Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

18+: Nagy dilemma: ,,Megcsaljam a férjem?"

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2015. szeptember 26. 12:16
Kihűlt házasság, egyre kevesebb szex, lelki élet pedig talán még annyi sem. Érkezik valaki, és máris ott a kísértés: ,,megcsaljam a férjem?" Dr. Gerevich József pszichiáter ebben a témakörben osztott meg velünk egy levelet.

Nők Lapja Café: 18+: Nagy dilemma: ,,Megcsaljam a férjem?"
  1. Torolt_felhasznalo_237705
    Torolt_felhasznalo_237705
    2015. szeptember 28. 12:5117.

    HataMari: Nem így értelmeztem, csak hozzáfűztem még egy ugyanilyen álszent, semmilyen, közhelyes gondolatot.


    Csak nem szedtem rímbe - az idézett műremeket is kár volt...


     


     

    előzmény:
    HataMari (16)
    2015-09-28  11:56
  2. 2015. szeptember 28. 11:5616.

    Nem, a beidezett dalban sehol nem utalnak arra, hogy bezzeg a ferfiak meg mindent tehetnek. Ha Te megis igy ertelmezed, a hiba nem a dalszovegiro, daleneklo es dalt ide beidezi hsz-elo keszulekeben van.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_237705 (15)
    2015-09-28  11:15
  3. Torolt_felhasznalo_237705
    Torolt_felhasznalo_237705
    2015. szeptember 28. 11:1515.

    HataMari: Szenes Iván csak tudja.... Hofi Géza meg pláne...


    Nyilván ők tudják, hogy az asszony attól boldog, ha hűséges . A férfi meg... hát istenem, ő meg férfi, erről nem tehet...


     

    előzmény:
    HataMari (4)
    2015-09-26  15:42
  4. Torolt_felhasznalo_765074
    Torolt_felhasznalo_765074
    2015. szeptember 27. 22:2914.

    Kedves Gizi!


    Kérdésére csak sztereotípiákat kaphat, a valós választ önmagában kell keresnie. Jómagam túl vagyok azon, amit Ön fontolgat, de még én sem tudnék tanácsot adni. Évek kellenének ahhoz, hogy megismerjem, és személyre szabott tanácsot adhassak. Minden, amit itt olvas, csak felszínesség, általános vélemény, szubjektív viszonyulás, és talán még szinkronban sincs a kommentáló tetteivel. Kizárólag a véleményezőről szól, nem Önről, az Ön problémájáról.


    Ha ismeri önmagát, félig már tudja a választ. Ez talán elég lehet a döntéshez, de azt is tudnia kell, hogy a válasz másik felét sajnos csak utólag kapja meg. Ne az itteni véleményekre figyeljen, hanem azon gondolkodjon el, miként lesz képes együtt élni hűtlen önmagával. Lehet ez könnyű, de lehet nagyon nehéz is. Embere válogatja.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2015-09-26  12:16
  5. 2015. szeptember 27. 09:4613.

    Kedves gerinctelen!


    Nem megcsalni kéne, hanem otthagyni. 


    Persze az anyagiak már ha vannak vonzó lehet és mellette félrejárni,  de higgye el ezzel csupán saját magát minősíti.


    Ha elhagyja akkor inkább tisztességes marad, tudom tudom a mai világban ez teljesen mindegy.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2015-09-26  12:16
  6. 2015. szeptember 26. 21:5212.

    Hat igen, akinek az agyaban a vagy mar megfogalmazodott....En amikor tudtam, hogy mas kell, azt is tudtam, hogy az elozo mar nem kell. Mi az, hogy megcsalni? Utana meg hazug modon a szemebe nezni? Ja, hat igen, kerdeztem egy pasitol, azt csalod meg, akivel egy agyban fekszel, egy asztalnal eszel? Igen, felelte nagy buszken. Hat, gratula.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2015-09-26  12:16
  7. Torolt_felhasznalo_785782
    Torolt_felhasznalo_785782
    2015. szeptember 26. 18:1211.
    Kényeztetés, virág, romantikus vacsora, kettesben eltöltött pár nap. Az udvarlás jellegzetességei házasságban már ritkábban lelhető fel. Mindketten érzitek, hogy valami nem úgy működik, de a vágyaitok megbeszélése helyett egymásra mutogattok. A mutogatással egy baj van: mindkét fél meg van róla győződve, hogy neki "jár" (..mert megérdemlem..) és arról is meg van győződve, hogy mindent megtesz a kapcsolatért/vagy nem kell tennie semmit, elvégre ő a férj/feleség és alapból "jár". Ezzel a hozzáállással csak azt éritek el, hogy szépen eltávolodtok egymástól és egyből felfedezitek, hogy a külvilágban vannak kedves, udvarias, rátok figyelő emberek. Vannak igen, elvégre nem lakatlan szigeten élünk. Vannak is és lesznek is. A kedves, udvarias emberek, ha teret kapnak, belépnek az életetekbe. Lesz udvarlás, virág, romantikus vacsora. Egy darabig. Aztán általában ugyanúgy egy pásztorórára redukálódik a dolog, mint otthon a férjeddel. Általában, mert vannak szeretői kapcsolatok, amelyek túllépik ezt.
    Minden azon múlik, hogy a mutogatás helyett tudtok-e, akartok-e közösen jobb kapcsolatot. Ha igen, akkor a kérdésed nem kérdés. (ne csalj) Ha nem, akkor válik a kérdésed igazán kérdéssé, hogy hogyan tovább. Ez viszont már több tényezőtől is függ. Dönthetsz a válás mellett, de dönthetsz a megcsalás mellett is. Ha nagy a szakadék kettőtök között a férjeddel akkor előbb-utóbb be fog lépni az életetekbe a harmadik vagy így vagy úgy.
  8. 2015. szeptember 26. 18:0310.

    Ha egy kapcsolatban nem az az opció merül fel, hogy "mit tehetnék, hogy újra jók legyünk együtt?", hanem hogy megcsaljam-e, azt a kapcsolatot gyorsan be kell fejezni, ennyivel talán mindenki tartozik a párjának, és úgy kezdeni újat. 

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2015-09-26  12:16
  9. 2015. szeptember 26. 17:539.
    A szex kellemes élmény, ugyanúgy mint az evés. Enni van kedvetek? Nekem egy ember se magyarázza be, hogy jó volt a szex, majd megszűnt jónak lenni. Ilyen nincs, kivéve ha eleve gondok voltak, amiről nem beszéltetek.
    Önmagadról beszélsz, hogy neked mire van szükséged, neked mi hiányzik, neked mi esne jól. Ebben a képben nincs benne a férjed. Tudod, a kényeztetés az egymást szerető emberek között nem marad viszonzatlan, talán neked is tenned kellene az ügy érdekében. Keresd a kedvét. Ha pedig ez nem megy mert már nem szereted, nem szeretitek egymást, akkor nyugodtan válj el. De ne amiatt a férfi miatt akit most megismertél, hanem azért, hogy engedd meg önmagatoknak a férjeddel, valakivel boldogok lehessetek.
    A csak kettesben sokaknál nehezen megoldható, de talán pár óra is elég. Az, hogy kettesben eltöltesz pár napot a férjeddel, nem jelenti azt, hogy rád fog figyelni. Ha figyelne is rád, az nem jelenti azt, hogy a pár nap elteltével ne lenne minden újra a régi. A hétköznapokat nektek közösen kellene ünnepnapokká tennetek. Nos, ehhez viszont fel kellene nőni.
  10. Torolt_felhasznalo_447735
    Torolt_felhasznalo_447735
    2015. szeptember 26. 16:418.
    Gizike,csalni moralisan elitelendo. Valj el,legyen sajat kereseted es dugasd szet az agyad,ha erre vagysz!
  11. Torolt_felhasznalo_447735
    Torolt_felhasznalo_447735
    2015. szeptember 26. 16:397.
    Gizike,csalni moralisan elitelendo. Valj el,legyen sajat kereseted es dugasd szet az agyad,ha erre vagysz!
  12. 2015. szeptember 26. 16:376.

    Csajjjjjjjjjjjjjjjad. Es ez mar usssssssssszzzzzzzzzzzziiiiiiiiiiiiitasssssssssss.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2015-09-26  12:16
  13. 2015. szeptember 26. 16:205.

    Ehhez ket ember kell. A szeker csak akkor megy, ha ketten egy iranyba huzzak.

    előzmény:
    HataMari (4)
    2015-09-26  15:42
  14. 2015. szeptember 26. 15:424.
    Gizi,
    Szenes Ivan mar reg megirta, Hofi Geza (tobbek kozott) pedig mar reg elenekelte a valaszt a kerdeseidre:

    Minden asszony életében jön egy pillanat,
    És úgy szeretne olyat tenni, amit nem szabad.
    A férjében mindenáron csak hibát keres.
    Ha jön egy másik, aki szebben súgja, hogy szeress!

    Ismeretlen vágyak fénye táncol a szemén,
    S a lelkében harcot vív a bűn és az erény.

    Minden asszony életében jön egy pillanat,
    De boldog ő csak akkor lesz, ha mégis hű marad!

    A boldogságot nem adják ingyen.
    Azért dolgozni kell.
    Vigyázz, ha egyszer megszereted
    Egy kalandért ne veszítsd el!
  15. 2015. szeptember 26. 15:273.
    Szerintem is mindent meg kell tenni a hazasag erdekeben. Ha mar tenyleg befuccsolt es semmi nem megy, akkor kulon utakon kell tovabb folytatni. Felrekufircolni nem tudom minek, de nalam nem fer bele az erkolcsi puttonyomba. Csak mar akkor, ha az egyik ut teljesen megszunt. Ha eldontottem, hogy ennek itt vege. Mig ez lezarul, van ido tenyleg a masik pasit megismerni, es ha meg akkor is tart a kolcsonos komoly erdeklodes,a valasi papirt lengetve be lehet bujni vegre vele az agyba. Nem vagyunk egyformak, van, akinek priman belefer, hogy egyik agybol belebujik a masikba. Aztan gondolom, az elete tobbi reszen is elengedi magat. Vagy nem. Ha valakinek ugy esik jol, hogy tobb melegagy, na ahhoz nem tudok szolni,az nem az en vilagom. Csupan felvetodik bennem a kerdes, akkor minek a hazassag? Ja, tisztesseges asszony, mert ferje van. Az meg K, aki tisztessegel elvalik,es ugy letesit kapcsolatot. Ertem.
  16. 2015. szeptember 26. 12:162.
    Kedves Levélíró!
    Tegyen meg mindent, hogy amit szeretne, azt a házasságban kapja meg, tehát legyen türelmes, beszélje meg a párjával mi lenne jó Önnek, de ha elutasítás a válasz, ne törődjön bele. Mindenkinek egy élete van, és a kötelességeit úgy is teljesitheti a családdal kapcsolatban, hogy néha egy kis testi boldogságot enged meg magának. Ahhoz viszont egy intelligens társat kell választani, aki nem háziasszonyt keres a kapcsolatban.

Címlap

top