Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Elvihető ingyen!

szellőrózsa
Létrehozva: 2015. augusztus 20. 15:35

Törökbálintról ingyen elvihető, néhány még használható, de nekünk már nem kell háztartási gép és néhány apróság


- 1 db Zanussi hűtő kb. 170 L-es
- 1 db kenyér pirító
- 1 db mikrohullám sütő
- 1 db lábmosó / masszírozó (ez csak egyszer volt kipróbálva)
-  kb.100 db vállfa

Érdeklődni privát üzenetben lehet hogy vagy itt a topikban. Kérem, hogy olyan jelentkezzen akinek szüksége van a fentiekre, vagy rászorulónak adná. Nem szeretnék különböző online piactéren találkozni a fent felsorolt dolgokkal.

Cipelésben, szállításban nem tudok segíteni!

  1. 2016. november 30. 10:5724.

    Üres üvegekről van szó!Nem értem a kérdést,de lehet,hogy csak én vagyok így!


    Egyébként a literes üvegek száma már több lett!

    előzmény:
    filé2000 (23)
    2016-11-30  08:45
  2. 2016. november 30. 08:4523.

    ezek mikori lejáratúak voltak?

    előzmény:
    Allegra48 (20)
    2016-08-01  16:25
  3. 2016. szeptember 17. 17:3022.

    Ingyen elvihető K.méti márkájú üres bébiételes üveg, eddig kb. 50 db, de folyamatosan gyűlik.


    Orosháza / Budapest

  4. 2016. augusztus 12. 12:5321.

    Szia!


     


    Ha Budapesten keresel lehetőséget, akkor javaslom a SZIA Adományboltot a 11 kerületben. Ott örömmel veszik a segítséget- én is oda vittem a felesleges,de még hasznos dolgokat anyukám halála után.
    A Budafoki út elején van, nem messze a Gellért tértől.

    előzmény:
    fenci (19)
    2016-07-28  10:05
  5. 2016. augusztus 1. 16:2520.

    20 db 1 literes és néhány darab 0,75 literes üdítős üvegemet  további hasznosítás céljára felajánlom!

  6. 2016. július 28. 10:0519.

    Van 3 nagy fekete kukaszsak noi ruham M, L. 38-as cipok, par taska. Hasznalt, de nem elhasznalt,tudtok olyan helyet ahol leadhatnam. Esetleg tanyan eloket, raszorulokat akiknek odaadhatom?


     

    előzmény:
    SilverEagle (18)
    2016-06-03  12:25
  7. 2016. június 3. 12:2518.

    - Philips turmixgép, melynek gép része tökéletes, és a felső részében csak annyi a hiba, hogy a kés része kicsit mozog. Biztonságosan használni lehet, de utána néztem, és lehet hozzá kapni olcsón felső részt. (tartály rész) ELVITTÉK!



    - Régi lábas fedők, melyeket megfestve, fa rönkre erősítve virágtartónak lehet használni kertben. (zománcos fedők általában piros és fehér színben)


    - számítógép ház + hozzávalók - csak vinyó nincs benne!!!
     újszerű, szép fekete. CD/DVD olvasó, videó, hang kártya, 2 GB memória van benne. Vinyó ki lett véve, de minden más benne van!-ELVITTÉK!



    CSERÉK:



    - Manuális, filmes fényképezőgép. Működik, soha nem volt használva-


     


    - Manuális szeletelő szett- soha nem használt, eredeti dobozban


     


    -Kötés-horgolás könyv sorozat (6 db + egyéb témához kapcsolódó régi újság, és gyűjthető kártyák nagy része)

    -Alkatrésznek működő videó lejátszó és videó lejátszó-felvevő (ez össz 2 db)

    - Új bögrék(2-2 darabos szettben)

    - Retro kv főző



    Cserébe szobanövény hajtások, vagy kerti évelő növények gyökeres hajtása (boglárka cserje, irisz változatok, sziklakertbe való apró évelők, egres tő, fűzfa gyökeres hajtás, eper tő - ilyesmik), vagy kerámia kaspók barnás színekben, vagy faragott kicsi méretű fa tányérok konyha falára, vagy madárhangos óra, vagy rattan díszítő dolgok ( gyümi tartó, vagy kosárka, vagy állatokat megformáló rattan díszek- vagy ilyesmi)

    előzmény:
    SilverEagle (17)
    2016-06-01  14:35
  8. 2016. június 1. 14:3517.

    Ingyen elvihető:



     


    - Philips turmixgép, melynek gép része tökéletes, és a felső részében csak annyi a hiba, hogy a kés része kicsit mozog. Biztonságosan használni lehet, de utána néztem, és lehet hozzá kapni olcsón felső részt. (tartály rész)


     



    - Régi lábas fedők, melyeket megfestve, fa rönkre erősítve virágtartónak lehet használni kertben. (zománcos fedők általában piros és fehér színben)


     


    - számítógép ház + hozzávalók - csak vinyó nincs benne!!!
     újszerű, szép fekete. CD/DVD olvasó, videó, hang kártya, 2 GB memória van benne. Vinyó ki lett véve, de minden más benne van!-ELVITTÉK!




    CSERÉK:


     



    - Manuális, filmes fényképezőgép. Működik, soha nem volt használva-


    - Manuális szeletelő szett- soha nem használt, eredeti dobozban


    -Kötés-horgolás könyv sorozat (6 db + egyéb témához kapcsolódó régi újság, és gyűjthető kártyák nagy része)

    -Alkatrésznek működő videó lejátszó és videó lejátszó-felvevő (ez össz 2 db)

    - Új bögrék(2-2 darabos szettben)

    - Retro kv főző


     


    Cserébe szobanövény hajtások, vagy kerti évelő növények gyökeres hajtása (boglárka cserje, irisz változatok, sziklakertbe való apró évelők, egres tő, fűzfa gyökeres hajtás, eper tő - ilyesmik), vagy kerámia kaspók barnás színekben, vagy faragott kicsi méretű fa tányérok konyha falára, vagy madárhangos óra, vagy rattan díszítő dolgok ( gyümi tartó, vagy kosárka, vagy állatokat megformáló rattan díszek- vagy ilyesmi)


     


    Kizárólag Budapesten tudom ezeket átadni/cserélni.

  9. Torolt_felhasznalo_864347
    Torolt_felhasznalo_864347
    2016. május 5. 11:4716.

    Ingyen elvihető:



    - Philips turmixgép, melynek gép része tökéletes, és a felső részében csak annyi a hiba, hogy a kés része kicsit mozog. Biztonságosan használni lehet, de utána néztem, és lehet hozzá kapni olcsón felső részt. (tartály rész)



    - Régi lábas fedők, melyeket megfestve, fa rönkre erősítve virágtartónak lehet használni kertben. (zománcos fedők általában piros és fehér színben)


    - számítógép ház + hozzávalók - csak vinyó nincs benne!!!
     újszerű, szép fekete. CD/DVD olvasó, videó, hang kártya, 2 GB memória van benne. Vinyó ki lett véve, de minden más benne van!




    CSERÉK:



    - Manuális, filmes fényképezőgép. Működik, soha nem volt használva-


    - Manuális szeletelő szett- soha nem használt, eredeti dobozban






    -Kötés-horgolás könyv sorozat (6 db + egyéb témához kapcsolódó régi újság, és gyűjthető kártyák nagy része)

    -Alkatrésznek működő videó lejátszó és videó lejátszó-felvevő (ez össz 2 db)

    - Új bögrék

    - Retro kv főző






    Cserébe szobanövény hajtások, vagy kerti évelő növények gyökeres hajtása (boglárka cserje, irisz változatok, sziklakertbe való apró évelők, egres tő, fűzfa gyökeres hajtás, eper tő - ilyesmik), vagy kerámia kaspók barnás színekben, vagy faragott kicsi méretű fa tányérok konyha falára, vagy madárhangos óra, vagy rattan díszítő dolgok ( gyümi tartó, vagy kosárka, vagy állatokat megformáló rattan díszek- vagy ilyesmi)


     


    Kizárólag Budapesten tudom ezeket átadni/cserélni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_864347 (15)
    2016-04-29  20:33
  10. Torolt_felhasznalo_864347
    Torolt_felhasznalo_864347
    2016. Április 29. 20:3315.

    Ingyen elvihető:




    - Philips turmixgép, melynek gép része tökéletes, és a felső részében csak annyi a hiba, hogy a kés része kicsit mozog. Biztonságosan használni lehet, de utána néztem, és lehet hozzá kapni olcsón felső részt. (tartály rész)


    - Régi lábas fedők, melyeket megfestve, fa rönkre erősítve virágtartónak lehet használni kertben. (zománcos fedők általában piros és fehér színben)



    CSERÉK:


    - Manuális, filmes fényképezőgép. Működik, soha nem volt használva-

    - Manuális szeletelő szett- soha nem használt, eredeti dobozban




    -Kötés-horgolás könyv sorozat (6 db + egyéb témához kapcsolódó régi újság, és gyűjthető kártyák nagy része)

    -Alkatrésznek működő videó lejátszó és videó lejátszó-felvevő (ez össz 2 db)

    - Új bögrék

    - Retro kv főző




    Cserébe szobanövény hajtások, vagy kerti évelő növények gyökeres hajtása (boglárka cserje, irisz változatok, sziklakertbe való apró évelők, egres tő, fűzfa gyökeres hajtás, eper tő - ilyesmik)


    Kizárólag Budapesten tudom ezeket átadni/cserélni.


    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_864347 (14)
    2016-04-26  18:33
  11. Torolt_felhasznalo_864347
    Torolt_felhasznalo_864347
    2016. Április 26. 18:3314.

    Ingyen elvihető:


    - Philips turmixgép, melynek gép része tökéletes, és a felső részében csak annyi a hiba, hogy a kés része kicsit mozog. Biztonságosan használni lehet, de utána néztem, és lehet hozzá kapni olcsón felső részt. (tartály rész)  - LEFOGLALVA!!!


    - Manuális, filmes fényképezőgép. Működik, soha nem volt használva-LEFOGLALVA



    - Régi lábas fedők, melyeket megfestve, fa rönkre erősítve virágtartónak lehet használni kertben. (zománcos fedők általában piros és fehér színben)

    CSERÉK:


    - Manuális szeletelő szett- soha nem használt, eredeti dobozban


    -Kötés-horgolás könyv sorozat (6 db + egyéb témához kapcsolódó régi újság, és gyűjthető kártyák nagy része)

    -Alkatrésznek működő videó lejátszó és videó lejátszó-felvevő (ez össz 2 db)


     


    Cserébe szobanövény hajtások, vagy kerti évelő növények gyökeres hajtása (boglárka cserje, irisz változatok, sziklakertbe való apró évelők, egres tő, fűzfa gyökeres hajtás, eper tő - ilyesmik)


     


    Kizárólag Budapesten tudom ezeket átadni/cserélni.

  12. Torolt_felhasznalo_864347
    Torolt_felhasznalo_864347
    2016. Április 26. 18:1913.

    Írtam privát üzenetet.

    előzmény:
    mam0ka (12)
    2016-04-26  14:54
  13. 2016. Április 26. 14:5412.

    Kedves Nessy,


    a turmix és a fényképezőgép érdekelne.


    Hol, mikor lehet ne átvenni?


    Köszönettel: Varga Judit  [létmin. alatt, nyd.]


    30 6756924


    varju47@gmail.com

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_864347 (11)
    2016-04-25  13:05
  14. Torolt_felhasznalo_864347
    Torolt_felhasznalo_864347
    2016. Április 25. 13:0511.

    Ingyen elvihető:


     


    - Philips turmixgép, melynek gép része tökéletes, és a felső részében csak annyi a hiba, hogy a kés része kicsit mozog. Biztonságosan használni lehet, de utána néztem, és lehet hozzá kapni olcsón felső részt. (tartály rész)


     


    - Manuális, filmes fényképezőgép. Működik, soha nem volt használva.

    - Régi lábas fedők, melyeket megfestve, fa rönkre erősítve virágtartónak lehet használni kertben. (zománcos fedők általában piros és fehér színben)


    Képeket otthonról teszek fel... :)


    Kizárólag Budapesten tudom ezeket átadni.

  15. 2016. Április 18. 23:4810.

    2 kb 1 éves fiú tengerimalac szerető gazdit keres. Felszereléssel (ketrec, itató, ház, etetőtál,) de együtt vihetőek el, mivel egyedül a tenderimalacok nem érzik jól magukat :)


    Kérlek küldj privit.

  16. 2016. március 30. 18:009.

    Ingyen elvihető,


    70 cm-es működő tévé. Régi típusú, ...


    Villanytűzhely, villanysütővel.


     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_864347 (8)
    2016-03-30  15:35
  17. Torolt_felhasznalo_864347
    Torolt_felhasznalo_864347
    2016. március 30. 15:358.

    Sziasztok!


    Nem néztem végig visszafelé a hozzászólásokat, de működő centrifugát vagy félautomata mosógépet (nem falba kötőst, hanem kézzel töltőst) keresek Budapesten.


    Cserébe pld turmixgépet, kézi szeletelőt (szett, nem elektromos), original bögréket, bögre szetteket, kézzel festett konyhai falra való tányérokat , retro kv főzőt (elektromos), régi de soha nem használt fényképezőgépet (manuális) tudok adni- de bármi másban is meg tudunk egyezni szerintem.


     


    patakiagnes63@gmail.com

  18. 2015. augusztus 29. 07:217.

    Senkinek nem kell szekrénysor??

  19. 2015. augusztus 27. 21:056.

    Szekrénysor Zuglóból elvihető.  Nem tudom feltölteni ide a képet, mert túl nagy, de privát e-mailben tudom csatolni.

  20. 2015. augusztus 27. 21:015.

    Szekrenysor ingyen elvihető Zuglóból

  21. 2015. augusztus 20. 20:174.

    Szia!


    Vállfák még maradtak? :) Szívesen átvenném :) A párom arra dilgozik, holnap este vagy szombaton beugrana értük.

    előzmény:
    szellőrózsa (1)
    2015-08-20  15:35
  22. 2015. augusztus 20. 19:453.

    A kenyérpirító nálunk jól jöhet. MIntha "köhögne" a meglévő, félek, hamarosan megadja magát.


    Milyen fajtáról van szó, és milyen állaptú? (magyarul: működik?)


    Ha megoldom a szállítást, nekem tudod adni?


     

    előzmény:
    szellőrózsa (1)
    2015-08-20  15:35
  23. 2015. augusztus 20. 19:062.

    Latom nem nagyon kapkodjak a holmikat. Tedd ki oket es irj rajuk árcedulat, majd ellopjak.

    előzmény:
    szellőrózsa (1)
    2015-08-20  15:35

Címlap

top