Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Futás és harcművészet

Torolt_felhasznalo_453504
Torolt_felhasznalo_453504
Létrehozva: 2006. október 1. 20:05
Sziasztok Futáshoz és taekwondozáshoz keresek partnert unalmas hétköznapok leküzdéséhez, hétköznapok délutánjaria. 34 éves srác vagyok 9 - éve kezdtem taekwondozni és most kénytelen vagyok az iskola miat a hivatalos edzésektöl meg válni, ép ezért probálom a további lehetöségeket kihasználni, hogy ne újra kezdöként térjek vissza az egyesületbe. szeretek futni is ezért akarom a ketöt össze kötni és partnert találni hozzá. mindenkit szivesen látok. nem kell tölem meg ijedni nem vagyok profi futó és agresziv verekedni akaró egyén, inkább a müvészeti oldaláról szeretem a Taekwon do - t.

Címlap

top