Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Különleges fotósorozat Ördög Nóráról

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2015. január 28. 22:21
Ördög Nóra és Nánási Pál még Mici lányuk születése előtt pihent a Maldív-szigeteken. És ha már egy ilyen festői szépségű helyen jártak, a sztárfotós gyorsan lőtt is néhány sorozatot akkor még várandós feleségéről, a képek között akad egy-két pikánsabb darab is.

Nők Lapja Café: Különleges fotósorozat Ördög Nóráról
  1. 2015. január 29. 18:046.

    Hát ez az. Én sem értem Igaz magyar sirámait. Az én fizetésem elég messze van az övétől, mégsem irigylem mástól a lehetőséget. Van pénzük, hát utaztak. Ha nekik nem telne rá, az talán vigaszt jelentene másoknak? Attól sem lenne nekik több...


    A képek egyébként tényleg jók. Nóri szép kismama volt. Én nagyon nem szeretem a pettyest, de neki még az is jól áll.

    előzmény:
    W. A. Lacky (5)
    2015-01-29  16:55
  2. 2015. január 29. 16:555.
    Nem értem a sírdogálókat; az ő munkájuk társadalmi megbecsültsége olyan, a Nórié másmilyen. Szabad mindenkinek társadalmilag jobban megbecsült munkát végezni. Senki sem tiltja...
  3. 2015. január 29. 07:304.

    Delutanra is szeretnek ordognojikas cikket! Kettot!

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2015-01-28  22:21
  4. Torolt_felhasznalo_163973
    Torolt_felhasznalo_163973
    2015. január 28. 22:313.
    Gyönyörű fotók!
  5. 2015. január 28. 22:212.
    A táj tényleg szép. De miből telik egy középszerú fotósnak és egy "valamilyen ok miatt sztárolt jellegtelen médiaszemélyiségnek" ilyen helyen megfordulni amikor sugárzásveszélyes, rákkeltő anyagokkal teli munkahelyen, két műszaki diplomával, folyamatos műszak ( nincs hétvége, ünnepnap ) mellett 180 000 a nettó bér? Talán nem vagyok a "kiválasztött nép" gyermeke? Egyszer már kiválasztották őket a történelem folyamatában, az nem tetszett!!!!!

Címlap

top