Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mi történt Zimány Linda arcával?

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2015. február 1. 17:43
Meglepő fotót mutatott magáról Zimány Linda.

Nők Lapja Café: Mi történt Zimány Linda arcával?
  1. 2015. február 2. 18:338.

    Hát, van itt egy kis ellentmondás. Szerintem pont azért kezdett el tanulni, mert ő is tudja, amit te is írtál, hogy a csini pofi, alak, stb. mulandó - mint általában a fiatalság. És amikor ezek az adottságok már nem lesznek, akkor is meg kell élni valamiből valahogyan.


    Egyébként szerintem Linda egész helyes lány volt. Pont ezért nem értem, mi a fenének kellett neki ennyi mindent csináltatnia magán. Épp ezek a műtétek rondítják el.

    előzmény:
    Wonderla (5)
    2015-02-01  21:35
  2. 2015. február 2. 14:507.

    Azt hiszem a sminkes vért izzadna mire ebből "szépséget" faragna:)

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2015-02-01  17:43
  3. 2015. február 2. 05:476.
    Ez celeb ???? Ez egy borzasztóan csúnya nő !!!! Azt hiszi magáról ő a legszebb, pedig nagyon csúnyácska !!! Nem is tudom , hogy annak idején a Kefir hova tette a szemét, mikor ezt a nőt észrevette. Nem beszélve arról, hogy egy beképzelt majom !!! Ráadásul olyan sötét, hogy még a pince is világos az eszéhez képest. Csak arra van esze , miként húzza le a pénzes pasikat !!!

  4. 2015. február 1. 21:355.
    Nekem undorítóak ezek a celebek, emberi és egyéb felmutatható érték nélküliek! Szinte mindegyik, csak a pics.... ból él meg! Az, hogy a celebkedés mellett esetleg képezi magát, nálam csak tovább ront a megítélésében. Tudnillik így nem mondhatom rá, hogy annyira buta volna ne ismerné fel, hogy csini pofi, fenék stb.. mind múlandó dolgok és akár születhetett volna egy Qasimodonak is. Az, hogy valaki szerencsés alkattal születik, nálam mint (emberi és egyéb)érték a nullával egyenlő!!!!!
  5. 2015. február 1. 18:424.
    Jó nagy kacsakloákát csináltatott a szájából. A haja is zsíros. Pocsék!
  6. 2015. február 1. 17:523.

    Van rajta smink, tetoválva van a szemöldöke, az alsó és felső szemhéja, kontúr és satír a száján, illetve fel is van töltve.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2015-02-01  17:43
  7. 2015. február 1. 17:432.
    Azért egy csücsörítés van! /Vagy ajakfeltöltés./

Címlap

top