit vesz :-) Nem is hiányzik a kenyér. Néha megszokásból nyúlok sajt, vagy szalámi után a boltban mire rájövök, hogy mire tegyem rá?? :-) aztán mégsem hozom el, persze. Szerencsém, hogy apu is figyel magára, mert megpocakosodott. Most a halra álltunk rá, ismerősünk szokott horgászni, és ma is isteni süllőt ettünk. Annyira könnyű, annyira finom. Mozgásban jó vagyok, bár hétvégén nem edzettem, fáradt voltam. Hétköznap kinézek vmi sorozatot du és azalatt, hogy ne legyen unalmas. Én ellipszisezni, lépcsőgépezni szokatm, meg tornázok, és néha eljárok apuval tesómékhoz gyúrni. Én is várom a jóidőt, orvosi tilalom ellenére akarok kocogni, megnézem, hogy bírom a gyógyszerek mellett. Ha nem megy akkor abbahagyom úgyis. Most egyetlen egy dolog maradt hátra, hogy csak akkor egyek ha éhes vagyok, mert sokszor eszem unalomból, dühből, vagy csak úgy. Na ez nem létezik többé. Pár napja be is tartom :-P

    Sok sikert minden hasonló Társamnak.

    Nekem is 5-6-7kg lenne jó, de úgyis a cm-t nézem. Bármi megosztani valód van írj bátran!!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_95061
    Torolt_felhasznalo_95061
    2008. február 3. 13:241219.

    Sziasztok,

     

    ismét február 1-je (pontosabban 3-a van). ÍGondoltam ismét beugrok a fórumra, rákérdezek ki hogy áll az egy évvel ezelőtti fellángolás után 

    Remélem ti jobban bombanősödtetek,mint én,bár nem panaszkodom.

    Nekem most az étkezésen kellene kicsit a kenyeret, és az édességeket visszafogni, de sikerült már rendszert vinnem a táplálkozásomba. A mozgás is már sikerül rendszeresítenem és szerencsére nemsoká javul az idő, akkor végre tudok futni. Most heti 2-3szor mozgok, felváltva stepet, fitboxot,úszást. a nyári, vizsgák utáni súlyomhoz képest már majdnem 10 kilóval vagyok kevesebb, de jó lenne még 5-6 kilót lefogyni.

    Ki csatlakozik? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_497174
    Torolt_felhasznalo_497174
    2008. január 31. 20:181218.

    Szia Ancsa!

    Boldog vagyok,hogy invitálsz.Már többször elkezdtem,de valamiért  mindig abba hagytam.Most igy elkezdtem hátha könnyebb lesz.Holnapi napot  edzéssel kezdem a konditeremben ,a diétámat pedig magam állitom össze.A lényeg ,hogy az ebéd és a vacsi között teljen el 4 óra, és ha este nagyon éhes vagyok gyümölcs és kefir a menüm.

    Remélem ez bejön.Szurkolok én is minden társamnak .

       ÜDV MONCSA

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_615556 (1)
    2007-01-21  11:40
  6. Torolt_felhasznalo_615556
    Torolt_felhasznalo_615556
    2007. november 3. 12:221217.

    Hello!

    Úgy tűnik, csak magammal beszélgetek, de sebaj. Az eheti edzések elmaradtak. Nem nagyon akar beindulni. Hol a kocsi, hol betegségek...ráadásul mivel szünet van, hát...nem tudom. Furcsa, de ha suli van, sokkal könnyebben tudom betartani a betartandót. Ezalatt az egy hét alatt bűnöztem, és nem szégyellem meg kell gyónnom. Kétszer ettem pizzát, egyszer rántott húst. Sőt, pilóta kekszet is. És csak kétszer mozogtam. Nem tudom miért alakult így. A Bioritmus kalkulátor is azt mutatta, hohy fizikailag padlón vagyok. Sosem hittem az ilyesmiben, de eddig akárhányszor megnéztem, mindig azt mutatta, ami a valóság volt. Igaz az érzelni és intellektuális görbét nem figyelem, de a fizikai eddig bevállt. Most ott vagyok, hogy még 6 napig csökken....nem tudom, valahogy vannak ilyen hullámvölgyek és fogalmam sincs, hogy hogyan tudnám leküzdeni. Akaraterőm nincs. És most jövök rá, hogy azt a pár kg, talán 2-őt amit kb 3-4 hét alatt leadtam, most visszajött 4 nap alatt...marhára nem éri meg. De istenem, nem tudtam mit tenni, akaratgyenge vagyok, aki imád enni. Csak lenne vége ennek az átkozott szünetnek. Új erőre kell kapnom. Úgy érzem semmihez sincs kedvem és nem érdekel az egész, pedig tudom hogy igen. Csak ki kell másznom a pillanatnyi gödörből.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_615556
    Torolt_felhasznalo_615556
    2007. október 29. 23:021216.

    Hello! 

    Újra elkezdődtek az edzések testvéreméknél, bár mindenki keveset bírt, hisz a 3 hónapos kihagyást megérezzük. Egyedül én tornáztam ebben az időben is, de ennek ellenére, még az a 10 perc is nehezemre esett az ellipszit tréneren. Karra többet gyúrtam :-P

    Bízom benne, hogy eredményes lesz, a program: hétfő, kedd, csütörtök, péntek. Csütörtökön szauna. Azért igyekszem a DVD-ket is bevonni, majd néha néha kihagyom. Jó hónapot zárok, minden héten 4-szer tornáztam, volt amikor 3-szor. Ennek ellenére, volt egy hét ami kimaradt -szerdától szerdáig-. Bár nem látványos, de fogytam vmennyit, az új -pont feszülős- farmerem már nagy. Azért 3-4 viselet után ennyire nem nyúlik meg.  És igyekszem meggyőzni magam, hogy nem rossz minőségű, hanem tényleg ment le vmennyi

    Mindenkinek sok sikert!   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_615556
    Torolt_felhasznalo_615556
    2007. október 21. 10:571215.

    Sziasztok!

    Továbbra is haladok a jó úton, bár egyenlőre eredmény nélkül. Mondjuk nem is lep meg, az lenne meglepő, ha legalább 3 mm lemenne. Most komolyan, egész nyáron mozogtam sokat(!), aztán híztam, nem tudom mi lehet a baj. Most hétköznap saláta, hétvégén meg rendes étel, csak kevesebbet eszek belőle. Mostanában minden evés után fáj a hasam, szóval nem nehéz távoltartani az ételt, főleg ha nehéz. Tegnap megvettem Rubint Réka Add önmagad 2. DVD-jét és nagyon kemény. Sokkal keményebb mint az első, habár hasonlók a gyakorlatok. Nagyon jó. A 3. is durvább, de mivel ott hosszabb időtartam van (30perc) egy testtájékra, megengedem, hogy pihenjek ha már nagyon fáj. Most épp a 30 perc hasizomgyakszikat készülök megcsinálni. Nem tudom megállás nélkül kibírni, de az is csoda, hogy végigfekszem a 30 percet:-)

    Szép napot, ebben a hideg, ámde gyönyörű őszi napon. És hajrá HAMILTON :-)  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_534646
    Torolt_felhasznalo_534646
    2007. október 14. 10:221214.

    Szia!

    Hasonló problémákkal küzdünk, én is szülés utánhíztam el, jó lenne már könnyebbnek lenni, de mivel még szoptatok, nem akarok drasztikus fogyókúrába kezdeni.

    Hallottam már a "karcsuleszek" receptről, de sajnos, mire megnéztem, törölték a honlapról. Neked megvan a recept? EL tudnád küldeni emailbe?

    konyveleniko@freemail.hu

     

    Köszönöm!

    Enikő

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_594404 (1212)
    2007-09-20  21:02
  10. Torolt_felhasznalo_615556
    Torolt_felhasznalo_615556
    2007. október 5. 16:381213.

    Sziasztok! 

    Hát, az elhanyagolt mozgásnak, és az olykori bűnözésnek a táplálkozásban a +3cm-en felül meglett a +4cm-es eredménye. Ideges vagyok? Már nem. Inkább elszánt. Hosszú idő óta először. Túl vagyok 4 olyan napon, amikor betartottam a magam kis szabályait. És úgy tervezem, ez ma is sikerül. Megint sokat mozgok, de egyszerre keveset. Az eddigi 5 napból (maival együtt) 4-szer mozogtam, de alkalmanként 30-45 percet csak. Reggeli müzli (nem tudok lemondani róla, szóval inkább reggel eszem), ebédet viszek magammal suliba, ez zöldség+hús, vacsira, vagy ebédmaradék, vagy müzli. Ezek között meg alma és körte. És Túró rudi ha kívánom a édeset. Fura, 2-szer csináltam banános sütit, és holnap meggyes-csokis muffint fogok, mégsem kívánom az édességet annyira, mint gondoltam, hogy fogom, ha kész lesz. Max 3 kockányit ettem belőle eddig. Rájöttem: isteni dolog sütni-főzni. Holnap a curry-s csirkemell salátát csinálom meg, itt WellnesCafén találtam meg a receptet. Szóval most kitartó vagyok, és úgy érzem sikerülni fog!!! Nem érdekel mikorra. De menni fog

    Sok sikert nektek is! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_594404
    Torolt_felhasznalo_594404
    2007. szeptember 20. 21:021212.
    Sziasztok!
    Én 25 éves anyuka vagyok,van egy 15 hónapos kislányom,és a szülés után híztam meg.Még nem igazán kezdtem diétázni,keresem a számomra megfelelőt
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_615556
    Torolt_felhasznalo_615556
    2007. szeptember 20. 19:171211.

    Sziasztok!

    Hát nem igazán vagyok sikeres, nem is mozgok túl sokat, de valahogy nem is érdekel. Kicsit elegem van az egészből, és nem foglalkozom vele. Pedig tudom, hogy jövő héttől újra oda kell figyelnem az evésre és a mozgásra. Ma van a 20. szülinapom, aminek nagyon örülök, tök jó érzés, és ráadásul ilyen szép őszi idő volt ma. Imádom!! És a szombati Forma-1-es autó (Hamilton) formájú tortámnak úgysem mondok nemet, sem elsőre, sem másodszorra . De utána muszáj. Én is bérletet akartam venni, de a szabad délelőttjeim a TV-hez való járkálással telnek és ezt most valahogy fontosabb. Délután meg, örülök, ha hazatalálok. Akkor már inkább itthon DVD-zek, vagy taposok. Szóval a helyzet változatlan, de majd lesz máshogy is. Ez most egy mélypont ezen a téren (ami nem azt jelenti, hogy lelkileg is, egyáltalán nem), de lesz majd magasabb is

    Szép napot, ebben a csodás őszi időben.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_95061
    Torolt_felhasznalo_95061
    2007. szeptember 16. 21:361210.

    Szia,

     

    gratula a sikerhez örülök,ha segíthettem.

    Én hétvégén kicsit kirugtam a hámból, de nem vittem túlzásba semmit (csak a fánkevést...de annnnnnyira fini volt&nbsp

    Ezt amúgy norbi is írta az első könyvében,h a sok mozgás sem jó. De szerintem a mozgás és az evés együtt biztos, hogy hatásos.

    Én ahol vettem bérletet ott úgy tudom olyan,hogy használhatom bármire,aerobikra,vagy kondira is. De majd rá is akarok krédezni,mert mondjuk ha pont lekések egy órát,amit szeretek,akkor helyette jó lenne pl futópadozn,meg súlyzózni.

    Reggelire általában tk. kenyérrel készült szendvicset eszek, sonkával, zöldségekkel, van, hogy kefirrel, vagy van hogy olyan jó reggelt kekeszet eszek tejcsivel, müzlit, esetleg gyümölcsöt.

    Vacsira általában kefirt, korpás keksszel, vagy ha éhesebb vagyok,akkor ugyanúgy szendvicset.

    Az ebédre nem igazán fiyglek oda, mikor mihez van kedvem, de persze nem eszem degeszre magam.Akkor nem bírnék délután dolgozni. Presze igyekszem egészséges ételeket ebédelni,sokszor eszem főzeléket, de ugyanígy előfordul spagetti is a menümben és ha néha megkivánom,akkor veszek palacsintát,vagy sütit is.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_615556 (1209)
    2007-09-15  15:32
  14. Torolt_felhasznalo_615556
    Torolt_felhasznalo_615556
    2007. szeptember 15. 15:321209.

    Képzeld sikerült elszánnom magam a mozgásra. Nem is volt olyan nehéz :-) F1 időmérő alatt lépcsőgépeztem 51 percet, aztán Ab King-en nyomtam 50 felülést. Kezdetnek nem rossz. Most olvastam valamit, az egyik topicban, ami lehet, hogy az én problémám hátterében áll. Azt írta az illető, hogy ha túl sokat mozgunk, és hozzászokik a szervezet, bizony 1 hét kihagyása után is lehet hízni (a fórumozó is így járt). Szóval, most erre gyanakszom, hiszen utóbbi egy hétben nem mozogtam, mert pont egy hete csináltam egy rossz mozdulatot és beállt a derekam, ill. valahol a comnyakam környéke és a fájdalom kisugárzott a térdemig. Még most is fáj, de már csak fekvéskor. Na meg be is náthásodtam. Azelötti 2 hétben, meg csak heti 2-szer mozogtam, előtte viszont 4-5-ször. Logikusnak tűnik nem?

    Te milyen bérletet vettél? Aerob, vagy kondigépes? Én utóbbival vacilálok, attól függ mennyi pénzt kapok mamámtól szülinapomra :-).

    Te mit szoktál reggelizni és vacsizni? Ebédre mennyire figyelsz oda?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_615556
    Torolt_felhasznalo_615556
    2007. szeptember 15. 12:451208.

    Szia! 

    Nos, cm-ben már azóta nem merem mérni magam, mióta megláttam, hogy 3 cm plusz van rajtam. Szerintem hasamon több. Csak a combomat mérem, ott semmi változás, se pluszba se mínuszba. Ami fura, mert oda edzek a legtöbbet...lehet még több idő kell a beinduláshoz, mint anno. Igazad van, valóban az izom nehezebb, de nem izmosodok annyit. Karomra edzek, de az sem hasonlít Svarciéra :-) A combomon érzem, hogy kő kemény elől, de...nem hiszem, hogy attól. Főleg, hogy ez az egész kb. 3 hét után zajlott le. Mármint azt hogy éreztem a hízást. Azalatt meg csak heti 2-szer tornáztam. Szerintem az evéssel van baj. Régen egyáltalán nem ettem csokit, se semmit. Most se gyakran, de többet, mint a nagyobb fogyásom alatt. Nem tudok lemondani róla. És ilyenkor kéne azt mondanom magamnak, hogy nincs olyan, hogy nem megy., de most nálam van.

    Tudom, hogy a koplalás baromság, de én ezzel fogytam le, és 2 év alatt egy mm-t, egy grammot sem híztam -ezidáig.

    Nos, tény és való, hogy anno hosszabb szünet után, igen nehezen szántam el magam a mozgásra. Mondtam magamban, csak egyszer bírd ki. Aztán mégegyszer és mégegyszer. És rájöttem arra, amit te is írtál, hogy energikusabbnak éreztem magam, fittebnek, mintha hideg vízzel nyakon öntöttek volna. Felfrissültem. Emiatt az érzés miatt tudtam elszánni magam a gyakori mozgásra, anélkül, hogy az teher lett volna. Lehet, hogy most is ezt kéne? Csak ma. Hátha. De tudod ilyenkor bejön a fejembe az a gondolat, hogy minek? Úgysem használ. És nem a jobb kedv a célom, meg a frissesség. Hanem a fogyás. Széles a csípőm, a combom is vastag és a hasam is nagy. Ha ezeket lefaraghatnám max 5-7 cm-rrel, máris tökéletesnek tartanám magam. Nem vagyok csúnya alakú, de engem zavar. Lehet, hogy más azt gondolja, de csinos, de engem akkor is zavar.

    Ügyes vagy, hogy sikerült leadnod. Ne azt nézdd, hogy még 10kg, hanem hogy 5-6 kg mínusz. Máris jobban hangzik:-)

    Nincs mese, az étkezésen kell változtatnom. Úgy tűnik, hogy teljesen ki kell iktatnom minden bűnös ennivalót. Anyám...mntha olyan sokat ennék. Nem értem, komolyan.

    Köszi a tippeket, őszintén jól esett mind, és elgondolkodom, mit kéne tennem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_95061 (1207)
    2007-09-13  22:41
  16. Torolt_felhasznalo_95061
    Torolt_felhasznalo_95061
    2007. szeptember 13. 22:411207.

    Ancsa!!

    Ugyanígy jártam tavaly nyáron. A párom Bécsben volt egy hétig, lakótárs nyaralt, na mondom, most rászánom magam, anponta tornáztam. Hol alakformálósra, hol ugrabugrára, olyan is volt,hogy lementem futni. Plusz nem extrán, de azért odafigyeltem mit eszek, csokit, chipset és társait visszafogtam.. Eltelt a nyár és plusz 4 kiló...

    Szerintem a mérleggel nem kell törődni, ha pl centiben méred magad, akkor is több vagy mint voltál? Mert gondolj bele az izom nehezebb a zsírnál, és szerintem te csomót izmosodtál a sok tornától, úgyhogy emiatt is nőhetett a súlyod.

    Az is lehet baj, hogy erősítős dolgokat csináltál,amik nem szálkásítottak, vékonyítottak, hanem növelték az izomtömeget.

    A koplalást felejsd el, (én már eleve azt is túlzásnak tartottam, hogy csomó salátát eszel) Én pl volt,hogy egy hétig a nagy túlórkban nem bírtam rendesen kajálni, le is ment hét végére 1-2 kiló , aztán hétvégén, az otthoni koszttól vissza is jött hétfőre... Úgyhogy ennek nincs nincs értelme, hacsak nem akarsz életed végéig koplalni... De szerintem ez esélytelene, és még annál inkább egészségtelen is.

    A sok mozgástól nem érzed fittebbnek, jobb kedvűnek, energikusabbnak magad? Nem jó a sok hülyeséget, agytornát, problémákat sportba folytani néha? nem vagyok sokkal nyugisabb, frissebb, vidámabb egy kis mozgás után? Mert ha igen,akkor már ezért megéri, letojva a kilókat (amúgy ha jól emléxem, te teljesen jó súly-magassággal rendelkezel, bár nem tudom,hogy alalkra hogy nézerl ki, de biztos csinos is vagy ennyimozgástól). Ha meg ezeket nem érzed a mozgástól,akkor csak kényszer, ami nem jó. Akkor inkább fogd kicsit vissza, ne utáld meg, és biztos hogy a szervezeted igényelni fogja.

    Na, jó bő lére eresztettem a mondandóm..bocsi,remélem segítettem vele 

    Én most vettem bérletet aerobikra, és irtó jó heti kétszer 1-1 óra az egész napos irodai ülés és rohanás, stressz után. nem tudom,hogy fogyásban mennyire fog segíteni,de már most is sokkal jobban kibékült vagyok az alakommal, mint 2 hónapja. persze részben azért,mert 71-2ről 65-6ra fogytam..De még így is majdnem 10 kiló plusz van rajtam, ha a 156 centi magasságomat nézzük... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_615556 (1206)
    2007-09-13  19:44
  17. Torolt_felhasznalo_615556
    Torolt_felhasznalo_615556
    2007. szeptember 13. 19:441206.

    Sziasztok!

    Nos, jelenthetem, hogy több mint 3,5 hónapnyi rendszeres mozgás után -ami heti min 2 max 6 alkalommal jelent mozgást, min. 1 max 2,5 órán át- híztam 3 kilót. Jah és úgy, hogy egy hónapig sikerült tartanom, hogy az ebédemet is leredukáltam salátára, natúr hússal, és már nem rednelek ebédfutár-cégtől. Lehetetlen? Oh nagyon is lehetséges. Aki tudja hogyan, kérem szóljon. Ugyanis jelenleg ordítani, és törni zúzni tudnék attól, hogy ez a lassan 4 hónap HIÁBA való volt. Mert az volt. Ha nem híztam volna, max stagnálok, azt mondom oké. De ez nem oké. Egyszerűen nem hiszem el, hogy amikor ennél kevesebbet mozogtam, és volt hogy minden nap nasiztunk a párommal nem híztam, amikor meg odafigyelek hízok. elegem van ebből. Ezért izzadtam, fájó térddel, fáradtan is tornáztam?? A nagy semmiért.....tegnap végigjártam a fejemben, hogy miket próbáltam ki, és melyik """módszer""" volt hatásos. A lehető legrosszabb: a koplalás. És igen, ehhez térek vissza. Tudom, hogy butaság, és nem vall sok észre, ám legyen, akkor gondoljatok buta libának. De nem érdekel, mert felforr az agyvizem, hogy ennyi kemény munkával nemhogy nem érek el eredményt, de még hízok is. Na ez már nekem is sok. Hála ennek még a mozgástól is elment a kedvem. Undorodom, ha a hülye DVD-kre kell gondolnom, mert semmit sem ér. Én nem tudom miért...fogalmam sincs, mit csinálok rosszul. Érzem is magamon, hogy....híztam.....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_95061
    Torolt_felhasznalo_95061
    2007. szeptember 4. 20:471205.

    Mizújs veletek? Jöttem dicsekedni. Ma végre elmentem kolleganőmmel tornázni. Nagyon jól esett, bár kicsit bénáztam, mert nehezen bírtam lekövetni a step koreográfiát,de még meg is dicsért az edző csaj a végén, hogy milyen ügyes voltam.

    Úgy döntöttem, hogy veszek majd bérletet,mert akkor egyrészt sokkal olcsóbbra jön ki,másrészt lesz egy újabb ösztönzőerő: ne menjen kárba  kidobott pénz. Most is azzal bírtam ellenállni lakótárs által kinált pizzának,hogy az 1200 ftos napijegyet nem akarom veszni hagyni

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_615556
    Torolt_felhasznalo_615556
    2007. szeptember 2. 12:361204.

    Szia!

    Hát igen, valóban értelmesebb lenne. Főleg hétvégén van így, olyankor van anyunak ideje főzni. Még nyáron megtehettem volna, de suliidőben, ha megint ilyen hülye időbeosztásom lesz, akkor aligha. És mivel így sem fogyok, nem hiszem, hogy nagyobb kaliberű ebédtől plusz vacsitól fogynék. És hát ugye a legnagyobb baj az, hogy nem igazi éhséget érzek este, csak ennék vmit. Majd szerzek be vmi finom gyümölcsöt és megpróbálok erős lenni :-)

    UÜgyes vagy, hogy így le tudtál fogyni. Nekem sem kéne több, max 7 kg. Cm-től függ persze. Hátulütője viszont valóban a ruhatár állandó újítása, de akkor is jó érzés arra ráeszmélni, hogy atyaég, kifogytam a nacimból

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_95061
    Torolt_felhasznalo_95061
    2007. szeptember 1. 20:151203.

    Ancsa szerintem pont hogy ebédre kellene valami "értelmeset" enned, és akkor este talán nem kívánnál nagy kajákat, és ehetnéd az ebéd salátáját vacsira, ami teljesen rendben lenne. Én ezt csinálom mióta dolgozom. Reggelire tk kenyér, sonkával, vagy valami joghurt,mikor mire jut időm és enegiám, ebédre- ami sokszor 2-3 ra körülre esik- eszek bármit, spagettit, vagy kinait, főzeléket, persze nem telezabálom magam. Aztáne ste 7-8 körül egy kefirt, pár korpás keksszel, ha éhesebb vagyok,akkor tk kenyér szendvics, vagy akár csak valami gyümölcs. Jelenlegi mérlegelésemkor 65 kilót mutatott a mérleg, a melóbaálláshoz,azaz két hónappal ezelőtthöz képest kb minusz 7 kiló És van hoyg este eszek egy két kocka csokit, vagy például tegnap házibuliban lement jópár chipszecske is.

    Ma viszont a sikeres fogyás, és az egész heti kemény meló ajándékául (minden nap vol egy túlórám) megjutalmaztam magam egy sporttáskával,amivel majd hurcolászhatom végre a tornacuccom, és bármikor mehetek tornára. Plusz vettem magamnak két szép kis ingecskét Kolleganőm minden nap ezzel izél, hogy úgy fogyok,mint akiről olvasztják De még mindig jobb , mintha azt mondaná,hogy úgy hízok,mint akire tapasztják... A dolog hátulütője, hogy a nagy beruházás kosztümjeim sorra esnek le rólam

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_615556 (1202)
    2007-08-31  16:46
  21. Torolt_felhasznalo_615556
    Torolt_felhasznalo_615556
    2007. augusztus 31. 16:461202.

    Sziasztok!  

    Én nem értem magamat. Épp most ríttam ki magam 2 topicon is, hogy mennyire nem tudok vigyázni az evéssel este. Jó, sose eszem zsíros ételeket, se mindennapi csoki, se chips, de este vmit muszáj ennem. Olvasás alatt nem kívánok semmit, de szeretek TV-zni, és szeretek sok sorozatot nézni. Ha olvasnék nem lenne baj:-). Szóval az van, hogy nem éhségből eszem, hanem étvágyból. egyszerűen muszáj valamit ennem. Szörnyű. Az éhséget sokkal könnyebb elűzni, bár mire éhes vagyok, már ideje is a köv. étkezésnek. Reggelire szokásos teljes kiörlésű kenyér, margarinnal, pulykamellsonkával, vagy csirkemellsonkával és zöldséggel. Bédre már 4 hete salálát eszem, sovány hússal, enyhe fűszerekkel. Most ezzel mi baj lehet? Mert szerintem semmi. Na de aztán jön az este. Az a bajom, hogy 9 körül kelek, reggelizem, 12-13 h körül ebéd, és 17.30-kor torna. De a két idő között nem vagyok éhes. És vajon mikor jön rám az ehetnék? Hát persze, hogy este 8-kor amikor végzem az aznapi tornával. Hogy ne legyen baj, min. 16.30-ig be kell fejeznem az étkezést. De ha nem vagyok éhes? Erőltessem meg magam és akkor talán hozzászokik a gyomrom? És akkor nem leszek éhes este?? De hát épp ez az! Nem éhségből eszem. Este nagyon ritkán vagyok éhes. Mégis eszem. ÁÁhhh....Pedig oylan szépen hanyagolom a csokikat és sokat is mozgok......

    Hiába. Ha végignézem, melyik folyamat volt sikeres, melyiktől fogytam le...sajnos a napi kétszeri étkezéssel..................

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_615556
    Torolt_felhasznalo_615556
    2007. augusztus 26. 12:301201.

    Szia asztika!!  

    Örülök, hogy írtál. Gratulálok a munkádhoz, jó lehet, hogy így összejön minden, mármint, hogy jó a légkör, a főnök is rendes és még szereted is a munkád. Gratulálok:-)

    Mostanában én is lusta voltam, ezen a héten csak kétszer tornáztam, talán még ma F1 után :-). Épp tegnap néztem a múlt havi edzéseimet és volt olyan hét, hogy szombat kivételével minden nap tornáztam. Na ezt kéne visszahozni :-) Bár szerintem a heti 4 alkalom sem rossz, márcsak az evésben kell ügyeskednem, gyakran bűnözök. Jó lehet nem nagy dolgokkal, de azért mégis.

    Spinning milyen? Fogyasztja a combokat vagy erősíti?

    Uhh ma nagyon jót álmodtam, sokat nevettem álmomban, erre fékcsikorgás és egy hatalmas csattanás. Sok baleset volt már itt előttünk, de így álmomból felkeltve ez volt a legrosszabb...nagyot csattant, ráadásul busznak. Azok a közlekedési lámpák biztos viccből vannak ott..........

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_95061
    Torolt_felhasznalo_95061
    2007. augusztus 24. 21:061200.

    Hát szia Mindenki!

    Örömmel látom, hogy nem halt meg végleg a fórum. Ma, nem is tudom milyen indíttatásból -talán mert tegnap kaptam meg az új wellness magazint- gondoltam benézek, hátha van vmi akció. 

    a sok ügyes emberke mellett el sem merem mondani mekkora punnyadásos napokat élek. Na, ez nem teljesen igaz, ugyanis kolleganőm rávett, hogy elmenjek vele tornára, úgyhogy egy hete végignyomtam egy aerobikot. Egész hétvégén izomláz volt  afenekemben a sok lábemelgetés miatt, leülni,felállni alig bírtam... Úgyhogy maradok a futásnál,legalábbis a kondijavulásig. Két napig viszonylag korán keltem, és annyira klassz friss,tiszta levegő jött be az ablakon, olyan nyugis volt a park, hogy nem bírtam magammal, és lementem reggel 7kor futni (munka előtt). Irtó jól esett!! Úgyhogy igyekszem hozzászokni.

    Amúgy az életem jelenleg jól alakul: az irodában véglegesítettek, két napja adtam be a kamarába az ügyvédjelölti kérelmemet. Nagyon tetszik a munkahely (bár azts ajnálom Monya, hogy nem az anyáskodásod alatt dolgozom), a kolleganőimmel tök jól kijövök,a  főnökről nem is beszélve. A fizu nem valami extra, de nem is éhbér, és egyenlőre megengedhetem maamnak, hogy a társaság miatt maradjak. (Bár lehet,h többet is ér,mnt a pénz hosszútávon).

    Nemrég jöttem haza Görögből. Annyira boldog votlam, mert a kint készült képek majdnem mindegyikén tetszem magamnak, és most végre lefogytam mrá annyit, hogy nem undorodom el a tükörbe nézéstől (meló alatt fogytam már legalább 5-6 kilót!!). Barátnőmmel beszélgettünk kint, ő is nagy fogyós-diétás-mozgós lányka, és azon elmélkedtünk,hogy miért van az, hogy mindig nagy lelkesen nekiállunk,hogy na majd most... Aztán 5 év alatt ugyanott tartunk kb De most megint eljutotottam a na majd mosthoz. Kezd mederbe rendeződni az életem, már viszonylag tudom együtt vinni a meló+házimunka kérdést, most az újabb beiktatni való dolog a mozgás. A cél: okt 27ig csinosodni, ugyanis akkor lesz osztálytalálkozó, ami ugyebár kb arról szól, hogy mindenki suttyomban lecsekkolja, hogy többre vitte e mint mindenki más (legalábbis szerintem... aki élete komolyan érdekel, azzal nincs szükség megszervezett találkára...). Úgyhogy szeretném, ha elkönyvelhetnék pár bókot, hogy hu,hogy megcsinodosodtam 

    Monya, spinning?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_615556
    Torolt_felhasznalo_615556
    2007. augusztus 18. 18:041199.

    Szia!

    Variálhatod úgy is, hogy miközben hasprést végzel, az egyik lábad kinyújtod és pár cm a föld felett tartod. Vagy úgy is, hogy miközben emeled a mellkasod, a térded a fejed felé húzod.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413754 (1198)
    2007-08-16  18:58

Címlap

top