Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Felcsatolható haj...

*Ginger*
Létrehozva: 2011. július 3. 21:15

Valaki szakértő legyen kedves segíteni!

 

Olyan póthajat keresek ami időnként felcsatolható és nem bóvli látszatra,árban sem arany,de mégis minőségi és szééééép!

Egy hónap múlva lesz az esküvőnk és így az utolsó hajrában úgy döntöttem mégis szeretnék!

( rendes hajfelvarrást viszont nem)

Hol találok ilyet és milyen áron kb???

 

Továbbá műszempilla ajánlást is szívesen fogadnék!!!

  1. 2011. július 4. 07:472.

    Szia!

     

    Nekem van, az ebay-en vettem, olyan 6-7 ezer volt. Eredeti haj, süthető, formázható, festhető, könnyen felcsatolható, tartós - egy napot simán kibír a fejen, bírja a nyüstölést, ha pl beleakadsz, nem tépi ki, erősen tartanak a csatok. Én nem hosszabbításra, inkább dúsításra használom, de nagyon szeretem. Senki meg nem mondja, hogy nem a sajátom.

     

    Itt lehet pl venni. Magyarországon nem praktikus megvásárolni, mert iszonyat árakon kínálják ugyanazt. Vaterán ugyanaz a haj 17-20 ezer, ami az ebay-en 6-7. Nem mindegy sztem.

     

    Ez pl. csak 14 dollár, és ingyen ide is szállítják:

     

    http://cgi.ebay.com/24-More-color-20-6pcs-HUMAN-HAIR-CLIP-EXTENSION-30g-/300547132695?pt=US_CSA_MWA_Wigs_Extensions&var=&hash=item8bb391fa54#ht_5982wt_802 

     

     

    Üdv, mirc 

    előzmény:
    *Ginger* (1)
    2011-07-03  21:15

Címlap

top