Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A Dal: teljesen kivirult Tatár Csilla

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2015. január 31. 11:58
Szuper formában van a Dal műsorvezetője, Tatár Csilla, aki amióta csatornát váltott, ragyog a boldogságtól.

Nők Lapja Café: A Dal: teljesen kivirult Tatár Csilla - galéria
  1. 2015. február 1. 10:1410.

    Egyébként tetszett a tegnapi Dal-ban, a múlt heti merev, mosolymentes műsor vezetéséhez képest most megnyílt, mosolygott, fel- és levitte a hangját, "ÉLETBEN" tartotta a műsort, jól oldotta meg a feladatot. Gratula,  na persze "akinek megdöglött a tehene - annak dögöljön meg a másé is" - biztos talál benne kifogást! /Még mindig magyar mentalitás - a rosszindulat - sajnos!/ 

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2015-01-31  11:58
  2. 2015. február 1. 10:119.

    Azért megnézném a te fejedet, hogy - hogy néz ki!? Biztos a nyomában sem érhetsz, főleg azért, mert a lányod lehetne jócskán!  Képzeld el, ha a te gyerekedre /már, ha van gyereked!?/ mondanának olyat amivel te illetted őt.  Szerintem nagyon szép kis nő... Egyébként  ha ennyi negatív hozzászóló van, - ennyi hülye is az életben? Arra még nem jött rá, ha nem érdekli, vagy unszimpatikus neki valaki, akkor ne nézze?? Vagy azért nézi, hogy "kritizálja" addig sem kell a saját szar életével foglalkoznia? Ja az más!  Még jó,hogy nem vagyunk egyformák, azért én megnézném a hozzászólók többségét - akik kritizálják, a való életben milyenek! Lehet sokkal szarabbak külsőleg is meg belsőleg is, mint Csilla! Sőt! biztosan szarabbak és rondábbak! 

    előzmény:
    lewega (8)
    2015-01-31  16:01
  3. 2015. január 31. 16:018.
    A feje nekem rettenetes!
  4. 2015. január 31. 15:257.
    tűzoltólány...............
  5. 2015. január 31. 14:056.
    Sokkal szebb és nőiesebb,mint az agyon sztárolt trampli Liptai Claudia!
  6. 2015. január 31. 13:495.
    pancamári
  7. 2015. január 31. 13:194.
    Unalmas, monoton, szürke....
  8. 2015. január 31. 12:523.
    Jól néz ki...
  9. 2015. január 31. 11:582.
    Én nem vagyok oda érte! Talán közömbös, talán nulla számomra.

Címlap

top