Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Oriflame NOMADIC valahol??

elvanui
Létrehozva: 2012. szeptember 8. 07:39

Sziasztok!

 

Sok helyütt próbálkoztam már, nem tudom, itt találok-e segítséget, de azért megpróbálom.

 

Egy régebbi Oriflame parfümöt keresek, a neve Nomadic. Lila üvege van, ilyen fekvő csepp alakú. Régen sokszor vettem, és imádtam, de most nem találom sehol. Már annak is örülnék, ha valaki felajánlana egy fél, negyed, nyolcad, stb üveggel, vagy kis minispray-nek is. :) Nem számít, milyen régi, van-e kupakja, stb:).

 

Aki tud, kérem, segítsen!

Természetesen nem lennék hálátlan:).

 

Köszi szépen!!! Szép napot Mindenkinek!

  1. 2012. szeptember 8. 08:003.

    Köszi, ez megvolt már, nem tűnik sajnos komolynak, a telefont sem veszi fel senki, emailre sem válaszolnak, megkérdeztem, hogy van-e, de még semmi válasz. A vakvilágba nem merek ötezer valamennyit utalgatni:).

     

    Azért köszönöm!

     

    Valaki nem unt rá egy üvegre esetleg? :)

    előzmény:
    bkrisztika (2)
    2012-09-08  07:49

Címlap

top