Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba
 
Kedves Fórumozók!

Felhívjuk figyelmeteket, hogy a politikai topikokat csak a jogszabályokban kötelezően előírt mértékben moderáljuk, ezért itt fokozott a személyeskedés, vita, anyázás veszélye. Aki ezekbe a topikokba ír, illetve ezeket olvassa, készüljön fel lelkileg, és húzzon vastag bőrt a várható virtuális pofonok ellen, mert a moderátorok itt NEM törlik a bántó hangvételű hozzászólásokat, ha azok nem sértenek személyiségi jogokat, vagy egyéb jogi előírásokat.

A moderálással kapcsolatos további részletek a Felhasználási Feltételekben (http://www.nlcafe.hu/felhasznalasi) olvashatók.

Üdv: a moderátorok
Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba

Tényleg gonosz a magyar?

Torolt_felhasznalo_778618
Torolt_felhasznalo_778618
Létrehozva: 2016. december 1. 17:14

Előrebocsátom, hogy nem provokációnak szántam a kérdést! Én sem tudom a választ.


Egyre több fórumon, felmérésben és magyar embertől hallom a panaszt: önzők és gátlástalanok a magyarok. Kiállhatatlanok. Nyugaton állítólag más. Tényleg? Én nem éltem ott. Azért kérdem.


Sokat hallani, hogy nálunk csak a csalóknak és csókosoknak áll a világ. Az üzleti életben is egyre több gátlástalan agresszív tahóval találkozom. Többel mint korábban. Szerintetek ennek mi lehet az oka és van visszaút? Hogyan kezeljen őket?

  1. 2016. december 6. 08:484.

    nekem azt irta ki hogy a felhasznaloi profil nem talalhato

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_672736 (3)
    2016-12-04  13:21
  2. Torolt_felhasznalo_672736
    Torolt_felhasznalo_672736
    2016. december 4. 13:213.

    Szerintem nem törölte magát, még fent van. Én látom hogy gabi1982 a nickje.

    előzmény:
    Amarynda (2)
    2016-12-03  11:03
  3. 2016. december 3. 11:032.

    gondolom ha tenyleg valaszt vartal volna a kerdesedre akkor nem torolted volna maris magadat 2 nap utan.

Címlap

top