Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba
 
Kedves Fórumozók!

Felhívjuk figyelmeteket, hogy a politikai topikokat csak a jogszabályokban kötelezően előírt mértékben moderáljuk, ezért itt fokozott a személyeskedés, vita, anyázás veszélye. Aki ezekbe a topikokba ír, illetve ezeket olvassa, készüljön fel lelkileg, és húzzon vastag bőrt a várható virtuális pofonok ellen, mert a moderátorok itt NEM törlik a bántó hangvételű hozzászólásokat, ha azok nem sértenek személyiségi jogokat, vagy egyéb jogi előírásokat.

A moderálással kapcsolatos további részletek a Felhasználási Feltételekben (http://www.nlcafe.hu/felhasznalasi) olvashatók.

Üdv: a moderátorok
Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba

Ápr.6.

Torolt_felhasznalo_268437
Torolt_felhasznalo_268437
Létrehozva: 2014. március 25. 09:56
A nép zöme alkalmatlan arra, hogy helyesen hasznosítsa a választójogot az úr hivatva van elmaradt faját nevelni, tanítani, istápolni s a falu józan népe nem akar illetéktelenül nagy befolyást az ország kormányzására.
  1. 2014. május 13. 18:09382.
     szép még lehetsz!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413693 (377)
    2014-05-13  10:50
  2. 2014. május 13. 13:26381.
    Mostanában úgyis nagyon sokat foglalkoznak az emberek a külsőségekkel, sokkal többet, mint amennyit indokol. A gyerekek kiközösítik azt, akiknek nincs trendi ruhájuk vagy okostelefonjuk, aki nem felel meg egy modell (vagy a hangadó formai) követelményeinek. A magukat újságíróknak nevező médiakontárok leszólnak egy ismert embert, ha az kócosan, melegítőben szalad ki egy kiló kenyérért urambocsá' egy üveg sörért. És ha valakinek „kócosak” a fogai. Akik szerint ez téma, azok a szememben mindenképpen alacsonyabb rendűek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413693 (379)
    2014-05-13  11:14
  3. 2014. május 13. 13:15380.

    A nem túl szabályos fogak kiveretése és műfog beültetése NEM tartozik az ápoltság követelményei közé egyáltalán.Magánügy, hogy valaki vállalja-, vagy nem. Egy politikusnak csak ugyanannyi kritériumnak kell megfelelnie, mint mindenki másnak, aki emberek közé jár: ne legyen büdös és ápolatlan (fésülködjön meg, és tartsa tisztán a haját, szakállát, ruháját), és öltözzön viszonylag visszafogottan és alkalomhoz illően. NEM lehet elvárás a szépészeti műtét, még fogak esetében sem!

     

    Ugyanaz vagyok, és mindig is ez volt a véleményem. Már gyerekkoromban lenéztem mélységesen azt, aki bárkit a külsejéről ítélt. Tudom, lenézni valakit nem nagyon szép tulajdonság, de ha nem tudom megváltoztatni, hát ez van. Fel nem nézhetek rá, egyenértékűnek meg nem tekinthetem azokkal, akik nem felszínesek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413693 (379)
    2014-05-13  11:14
  4. Torolt_felhasznalo_413693
    Torolt_felhasznalo_413693
    2014. május 13. 11:14379.

    Látod, erről beszéltem.....

     

    Nem értesz, vagy NEM AKARSZ megérteni!!!!

     

    Szépségről egy szó nem esett, olvasd vissza mégegyszer!!!!!!

     

    A  megjelenésről, az ápoltságról, az odafigyelésről, az igényességről viszont igen..... igenis csináltassa meg a fogát és figyeljen oda magára minden vonatkozásban, ennek a szépséghez semmi köze, ne forgasd ki a szavaimat!!!!!!!!!

     

    Direkt kötözködsz?

     

    Tedd kedvedre, de én már ebből  kiszállok,

    nem ugyanaz az ember vagy, akit megismertem

    előzmény:
    Catilina (378)
    2014-05-13  11:01
  5. 2014. május 13. 11:01378.

    Figyelj, nem vitatkozom veled, mert az szerintem alapkövetelmény egy közszereplőnél, hogy vigyázzon magára, arra, hogy hogy néz ki!

     

    Aki nem így gondolja, az nagyon igénytelen, egyszerű gondolkodású!

     

    Viszont ahogy tallózok a fórumokban, megdöbbenéssel tapasztaltam, hogy valami nagy gond lehet nálad mostanában. Eldurvultál, alpáérias lettél, teljesen kifordultál magadból....... most én - veled ellentétben - nem illetlek jelzőkkel, mert ugye a jelzőid is téged minősítenek /!/ de azért nem ártana, ha egy kicsit összekapnád magad, mintha nem ugyanaz az ember lennél......

     

     

    idézet:
    cyrp (376)
    2014-05-13 10:49:13

    Aki a külsejéről ítél meg egy embert, arra nincsenek szebb jelzők, és egyetlenegy trágár szót nem írtam le, főleg nem olyat, ami nem illik az olyanokra, amilyen te vagy, aszerint az írásod szerint, melyben kifejted, hogy egy politikusnak szépnek kell lennie, vagy legalábbis dekoratívnak. (Másra nem emlékszem most tőled, de amit itt utóbb produkáltál a szépség és a politikusok kapcsolatáról, hát, az mindent anullál.)

     

    NEM, nem és NEM! Egy karácsonyfadísz dekoratív, egy kirakati dísz dekoratív. Ezeket azért is készítik. A politikust nem. A politikusnak okosnak kell lennie, tisztességesnek és széles látókörűnek, nem utolsósorban pedig lelkiismeretesnek.

     

    Selmeczi Gabriella a fogászati műtét előtt sem volt csúnya. Sem ápolatlan. 

     

    NEM várhat el senki szépészeti műtétet egy politikustól. Aki mégis ezt várja, az számomra minősíthetetlenül ostoba és korlátolt.  Remélem, nem vagyok vele egyedül.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413693 (376)
    2014-05-13  10:49
  6. Torolt_felhasznalo_413693
    Torolt_felhasznalo_413693
    2014. május 13. 10:50377.
    Öreg, te a féldekás agyaddal, ne beszélj égetésről..... megteszed te azt saját magaddal,  annyi eszed sincs, hogy felfogd miről beszélünk
    előzmény:
    Öreg (375)
    2014-05-12  19:27
  7. Torolt_felhasznalo_413693
    Torolt_felhasznalo_413693
    2014. május 13. 10:49376.

    Figyelj, nem vitatkozom veled, mert az szerintem alapkövetelmény egy közszereplőnél, hogy vigyázzon magára, arra, hogy hogy néz ki!

     

    Aki nem így gondolja, az nagyon igénytelen, egyszerű gondolkodású!

     

    Viszont ahogy tallózok a fórumokban, megdöbbenéssel tapasztaltam, hogy valami nagy gond lehet nálad mostanában. Eldurvultál, alpáérias lettél, teljesen kifordultál magadból....... most én - veled ellentétben - nem illetlek jelzőkkel, mert ugye a jelzőid is téged minősítenek /!/ de azért nem ártana, ha egy kicsit összekapnád magad, mintha nem ugyanaz az ember lennél......

     

     

    előzmény:
    Catilina (374)
    2014-05-12  19:13
  8. 2014. május 12. 19:27375.

    Nem kell téged égetni, meg teszed azt te saját magad is!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413693 (373)
    2014-05-12  16:47
  9. 2014. május 12. 19:13374.

    Szerintem NEM!

     

    Az a sok paraszt, aki szépségről ítél meg egy embert, az szerintem alantas, mocskos disznó, szavazati jogot sem kaphatna. Sajnálom, hogy Selmeczy rákényszerült a fogai kiigazítására.Jó volt az úgy, ahogy volt.

     

    Más, ha valaki saját lustasága miatt DURVÁN elhízik (vigyázz, az is lehet gyógyszertől, egyéb körülményektől), vagy büdös, mert nem mosakszik, mint az, ha nem állnak szépen a fogai, vagy ferde az orra, vagy nagy a füle.

     

    Ha amiatt vonod kétségbe valakinek az eszét, mert nem elég trendi, akkor a te fejeddel baj van. 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413693 (371)
    2014-05-12  15:39
  10. Torolt_felhasznalo_413693
    Torolt_felhasznalo_413693
    2014. május 12. 16:47373.

    Lendvai az új fogával selypít, Gabika a  régivel...... mindkettő visszataszító, mindkettő közszereplő.

     

    Egyéb bölcsesség tőled?

    előzmény:
    Öreg (372)
    2014-05-12  16:14
  11. 2014. május 12. 16:14372.

    Most akkor mi legyen Lendvaival, mintha egy kicsit szejpítene!

    Ebből nehéz lesz okosan kijönni, szépséges szép cyrp!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413693 (371)
    2014-05-12  15:39
  12. Torolt_felhasznalo_413693
    Torolt_felhasznalo_413693
    2014. május 12. 15:39371.

    Egy közszereplőnek igenis kötelező adni magára, ha kell, csináltassa meg a fogait.....legalább nem szejpít, és a nemzet anyjának meg nem kell, hogy tehénné hízlalja magát, ha már orbitális baromságokat mond éjjel-nappal.

     

    Nemcsak a külső számít, ld. a két fenti esetet, de legalább figyeljen rá, hogy milyen külsővel osztja az "észt".

     

     

    Nem tudom, kinek szántad a bunkót, de én azt most visszaküldöm a feladónak!

    előzmény:
    Catilina (370)
    2014-05-12  12:25
  13. 2014. május 12. 12:25370.

    Intelligens dolog valakit a külsejéről megítélni: mint Selmeczi Gabriellát a fogainak állásáról. Most majd mindenkinek bizonyára tetszeni fog, hogy megcsináltatta... :( 

     

    Bunkók!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413693 (369)
    2014-05-11  12:01
  14. Torolt_felhasznalo_413693
    Torolt_felhasznalo_413693
    2014. május 11. 12:01369.

    Pár éve Morvai egy ragyogó nő volt, most meg......széle-hossza egy.

    Mint a nemzet anyja Pelzné, ha felmegy az emelvényre, előtte azt meg kell erősíteni, akkorára dagadt...... Hiába, jól fizeg az EU

    előzmény:
    mickamacka (368)
    2014-04-07  15:31
  15. 2014. Április 7. 15:31368.
    Miért? Hogy néz ki? 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413693 (367)
    2014-04-06  15:16
  16. Torolt_felhasznalo_413693
    Torolt_felhasznalo_413693
    2014. Április 6. 15:16367.

    Azt hittem, rossz videót nézek.

    Ez a nő a Morvai Krisztina ???!!!!!

     

    Mikor utoljára láttam, nem így nézett ki!

    előzmény:
    mickamacka (366)
    2014-04-06  14:34
  17. 2014. Április 6. 14:34366.

    4 perc, Morvai Krisztinától, mai felvétel:

     

    https://www.youtube.com/watch?v=Jmn8unXL8Jk 

     

    választás előtt tegyétek meg, hogy meghallgatjátok, veszíteni nem fogtok semmit. 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_268437 (1)
    2014-03-25  09:56
  18. 2014. Április 6. 08:59365.
    Bocs MICKAMACKA nem te mondtad a rizsát.
    előzmény:
    Öreg (364)
    2014-04-06  08:55
  19. 2014. Április 6. 08:55364.

    Itt nem az a kérdés hogy mennyit  spóroltam, ha nem az hogy az állításoddal szemben nem rizsa a rezsi csökkentés!

    Tehát nem mondtál igazat!

     

    előzmény:
    mickamacka (360)
    2014-04-05  21:13
  20. 2014. Április 6. 00:38363.

    tudod, mert nagyon nem jön álom a szememre még ilyenkor, néhány szórakoztató gondolat felmerült bennem...csak mert értelmes a hsz-ed. 

     

    például:

     

    meg vagyok vezetve, mert:

     

    mert ...igazából van érdemes termelés az országban, csak én vagyok eltévedve

    mert ...elhiszem, lehet még az országból valami és ezért vagyok eltévedve

    mert... Orbán megmondta, Franciaország és Németország után mi vagyunk a 3. legtermékenyebb ország az EU-ban és miről beszélek

    mert ...az ország mindenféle szempontból jól működik

    mert ...a Jobbik csupán a Fidesz jóságait akarja tönkrevágni és ezért vagyok megvezetve

    mert... nem kell nacionalista kormány, minek

    mert... Horváth András egy csaló és nincs is semmiféle NAV-botrány, amihez kormányok asszisztáltak

    mert... Morvai Krisztina egy városi legenda és nincs is az EP-ben

    mert...Morvai is meg van vezetve és mindenki meg van vezetve, csak a Fideszesek látnak tisztán

    mert...csak az MSZP-sek látnak tisztán

    mert...csak Mesterházy lát tisztán

    mert...az összkoalíció az új jövő

    mert... nincs is korrupció, miről beszélek

    mert... kell stadion, nemzetgazdaság meg minek

    mert...Felcsút az új magyar metropolis és miről beszélek

    mert...a foci az új sikertörténet Magyarországon és miről beszélek

    mert...elhiszem, lehet a rezsibulinál is értelmesebb jövőt építeni

    mert...ebben az országban sosem lesz értelmes többség és miről beszélek 

    mert...az embereknek csak a rezsi a bajuk és miről beszélek

    mert...a dohánybuli volt a legsürgetőbb feladat az országban és miről beszélek

     

    Bármelyikre gondoltál, kérlek, tégy egy X-et a sor elejére! 

     

    Ha valamit kihagytam, kérlek, írd meg! Kíváncsivá tettél 

     

     

     

     

     

    előzmény:
    andrea700522 (361)
    2014-04-06  00:11
  21. 2014. Április 6. 00:17362.

    Mi van?    több okból sem értem ezt az egy mondatodat, de biztos jó okod volt rá leírni. 

    Esetleg kifejthetnéd, ha már ennyire magabiztosan állítasz valami nagyon bölcset. 

    előzmény:
    andrea700522 (361)
    2014-04-06  00:11
  22. 2014. Április 6. 00:11361.

    Azért az eus pénz a jobbiknak is kell ,igaz?

    Kapd már össze magad.Meg vagy vezetve......

    előzmény:
    mickamacka (359)
    2014-04-05  21:06
  23. 2014. Április 5. 21:13360.

    és most Neked ettől szeretettel teli boldogság önti el a szívedet?

     

    Ennél több kéne, hogy legyen a világ, vagy tévedek?

     

    Ha volt is rezsibuli, mennyit spróloltál? 

     

     

    előzmény:
    Öreg (356)
    2014-04-05  12:34
  24. 2014. Április 5. 21:06359.

    Ha a törvény és igazságszolgáltatás nem enged kibúvót, idővel belátják, nem érdemes csalni, mert rosszul járnak. Ez van itt is, Írben. 

    A vállalkozók nem mernek csalni, feketén foglalkoztatni, mert félnek. Nálunk nem félnek, ez a gond.

    Itt ráadásnak az emberek ismerik a jogaikat és bizony feljelentik a munkaadót, ha a jogaikban megsértik őket! Mindenki betartja a törvényt, mert senki nem akar munkajogi pert és kártérítést fizetni!!

     

    Mivel nincs erős igazságszolgáltatás, kormány, amely ezen változtatna, ezért mindenki úgy simliskedik, ahogy tud.

     

    Amennyiben számonkérhető, utasítható pl. a NAV...akkor a Horváth András-féle botrány nem történik meg. A láncok, multik nem csalnak el milliárdokat... Mit mondott Horváth A.? Ha csak egy része befolyna, az elég lenne pl az egészségügyre! Mennyi elveszített pénz, amit a kisvállalkozókon, másokon kell behozni?! 

     

    A rendszer tud jól is működni, de ehhez olyan számonkérő kormány is kell, amelyik keményen fog és nem működik együtt az adócsaló óriásmultikkal...mint a Fidesz és Mszp is! 

     

    Ezért és csak ezért van a Jobbik elleni kampány (hogy nácik, meg Isten tudja, homokosok, fasiszták stb): mert a lobbiknak és multiknak NEM érdeke a rend és fegyelem... és egy lefizethetetlen kormány...no meg a nemzeti érdekek szajkózása. Mi vagyunk, magyarok a multik ellen és ez nem vicc...nem fogják háború nélkül tűrni a Jobbik erősödését. Ettől olyan nehéz az egész.  

     

    Azt még a legjelentősebb lapok újságírói is belátják, hogy egyetlen a Jobbik, amelyet nem fizet belföldi-és külföldi lobbi!!!!! A nyolcszemközt c. műsorban láttam ezt, asszem ez volt a címe...ha szeretnéd, előkeresem a youtube-on. 

     

    A lényeg. Amiért hiszem, hogy ez lehet jó:

     

    A videóban arról is volt szó --érdemes lenne végighallgatni-, hogy a 400 milliárdos korrupció helyett lehet tenni vmit a nemzetgazdaság érdekében.

    A sok eltapsolt ezer (!) milliárdokat gyárra, termelésbe forgatni...ezt fújja a Jobbik, csak hát ugye nem az RTL-en, mert nemzeti párt. 

     

    Az elszámoltatás az egyik fő szempont. Ha lesz olyan, akkor az emberek valamelyest elégtételt kaphatnak. A párt pedig nem kevésparlamenti felszólalással említette az elszámoltatást :DD 

     

    Nem 4 év kell, ez fix, de 4 év arra elég, hogy elinduljon egy jól körülrajzolható folyamat, amiben látszik, stadion helyett gyárak épülnek! 

    Ha van termelés, van pénz, nő a vásárlóerő, ha nő a vásárlóerő, nő az adóbevétel...az egész működik. Nincs pénz, nincs semmi. 

     

    Hogy ezeket megtenné-e? Ha megteszi, örökérvényű tagsága lenne, mint kormánypárt!! 

    Érdemes lenne-e? Mindenképpen! :D 

     

    Az első hatékony és tisztességes párt mindent vinne Magyarországon! 

    A jövőben csak így lehetne...senki susmus párt nem rúgna labdába.

    Hatékony és erős, mint ellenzék is! 

    Morvai Krisztina már eleget bizonyított, mint EP-s képviselő, iszonyat kemény, igazi anyatigrisként védi az országot az össze lehetséges módon.

     

     

     

    Igen, én hiszem és sokan hisszük, pozitív jövőt is lehetne építeni, de láttuk, nem a Fidesszel..és igen, idő kell...több 10 év kellett tönkrevágni, de most már el kellene kezdeni építeni! 

     

    És örülök, hogy legalább belenéztél! 

     

    Tedd szívedre a kezed: Orbán mondott bármi "kézzel foghatót", vagy csak a kifogásokat gyártotta? 

     

    előzmény:
    Steampunk (358)
    2014-04-05  13:19

Címlap

top