Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Miért minden csak a múltról szól?

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2015. január 30. 17:04
Miskolcot - vagy tágabban véve, Borsodot - még az is ismeri, aki soha nem látta. Legalábbis nekem úgy tűnik, mert hiába mondom, mi minden szép és jó van ott, mintha mindig ugyanott kötnénk ki. Feladom: welcome to Melósland, ahol mindenki iszik, és Eddát hallgat.

Nők Lapja Café: Sorsod Borsod: miért minden csak a múltról szól?
  1. 2015. február 2. 10:447.
    És ott van még Kazincbarcika is ahol lassan már diák se iskola sincsen vannak még "szép" helyek Sajókaza,Putnok ezekről is lehetne cikkezni megérne egyet :)
  2. Torolt_felhasznalo_775816
    Torolt_felhasznalo_775816
    2015. január 31. 05:426.

    na latjatok?  Hat,  kerem  pont  EZERT  kell  elmenni  onnan!

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2015-01-30  17:04
  3. 2015. január 30. 17:405.

    Ózd....


    Ózd lehet akármilyen, nekem a szívem egy darabja mégis ott maradt. Gyerekkoromban mindig ott nyaraltam egy rokonnál, aki már rég meghalt. Én sem jártam már ott - lassan 24 éve.  Mennyi pajtásom volt ott... De a legtöbben már tényleg elmentek Ózdról, sokan meg is haltak. Tényleg rengeteg alkesz volt ott. Sok gyerekkori pajtásom fiatalon meghalt alkoholizmusban. Gyermekkorom legszebb emlékei mind odakötnek.


    Szóval ez a cikk most egy kicsit szíven ütött.

    előzmény:
    kastanka (2)
    2015-01-30  17:04
  4. 2015. január 30. 17:234.
    Nem csak Borsod pukkant le, ebben a nagy gengszter-váltásban! Az ország minimum 80%-a lepukkant!-köszönhetjük az országrabló politikusoknak!!
  5. Torolt_felhasznalo_698753
    Torolt_felhasznalo_698753
    2015. január 30. 17:193.

    Ez azért van, mert Magyarország jobban teljesít.

    előzmény:
    kastanka (2)
    2015-01-30  17:04
  6. 2015. január 30. 17:042.
    Én itt élek Ózdon. Nézem amint a város egyre kisebb lesz. A gyárat már majdnem elbontották némi ócskavas áráért. Nem az a gond, hogy a gyár nem okádja a füstöt, hanem az, hogy nincs helyette semmi. Tehát nincs munkahely és a megélhetés nagy gond a legtöbb embernek. Ezért aki csak teheti elmegy innen, aki meg nem teheti, marad. A tanult emberek nagyon nagy része már nem él itt, így aztán jóformán az itt maradottak jó része a problémás réteget képviseli. Kiút nincs, mert az oktatás is gyengélkedik.

Címlap

top