Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

VV Éva nem tud betelni a melleivel

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2015. január 31. 17:29
Aki VV Éva dekoltázsára kíváncsi, azt mostanában elkényezteti a celeb-műsorvezető.

Nők Lapja Café: VV Éva nem tud betelni a melleivel
  1. Torolt_felhasznalo_745162
    Torolt_felhasznalo_745162
    2015. február 1. 01:077.

    Nahát, ez a Photoshop mi mindenre képes! A combnál elvesz, a mellnél hozzátesz, elég amatőr munka, a pixelek nagyon látszanak, ahol belenyúltak a képbe. 

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2015-01-31  17:29
  2. 2015. január 31. 19:176.

    Szexiskedes akkor puccoskodas, intim testreszek kozszemlere tetele? Jol definialtam? Tul nagyra csinaltatta a szilikont, lesz meg vele baja sok. Sogornomnek pl kifolyt. Csak az egyik persze, miert ne?

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2015-01-31  17:29
  3. 2015. január 31. 18:335.
    Hát nem is tudom, valahol azért a mellekért (őszintén) irigylem, de mégsem lennék a helyében. Ha igazi, azért , ha nem, akkor meg azért. Nagyon sokszor (nekem is elég nagy a mellem) hátrány ez. Higyjétek el. Ezzel csak egy kicsit lehet visszaélni, a hülye ffi nézők kedvéért. Na most akkor ki a hibás??? Aki Így született????, vagy aki ezzel visszaél. Az hogy ő kihasználja, igaza van, mert utána sokba kerül az orvos, hogy ne fájjon a háta, nyaka, gerince......
  4. 2015. január 31. 18:154.
    Ja, meg lehet nézni a rajongótáborát.... Kb.olyan pasik, akik nőt csak képen látnak, és legjobb barátnőjük Marok Marcsa... pffff Ez egyébként nem szexiskedés.... attól nagyon messze áll ez a lotyó.
  5. 2015. január 31. 17:333.
    Ennek a nőnek "rajongó tábora"?!:! Ez most vicc?
  6. 2015. január 31. 17:292.
    Ez nem mell,hanem tőgy.Már bocsánat!

Címlap

top