Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ilyen volt, ilyen lesz: a Moszkva tér története képekben

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2015. február 24. 03:38
Felújítják a Széll Kálmán teret - az ígéret szerint jövő tavaszra gyönyörű, akadálymentes szuper tér lesz. Persze én még mindig Moszkva térnek hívom, nem tudom, ez így korrekt-e. Mondjuk sikerült megszívatnom még nyáron a nagyon fiatal, győri unokahúgomat, akinek elmagyaráztam, hogy szálljon át a Moszkva téren, aztán Hűvösvölgyből hívott, hogy olyan nincs. Na, a lényeg, hogy megint jó kis képeket találtunk a Fortepanon, és elővettük a terveket is, amelyekből kiderül, milyen lesz az új tér, ha elkészül. Nézzétek, szeressétek!

Nők Lapja Café: Ilyen volt, ilyen lesz: a Moszkva tér története képekben
  1. 2015. február 25. 11:557.
  2. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2015. február 25. 07:226.

    aki undorodott nem tapsolt a komcsiknak, nem hívta moszkvatérnek


    ahogy a komcsikról elnevezett más közterületeket is az előző nevén hívta


     

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2015-02-24  03:38
  3. 2015. február 24. 21:535.

    Engem egyedül az érdekel, kinek az ötlete volt kicserélni a metróállomás márványburkolatát és hova tűntek a kövek?


    Még magyarázó geológiai szöveg is volt hozzá a márványfalon, azt olvasgattuk, amíg vártuk a metrót.


    Most meg úgy néz ki lent az állomás, mint egy zománcozott vájdling, azzal a lehetetlen bádogburkolattal!

  4. 2015. február 24. 21:484.

    A téren keresztülevickélni most tényleg egy kaland, ma még egy bombát is találtak.

  5. 2015. február 24. 21:473.

    Nekem a Moszkva névvel nem volt semmi bajom. Könnyebb és rövidebb kimondani, mint a Széll Kálmánt. Akiről mindig tudtuk, hogy a tér előző névadója, és tényleg előfordult, hogy Kalefnak említettük.

  6. 2015. február 24. 03:382.
    Koszonet a filmert. 1989 nagyon jo ev volt!

Címlap

top