Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mert olvasni jó!

Vikus28
Létrehozva: 2015. augusztus 29. 17:52

Sziasztok!


 


Ha TE is szoktál elektronikus formában olvasni, és van kedves cserélgetni, akkor itt a helyed!


 


Nekem a következő könyvek vannak meg, amiket szívvel ajánlok minden szenvedélyes olvasó hölgytársamnak:


 


Delphine de Vigan - No es én


Gayle Forman- Ha maradék, Hová tűntél


Helena Silence- Enigma


Jay Asher- tizenhárom okom volt


Jenna Black- Káprázat


Jennifer E. Smith- Milyen is a boldogság


John Green- Csillagainkban a hiba


Piage Toon- Daisy nyomában


Rebeca Donova- Elakadó lélegzet


Ryan Loveless- Ethan és Carter


Sarah Dessen- Egy felejthetetlen év


Sarah Dessen- Figyelj rám


Sherry Grammon- Szerethetetlen


Tracie G. Graves- Kötelék


 


V. 

  1. 2015. december 6. 20:2810.

    Sziasztok Márgárit vagyok , Bartos Erikától keresem az Anna, Peti, Gergő című könyvet. Tud valaki segíteni? 

  2. Torolt_felhasznalo_701219
    Torolt_felhasznalo_701219
    2015. október 16. 20:389.

    Sziasztok!


    II. világháború témában tudtok valamit ajánlani?

    előzmény:
    Vikus28 (1)
    2015-08-29  17:52
  3. 2015. szeptember 25. 15:528.

    Szia Klári vagyok.


    Nagyon szeretem a romantikus könyveket. Nora Roberts a kedvencem. Tőle szinte minden meg is van. A hasonló stílusú könyvek érdekelnek. Kedvelem az olyan történeteket, amiben némi humor is van.


    Megköszönöm, ha küldesz olvasnivalót. Üdvözlettel Klári


    tklari06@gmail.com

    előzmény:
    Hanna* (6)
    2015-09-01  14:09
  4. 2015. szeptember 6. 19:397.

    Köszönöm szépen!


     


    Én most keresem a Haatchi és kicsi Pé c. könyvet, és az Igazi kaland is érdekelne. És szeretnék még Jorge Bucay könyveket beszerezni.


    Megvan esetleg valamelyik?


     


    Szép estét kívánok!

    előzmény:
    Hanna* (6)
    2015-09-01  14:09
  5. 2015. szeptember 1. 14:096.

    Sziasztok!


     


    Ha kapok email-címeket privátban, akkor küldök nektek könyveket. Főleg romantikus, de azért elég vegyes a lista. Több százról beszélek.

    előzmény:
    Vikus28 (1)
    2015-08-29  17:52
  6. 2015. augusztus 31. 10:415.

    Most pl. egy thrillert kezdtem el, eddig egész jó. Örökké a Tiéd a címe. Erről szól: 


    „A harmincas éveinek közepén járó, egyedülálló Judith a szupermarketben ismerkedik meg Hannesszal, aki a tömegben a sarkára lép. Nem sokkal később a férfi felbukkan az elegáns kis lámpaüzletben, amelyet Judith a gyakornoklány, Bianca segítségével vezet. Hannes nőtlen építész, a legszebb férfikorban van – nem csupán minden anyós álma, de Judith barátait is teljesen lenyűgözi. Judithnak kezdetben nagyon jólesik, hogy a céltudatos férfi a tenyerén hordozza, lesi minden kívánságát. Ám Hannes szűnni nem akaró törődése idővel egyre nyomasztóbbá válik. Judith úgy érzi, a férfi fokozatosan kisajátítja, ellenőrzése alá vonja. Hiába próbál szakítani vele, Hannes még az álmaiba is beférkőzik. S amikor fölébred, a férfi máris készen áll, hogy valami jót tegyen vele… 


    „Thrillerbe forduló szerelmi történet. Humoros, fordulatos, lélegzetelállító.” 

  7. 2015. augusztus 31. 10:384.

    Tényleg nagyon sok van, ezért nem tudom listázni. Krimi, romantikus, történelmi, mindenféle :). Mi érdekel, esetleg kedvenc író? 

    előzmény:
    Vikus28 (3)
    2015-08-30  17:53
  8. 2015. augusztus 30. 17:533.

    Szia 


    Ha üzenetben küldesz egy e-mail címet, akkor szívesen átküldöm.


    Nincs egy listád az e-bookokról?


     


     

    előzmény:
    Iris814 (2)
    2015-08-29  19:35
  9. 2015. augusztus 29. 19:352.

    Szia! Nekem elég sok e-könyvem van. Ha megírod mit szeretnél, megnézem és szívesen átküldöm.


    A Tieid közül a Csillagainkban a hibát nemrég olvastam, hát, fejbevágó volt... A Figyelj rám esetleg érdekelne :).

    előzmény:
    Vikus28 (1)
    2015-08-29  17:52

Címlap

top