Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba
 
Kedves Fórumozók!

Felhívjuk figyelmeteket, hogy a politikai topikokat csak a jogszabályokban kötelezően előírt mértékben moderáljuk, ezért itt fokozott a személyeskedés, vita, anyázás veszélye. Aki ezekbe a topikokba ír, illetve ezeket olvassa, készüljön fel lelkileg, és húzzon vastag bőrt a várható virtuális pofonok ellen, mert a moderátorok itt NEM törlik a bántó hangvételű hozzászólásokat, ha azok nem sértenek személyiségi jogokat, vagy egyéb jogi előírásokat.

A moderálással kapcsolatos további részletek a Felhasználási Feltételekben (http://www.nlcafe.hu/felhasznalasi) olvashatók.

Üdv: a moderátorok
Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba

Fegyverbe elvtársak! Nyaku

PárttitkárElvtárs
Létrehozva: 2007. Április 22. 21:52
Elvtársak! Fegyverbe! Nyakunkon az osztályellenség!
  1. 2022. július 6. 00:464277.

    Elvtársnők! Elvtársak! Harcostársaim! (ez új megszólítás, mert háború van a közelben)


    konspiráció, dekonspiráció, éberség, héberség, olcsó libafarhát!


    az alagsori mosókonyhánk digitális kulcsának jelszava: parttitkar@gmail.com


    kitartás, mindenki nézze az óráját, mert 6-án 0.00-kor megszűnünk. 


    ha mégse, az a sorainkba furakodott orbánistafasisztazongorista osztályellenség aknamunkája miatt lehet, de lehet hogy nem is úgy lehet, hanem csak valahogy máshogy, a lényeg, hogy lenin elvtárs kijelentette, miszerint 1-ső a párt! és csak második a ferencváros! És ezt tesség dialektkus megközelítéssel értelmezni, úgy, ahogy sorosgyuri nemzetvezető messiásunk mondta, miszerint nem engedhessük meg, hogy a nép nem a mi általunk bemutatott valóságot fogadja el mint a társadalmi beredezkedésünk ideológiai fundamentumát, melyre építjük erős várunkat, a liberális globalista demokrácia felépítményét. Na, ha valakinek ez sok, akkor vegye elő a párttagkönyvét, és nézze meg, hogy nem járt-e le. Ha lejárt és közben még a tagbélyeget se fizette, az komoly fegyelmi eljárást vonhat maga után, ezért jobb ha eldobja a tagkönyvet valahol, és azt mondja, hogy elveszett. Mert végülis dialektukusan belegonodolva, tulajdonképpen miért-ne veszhetne el egy párttagkönyv, amikor arra van igény?   


    Na erről ennyit, megyek libafarhátat enni!


    Éljen a párt! (is)


    Párttitkér elvtárs, aki nem tudja, hogy mostakkor bezárt a fórum 6-án 0.00 órakor, vagy az, hogy be tudunk írni, az csak a kóborapácák megtévesztése miatt van.

  2. 2022. március 3. 23:574276.

    Elvtársnők! Elvtársak! Liberális Demokraták! (most ez nagy divat lett utóbb)


    Brekica elvtársnőt láttam valamelyik topikban! 
    Ő is úgy eltűnt a fórum átfazonirozása során, mint sok más jó elvtársunk és elvtársnőnk!


    De most, hogy újra itt van, az a minimum, hogy aláírja a jelenléti ívet, és befizesse a párttagbélyeget, (elvégre minket nem támogat a sorosgyuribácsi, így szükségünk van a párttagbélyegbevételre) mert különben nem tudjuk neki kiutalni a vörös segélyt!


    Éljen a párt! 


    Párttitkár elvtárs
    aki megörült amikor meglátta Brekica elvtársnőt, és elvárja, hogy aláírja a jelenléti ívet


     

  3. 2022. február 24. 16:204275.

    Mer mink mindíg, pontosan intézkedünk, ha köll! Most is behíttuk a patás Bayert, nem is tudom, mit értetlenkedik!


    "A BKKB beidézett engem büntetőügyben, mindenre felhívta a figyelmemet, jogaimra és főleg a kötelességeimre, megtudtam, hogyha nem jelenek meg, akkor elővezetnek, elfogató parancsot adnak ki ellenem, elővezetésem díja pedig "legalább 10 500 forint".
    Nagyon meg is ijedtem.
    Viszont azt nem írták meg, mikor kell megjelennem a fényességes bíróság előtt.
    Vagyis: állandó vendégként gondolnak rám.
    Ezért -mivel nem merem megkockáztatni elővezetésem, letartóztatásom, felnégyelésem stb.-, a holnapi napon, reggel nyolc órakor bevonulok a Budai Központi Kerületi Bíróság épületébe, viszek magammal vajas parizeres szendvicseket és sok kézfertőtlenítőt, és ott maradok. Ameddig csak kell. Ameddig végre szólítanak, mint Jozef K.-t.
    Mindössze arra kérem a tekintetes bíróságot, jelezzék a munkahelyemen, hogy mostantól bizonytalan ideig nem járok be dolgozni.
    Ellenkező esetben elővezetnének, letartóztatnának, felnégyelnének, stb.
    Ilyesmit pedig -törvénytisztelő állampolgárként- nem mernék megkockáztatni.
    Nagy tisztelettel, reménységgel és félelemmel:
    Bayer Zsoltika
    állampolgár"
     
    Itten le van csinálva a géppel az idéző is, mit pamapog ez a szerencsétlen?
  4. 2022. február 10. 12:324274.

    Köszi tündérem! Puszoka!

  5. 2022. február 9. 22:554273.

    az előző hozzászólásból csak a link maradt le


    https://nlc.hu/forum/


     


     

    előzmény:
    Etiella (4270)
    2022-02-09  16:58
  6. 2022. február 9. 22:544272.

    Ez pedig az nlc fórum linkje, ahol a topikok láthatók


    jobbra legfelül van az NLC Szeparé, abban van a Baloldali Fanatikusok Szövetsége


    ha ezt a linket bemásolod fölül  kereső ablakba, akkor bejön az NLC Cafe Fórum kezdőoldala


    egy kis lakatjel van az ablak baloldalán

    előzmény:
    Etiella (4270)
    2022-02-09  16:58
  7. 2022. február 9. 22:514271.

    Elvtársnő!


    https://nlc.hu/forum/?fid=441&csatid=134&topicid=234332&login=successful


    ez a zárt topik linkje


     


     


     

    előzmény:
    Etiella (4270)
    2022-02-09  16:58
  8. 2022. február 9. 16:584270.

    Hogy én mennyire utálom az nlc-nek  ezt a formáját. Csak topiknál tudok bejelentkezni. Nem látom azokat a topikokat ahova irni szoktam. Lehet hogy csak én vagyok béna????


     

  9. 2022. február 9. 11:594269.

    Baloldali Fanatkusok Szövetsége


    itt van oldalt a Szeparéban


    majd a zártban elárulom, hogy tulajdonképpen mi is lett volna a topik igazi neve, de nem engedték mert elég pártszerűtlen lett volna

    előzmény:
    Etiella (4268)
    2022-02-08  17:44
  10. 2022. február 8. 17:444268.

    Valaki irja meg, hogy mi volt a zárt neve, mert nem emlékszem. Ellopta az az utálatos német valami alcheimer. 

  11. 2022. február 6. 12:514267.

    Aki régi néven tag volt, az be tud lépni. Az első száz hozzászólást tudom megnézni.


    Nicsak, mit találtam: "Legyetek szívesek szólni Cruznak (ő kérte egyébként, hogy szóljunk, ha ezt teszi), hogy w44 ír Reszka topikjába, pedig onnan örökre tiltva van! (Johnny, stb. neveken...) Én már írtam Cruznak privit, de mintha mostanában Cruz nem lenne a fórumon."


    Már Cruz sincs, de úgy veszem ki, később intézkedett. (A hozzászólás még 2014-ből való. Őszintén szólva, fogalmam sincs már, miért tiltották ki örökre onnan, de arra emlékszem, hogy azzal dicsekedett, milyen ügyesen lop valami fideszes önkormányzati képviselővel és intenzíven csal adót. Hát ahogy múltkoriban kivettem Bangóné kis fórumromboló akciójánál, hatalmas karriert csinált azóta külföldön, samesz gépkocsivezető és felújított egy félszobát, amiben valahol az isten háta mögött lakik. És itt nem hajlandó Bangónéval foglalkozni, pedig ha van virtuális felkínálkozás, azt bőven teljesítette a ... szóval Bangóné. Sajnálom, hiszen similis simili gaudet. Szép pár lennének.)


     

    előzmény:
    PárttitkárElvtárs (4266)
    2022-02-05  16:27
  12. 2022. február 5. 16:274266.

    Elvtársnők!


    érdeklődtem a moderátoroknál, hogy a zárt topikunkba a belépést hogy lehet intézni!


    ez fontos lenne, mert a mozgalom számára fontos információkat meg akciókat nyílt topokban azért veszélyes megbeszélgetni, mert itt még a falnak is füle van! hogy farka van-e azt nem tudhassuk, mert a mai lmbtq világban mindenki annak tarja magát, aminek reggel ébredéskor érzi, függetlenül attól, hogy van-e farka vagy nincs!


    szóval éberség!


    Párttitkár elvtárs
    aki üzent a zárt topikban a moderátoroknak, és reméli, hogy elolvassák, habár lehet, hogy oda őkse tudnak belépni?  

  13. 2022. február 3. 19:364265.

    Kedves Elvtárs! Probát tettem, én nem tudok oda belelépni! Szerintem csak azoknak megyen, akiket felvetetek régen. Én akkó még nem vótam Dóra, 69 meg pláne nem! De a vodka megtete a magáét, mára Dóra is vagyok, meg 96 is! Azaz 69, na!


    Szóval elvtárs éberség - de a héberség az má kiment a divatbul, mára, úgy látom én.

    előzmény:
    PárttitkárElvtárs (4264)
    2022-02-02  22:35
  14. 2022. február 2. 22:354264.

    Elvtársnők! Elvtársak! Liberális demokraták!


    A zárt topikunkba be tudtam lépni, így valami történt, de hogy mi, azt nem tudhassuk!


    Ezért éberség!


    De mindenkinek a jelentkezését várom a zárt topikban! 


    Jelentkezz! (MZ/X)


    Párttitkár elvtárs
    akinek gyanús ez, hogy most be tudott lépni a zárt topikba, ezért éberség!

  15. 2022. január 16. 13:574263.

    Remélem Elvtárs, a Márki-Zay Elvtársunk már nem gyanus Neked. Olyan Ő a zorbánéknak, mint a Jézuska, annyi, de annyi ajándékot tesz le a Fidesz karácsonyfája alá - de mink tuggyuk azt, hogy ez csak álca! Beetet, aztán gyün a feketeleves! Úgy csinál, mintha a fidesz embere vóna, de maj lecsap! mikór nem várják!


    Enyi írás után kiszárad a szám, megyek a vodkáskészletet felderítni.

    előzmény:
    PárttitkárElvtárs (4257)
    2021-11-19  20:33
  16. 2021. november 28. 19:204262.

    Mint ahogy az korábban megállapításra került, az emberi hülyeség határtalan!


    ahogy látom, valakinek jó szórakozás teleírni marhaságokkal a fórum nem az ő lelkivilágát képviselő politikai topikjait! 


    nade végülis mindenkinek joga van hülyének lenni!


    Ez is a liberális demokrata alapvető emberi szabadságjogok közé tartozik, és ők (ti.a liberális demokraták) ahogy látom nem véletlenül harcolnak ennyire ezért a jogért! 


    Legyen meg nekik! 

  17. 2021. november 26. 21:154261.

    Elvtársnők! Elvtársak! Liberális demokraták!


    mit szóltok ahhoz, hogy a biden bácsi meg a hilari elvtársnő - nyilván a sorosgyuribácsi utasítására - nem hívta meg a gazorbánt az internetes demokráciakongresszusra!  Elvtársak! ez újabb csapás a fasiszta fütyeszdiktatúrára! 


    Mer csak gondoljatok bele, ugye, hogy ha egy országot a sorosgyuribácsi nem hívat meg a libernyák amerikai demokrácia kongresszusra, az már gyakorlatilag nincs is! Hát mi a demokrácia fokmérője? nem az, hogy kit esz a fene az interneten demokrácia észosztáson? 


    na mostmá biztosan annyi a gazorbánnak!  


    Éljen a sorosgyuribácsi! Éljen a liberális demokrácia! Éljen a nyitott társadalom!


    Párttitkár elvtárs
    aki szerint az egész demokráciakongresszust a gazorbán megbutatására találták ki 

  18. 2021. november 24. 00:384260.

    Elvtársnő! 


    Elvtársilag üdvözöllek, és remélem tudod, hogy az, hogy nem találtad a jelszavadat, és ezért nem tudtál ide belépni, az a fasisztanacionalistarasszistazogoristaorbánista osztályellenség furmányos aknamunkájának volt a következménye, de most hogy idetaláltál, most tájékoztatlak, hogy a nemzetközi hejzet fokozódik, csapataink bruxellesbe harcba állnak, és kitartó hazafias demokrata munkájuk eredményeképp az ország elleni 7-es cikkelyes eljárás nemsokára megindul! 


    Most a legfontosabb az éberség, és alaphelyzet az, hogy mindenki gyanús, az is aki nem gyanús! Az főleg! Több beszivárgási kisérletet akadályoztunk már meg, hála a munkásmozgalmi tapasztalatainknak. Jelenleg az irányvonal és a fő csapásirány az előre, de csak ha valamelyik vezér mutatja, hogy merre van az előre, mer vannak rossz tapasztalataink.


    Szóval előre a nyitott társadalom, a demokratikus liberalizmus és sorosgyuribácsi pénzeinek megszerzésére!


    Kitartás! Éljen nagy vezérünk és kedves vezetőnk, a dobrev elvtársnő! 


    Pártitkár elvtárs
    aki mostmá tuggya hogy merre van az arra, de azért még nem teljesen biztos benne  

    előzmény:
    Etiella (4259)
    2021-11-21  16:30
  19. 2021. november 21. 16:304259.

    Elftálsaim!


    Végle túljáltam az elleség eszén és megtaláltam a jelszavamat. Ott volt a mosókonyhában a hokedli alatt, még jó, hogy az ellenség nem tudta mi az különben jól lejálatott volna a piszok divelzáns.


    Mellesleg fel vagyok hábolodva. Hogy képzeli a Gelgő, hogy minket kihagy egy ilyen lemek üzletből, mint a válosháza eladása. Na nem baj majd a pallament eladásánál jobban odafigyelek.


    egységben az elő! éljünk!


    Etiella/Zalán

  20. 2021. november 19. 20:444258.

    Elvtársnő!


    Megkaptam a felsőbb pártszervek iránymutatását arra, hogy mér voltunk olyan kevesen a Hősök terei naggyűlésen október 23-án! Mostanáig gondolkodtak ezen, de végül kitalálták, hogy mink elkötelezetten liberális, baloldali és nyitott társadalmú demokraták, mink a járványveszély megelőzése miatt voltunk csak 3-4 ezren, szemben a fityesznáci fasisztiszta fidesznyikek 3-400 ezres naggyülésével!


    Mert ugye azóta mi derült ki? az, hogy a fityesznácikok szabadították az országra ezt a kovid 4-ik hullámot azzal, hogy össze-vissza fertőzték egymást a 23-i naggyűlésen! Bezzeg minket nem tudta megfertőzni, mer az a pár ember aki ott volt a Hősök terén, az messzire elkerülte a fityeszesek naggyúlését, így nem tudott megfertőződni!


    Elvtársnők! Elvtársak! ezt kell terjeszteni! a kovid 4-ik hullámának a gazorbán és a kormány a zoka!


    Kitartás! Éljen sorosgyuribácsi!


    Párttitkár Elvtárs
    aki megkapta a felsőbb pártszervek pr részlegének tájékoztatását arról, hogy mér estünk pofára a 23-i elvtársi naggyűlésen résztvevők létszámával

    előzmény:
    Reszka (4249)
    2021-10-13  22:34
  21. 2021. november 19. 20:334257.

    Elvtársnő!


    Az addig rendben van, hogy a felsőbb pártszervek szerint a márkizaj elvtárs az elvtárs, de az éberség az smafu? Honnan tuggyuk, hogy nem valami fedésben lévő ellenzéki ez a márkizaj, aki álcázott behatolást akar végrehajtani a barikádunkba, fellazítva ezzel a balodali liberális demokrácia és a nyitott társadalom szolgálatára felesküdött elvtársi összefogásunk végsőkig (is) kitartó sorait?


    Az ellenség nem alszik! És ez a márkizaj ez vajon alszik? merthanem akkor gyanús! mitöbb, nagyon gyanús! 


    Éberség! Héberség! Stréberség! Kitartás! Éljen a párt!


    Párttitkár elvtárs
    akinek bármit mondanak is a felsőbb pártszervek, ez a márkizaj azért gyanús, és most különösen hogy éberség van

    előzmény:
    Dóra69 (4256)
    2021-11-15  10:05
  22. 2021. november 15. 10:054256.

    MZP bizony egy nagyonjó, igazhitű neomarxista elvtársunk! Csodálkozom Rajtad, hogy ezt nem látod tisztán. Továbbképzésre kell külgyünk Párttitkárelvtárs!


    Dóra, aki agyonillegálja magát mostanság.

    előzmény:
    PárttitkárElvtárs (4254)
    2021-11-13  22:36
  23. 2021. november 13. 22:414255.

    Elvtársnő!


    Most hogy említetted párttitkárelvtársnőt, nekem is feltűnt, hogy régen láttuk! Habár mintha feltűnt volna a másik topikban, de csak halványan és árnyékban!


    Lehet, hogy ebbe is azorbán keze van benne? 


    Kitartás!


    Párttitkár Elvtárs
    akinek azért párttitkárelvtársnő nem akárkije 

    előzmény:
    Reszka (4249)
    2021-10-13  22:34
  24. 2021. november 13. 22:364254.

    Elvtársnők! Elvtársak! liberális demokraták!


    Először is üdvözlök mindenkit, és bejelentem, hogy helyzet van!


    Az összes jó elvtársunkat kitúrta az előválasztáson ez a márkizaj, és akkor most egy igazhitű liberális demokrata kit támogasson? Egy keresztény, konzervatív jobboldalit? 


    veszélyben a liberális demokrácia, a nyitott társadalom, és hazai libamájtermelés!


    Hol van ilyenkor a sorosgyuribácsi? 


    Éberség! 


    Párttitkár elvtárs
    aki szerint jó lenne valami eligazítás magasabb liberális demokarta körökből, hogy most ez a márkizaj ez most elvtárs, vagy nemelvtárs?

Címlap

top