Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A Dal: ők a második elődöntő továbbjutói

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2015. január 31. 23:12
Túl vagyunk A Dal második elődöntőjén. Újabb énekesek örülhetnek a továbbjutásnak. Mutatjuk a produkciókat. Szerintetek kit küldjünk Bécsbe?

Nők Lapja Café: A Dal: ők a második elődöntő továbbjutói
  1. 2015. február 2. 18:448.
    Én az eddig elhangzottak alapján Szabó Ádámot küldeném Bécsbe.
  2. 2015. február 2. 08:347.

    Én ezt a New Level Empire dolgot nem értem.. Nem számottevően jó a zenéjük, viszont ellenszenvesen nárcisztikus a frontemberük. A közönség meg betolja őket. Mondjuk a középdöntőben is ki kell esni valakinek.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2015-01-31  23:12
  3. 2015. február 1. 12:316.

    Szerintem őt küldjük, ezzel a dallal lenne esélyünk!!


    BOGGIE: WARS FOR NOTHING

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2015-01-31  23:12
  4. 2015. február 1. 08:225.
    Nagyon tehetségesek öröm őket hallgatni de semmi esélyük Bécsben ,mert teljesen normálisak és ráadásul énekelni is tudnak.
  5. 2015. február 1. 08:144.
    Nekik semmi esélyük nincs jó helyezésre Bécsben, mert teljesen normálisak és még énekelni is tudnak.
  6. 2015. január 31. 23:303.
    És még is miért is közhelyes Oláh Gergő dalszövege? Mert nem tucat? Mert nem hazugság?
    Undorító hogy ami már kicsit is eltér a társadalom elvárt marhaságától akkor az már közhelyes.
    Csak gratulálni tudok!
  7. 2015. január 31. 23:122.
    Sajnálom, hogy idén ennyire szar a műsor. eddig egyedül Szabó Ádám emelkedik ki. Nem volt Éliás jr. sem, bár kicsit lapos a dal. A többi erőlködés, nyögve-nyelés. Sajnálom az időmet rá!

Címlap

top