Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Gyerek mellett, terhesen

Torolt_felhasznalo_177365
Torolt_felhasznalo_177365
Létrehozva: 2006. július 12. 08:50
Sziasztok!

Azért írok, mert szeretnék többet megtudni arról, hogy hogyan lehet egészségesen táplálkozni a terhesség alatt úgy, hogy mindenkinek jó legyen. Két gyermekem van. Az első terhességgel nem volt olyan veszélyes, mert csak
13 kg-ot híztam. A másodikkal már átlibbentem a mágikus 20-as határon. Igaz a fiam 4420g lett, de ez nem mentség. A szoptatás alatt sikerült leadnom egy csómót, és most 66 kg vagyok. Igaz még szeretnék vagy öt kilótól megszabadulni, mert az jó lenne a "magasságomhoz"(163). Viszont lehet, hogy ismét jön a gólya .
Szóval az a kérdés, hogy a mindennapi főzés mellett most jó lenne nem begurulni a szülőszobára. ÍRJATOK! TAPASZTALT ANYUKÁK!
  1. Torolt_felhasznalo_713193
    Torolt_felhasznalo_713193
    2006. július 12. 23:283.

    Szia!

    Én a terhesség alatt 9 kg-ot híztam. Nem azért mert vigyáztam az alakomra, hanem mert olyan magasan volt a baba, hogy nyomta a gyomrom, és nem bírtam egy fél zsömlénél többet magamba tuszkolni.

    Szoptatás alatt viszont felszedtem egy csomót. MOst több kg vagyok, mint 9 hós terhesen. Akkora a hasam, mint 6 hónapos terhesen.  

    Nagyon nehéz leadni a kg-okat. Úgy rámtapadtak, hogy még pillanatragasztóval sem lenne stabilabb a dolog.

    A tehesség alatt szerintem étkezz a Norbi szerint. Nem vagyok egy Norbi fun club-os, de jónak tartom.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_177365 (1)
    2006-07-12  08:50
  2. Torolt_felhasznalo_886500
    Torolt_felhasznalo_886500
    2006. július 12. 22:262.

    Helló,

    először is gratulálok!!!    

    Nekem még nincs gyermekem  , de egy egészség és wellness-szel foglalkozó cég termékeit tudnám ajánlani. Nem tudom hallottál-e már az FLP-ről???

    Ha érdekel, szívesen tájékoztatlak, csak írj az owen_cica@freemail.hu -ra és ott mindent megbeszélünk!!

    Bizalmadat előre is köszike:

    Viki

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_177365 (1)
    2006-07-12  08:50

Címlap

top