Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

KiloFitt

Torolt_felhasznalo_405399
Torolt_felhasznalo_405399
Létrehozva: 2006. július 16. 17:45

Szeretnék érdeklődni, próbálja-e még valaki rajtam kívül a KiloFitt étrendkiegészítő tablettát? Ha igen, Ő mit tapasztalt? 

A magam tapasztalata (nem tudom még, hogy ennek köszönhető-e, vagy a kitartásomnak), hogy július 1-e óta 4 kg-t sikerült leadnom. Akkor kezdtem el szedni ezt a 2 fázisú tablettákat.

Május 23-án kezdtem el a fogyókúrát, akkor 123 kg-ról indultam. Jelenleg 107 kg-nál tartok. Van még mit leadnom.  

  1. Torolt_felhasznalo_405399
    Torolt_felhasznalo_405399
    2006. július 17. 17:107.
    Köszi a gratut. Őszinte leszek: jólesik. Változó korban vagyok, így talán még problémásabb is a dolog, de most keményen elhatároztam magam. Próbálok kitartani. Tudom, soha nem leszek nádszál,  (ne is legyek, ha az egészségem rámegy), de legalább 80 kg-ig szeretnék "elfogyni". 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_219076 (2)
    2006-07-16  20:47
  2. Torolt_felhasznalo_405399
    Torolt_felhasznalo_405399
    2006. július 17. 17:056.

    Akkor ezek szerint placebo hatása van?

    Sok embernek megszünnek a fájásai, rosszullétei a placebotól.  

    Mindegy. Ha már megvettem, ki nem dobom. Mint írtad, nincs benne rizikós dolog, ráfigyelek, tényleg a fentiek játszanak-e közre a fogyásomban, vagy én magam teszek érte a diétámmal, és e termék nélkül is fogynék. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_119745 (4)
    2006-07-17  13:38
  3. Torolt_felhasznalo_119745
    Torolt_felhasznalo_119745
    2006. július 17. 13:395.
    Ja, vegyetejk helyette valami jó minőségű multivitaminkészítményt (ne túl olcsót, abban nem biztos, hogy benne van a hatóanyag)!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_119745
    Torolt_felhasznalo_119745
    2006. július 17. 13:384.

    Szisztok! Mindjárt nézem, mit tud...

    A napszakok anyagcserebeli különbsége pontatlan.

    A nappali tablettáról: a borostyánkősav-tartalom (HCA) alacsony (180 mg), a hatásos adagja ennek többszöröse, valamint nem feltétlenül hatásos megoldás a szénhidrátok zsírrá alakulásának gátlása; a KARNITIN szintén kevés (102 mg), egyszeri hatásos adagja 600-800 mg-nál kezdődik, és kizárólag intenzív testmozgással lehet kihasználni; a 10,4 mg KOFFEINt pedig kávéból egyszerűbb bevinni, ez is kevés amúgy; a POLIFENOLok nem gátolják a zsírok felszívódását tudomásom szerint; a GYÖMBÉRKIVONAT az írás szerint: "fokozza az emésztőnedvek termelődését, így segíti a nehéz, zsíros ételek emésztését." - az emésztőnedvek termelésének fokozása lényegtelen a fogyás szempontjábó,, aki pedig olyan zsírosat eszik fogyókúra alatt, amit maga nem tudna egyedül megemészteni, az magára vessen, a saját sírját ássa meg. A KRÓM pedig egy olyan anyag, ami a szervezet optimális működéséhez szükséges, nem csodaszer. Elképzelhető terápiás alkalmazása (én még nem hallottam róla), az inzulinértékenységet növelendő, de az egészen biztosan nem 30 ug (a napi ajánlott bevitel egészséges felnőtteknek 120 ug).

    Éjszakai tabletta: "Az esti fázisban ható komplex összetevők tartalmazzák azokat a hatóanyagokat, melyek meggátolják a táplálékkal bevitt zsírok lerakódását" - igen, csakhogy éjszaka optimális esetben nem eszünk, tehát nem tud mi felszívódni. CHITOSAN: elég ellentmondásos anyag, nem kell tőle csodát várni, a mennyiség viszont ez esetben nem is olyan kevés (bár nem is extra); a JÓD szintén nem tud semmi pluszt,  egy létfontosságú anyag. Túladagolás esetén okozhat pajzsmirigyproblémákat, de ez ebben a mennyiségben nem valószínű. Teház ez is alap a szervezet számára. Akinek jódhiánya van (bár ez nem túl gyakori), annak segíthet. A KRÓMról már írtam.

    Hát, ez van. Ne dőlejetek be neki, vegyetek inkább minőségi élelmiszereket. Valamint szomorúnak tartom, hogy ehhez egy orvos a nevét adta.

    Mindenki döntse el, kell-e neki.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_907413
    Torolt_felhasznalo_907413
    2006. július 17. 11:293.
    Én is el szoktam gondolkodni rajta, mikor valamilyen kiegészítőt is használok a fogyókúrás étrendem mellé, hogy most ezt csak az étrendnek, vagy a kiegészígtőnek vagy mindkettőnek köszönhetem.

    Mindenesetre nagyon ügyes vagy!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_219076
    Torolt_felhasznalo_219076
    2006. július 16. 20:472.

    Szia!

    A tablettával kapcs. nincs tapasztalatom, de mindenképpen gratulálni szerettem volna, nagyon ügyes vagy! Irigylem a kitartásod...További sok sikert! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_405399 (1)
    2006-07-16  17:45

Címlap

top