Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Külföldi rendelések

Femme
Létrehozva: 2015. január 7. 18:45

Üdv!


A napokban indítok egy új céget, mely azzal foglalkozna, hogy Magyarországon élő személyeknek lehetővé tenné német, osztrák oldalakról történő vásárlást. Emellett segítséget nyújtunk a megrendelni kívánt termék felkutatásában.


Régóta mérgelődök, hogy sok cég kizárja a magyarországi címre történő küldést. Ezen szeretnénk segíteni.


Nagyon örülnék érdeklődőknek, építő jellegű kritikának, észrevételeknek.


Üdv: Anna 

  1. 2015. január 7. 22:568.

    A kérdés az, hogy lesz-e elég vásárló, akinek megéri, hogy ha az adott terméket nem tudja beszerezni, akkor valami alternatív dolog (másik, nálunk is elérhető márka) keresése helyett ragaszkodjon az eredeti elképzeléséhez és megfizesse a többletet, hiszen gondolom keresni akartok rajta, így külön díjat kell felszámolni. Azt tapasztaltam más fórumon olvasgatva, hogy az emberek pl. a szállítási költséget ha lehet, akkor szeretik megspórolni akár több rendeléssel, vagy kuponok segítségével, akciós időszakokban... akinek meg túl sok a pénze, annak Ausztria nincs messze, hogy átugorjon, a szállítási és ügyintézési díjat elkölti az utazásra, és még néz egy kis várost is akár, kirándul. Egyébként pedig ma már üzletek is hajlandóak arra, hogy ha nincs ugyan a kínálatukban, de a vevő szeretné, akkor a következő rendeléskor azt az adott márkát is beszerzik neki.

    előzmény:
    Femme (6)
    2015-01-07  20:10
  2. 2015. január 7. 21:047.

    Csináltam ezt egy időben, hosszú távon nem igazán életképes ez az üzlet. Három év után mondtam azt hogy na ennek nincs értelme. Kevés a megrendelő aki hajlandó kifizetni a többletköltséget amivel egy ilyen szolgáltatás igénybe vétele jár. Megélni nem lehet belőle így főfoglalkozásnak nem jó, mellék állásnak viszont túl sok vele a meló.

    előzmény:
    Femme (1)
    2015-01-07  18:45
  3. 2015. január 7. 20:106.

    Kapcsolatban állunk néhány céggel, de a gyakorlatban lebonyolítjuk a megvásárolni kívánt termék vásárlását Ausztriában és osztrák címről postázzuk a megrendelőnek tovább a termékeket.

    előzmény:
    *Diorella* (5)
    2015-01-07  19:45
  4. 2015. január 7. 19:455.

    Nehéz észrevételt, kritikát írni, ha egy kicsit sem írsz arról, hogy ez a gyakorlatban hogyan fog működni. A vásárló jelzi nektek, hogy mi kell, ti Németországban, Ausztriában megrendelitek valamilyen ottani címre, majd ezt követően elkülditek a magyarországi vásárlónak? Vagy szerződést fogtok kötni a cégekkel, nektek elküldik magyar címre és utána ti a vásárlónak?

    előzmény:
    Femme (1)
    2015-01-07  18:45
  5. 2015. január 7. 19:284.

    Tündérpilla,


    igazából nem, mert nem egyszerű, legálisan csinálom és rendesen körbejártam az ügyet, lehet nyúlni az ötletet, csak energiát, pénzt kell befektetni...

  6. 2015. január 7. 19:153.

    Szerintem elkestel az ötlettel. Ma mar nincs olyan magyar csalad, ahol ne lennenek az emlitett orszagokban dolgozok.


    Azert sok sikert kivanok a vallalkozashoz!

    előzmény:
    Femme (1)
    2015-01-07  18:45
  7. Torolt_felhasznalo_698753
    Torolt_felhasznalo_698753
    2015. január 7. 19:072.

    Nem félsz, hogy lenyúlják az ötletedet?

    előzmény:
    Femme (1)
    2015-01-07  18:45

Címlap

top