Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Prosztata megbetegedés gyógyítása

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2015. július 6. 08:56
A prosztata egy gesztenye nagyságú és alakú mirigy, amely a húgyhólyag és a végbél között helyezkedik el. A prosztata a férfiak élete során számos változáson megy keresztül.

Nők Lapja Café: Új megoldás a prosztata jóindulatú megbetegedésének gyógyítására
  1. Torolt_felhasznalo_412193
    Torolt_felhasznalo_412193
    2015. július 6. 19:394.

    Évtizedekkel régebben engem olyan alaposan "megvizsgáltak", hogy dőlt a vér utána. A véres széklettől megijedve elmentem a sebészetre, ahol megtükrözték, és ha nincs egy gerinces nővér, aki "belekotyogott" a Doktor Úr diagnózisába, nem is tudom meg, hogy hány az óra. Utána bagatellizálta az ügyet, jelezve, hogy "egy kis múlófélben lévő repedést találtam, ami magától elmúlik" El is múlt, de a kiadott leletet meghamisította: "semmiféle eltérés nem észlelhető"


    Azóta a Doktor Úr már Főorvos, de nem óhajtok vizsgálatain részt venni./Szerencsére nem is szükséges, csak ellenőrző vizsgálatokra hívtak./


    A PSA-ról csak annyit: maga az amerikai feltaláló akadt ki, mikor tudomására jutott, hogy a vizsgálatból rákos elváltozásra következtetnek. /Azt is jó tudni, hogy a vizsgálat térítésköteles!/ 

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2015-07-06  08:56
  2. 2015. július 6. 13:083.

    Kisvirágú füzikefű teának

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2015-07-06  08:56
  3. 2015. július 6. 08:562.
    Hol az újdonság ???

Címlap

top