Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szülés után: tökéletes teste miatt szidják az anyukát

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2015. január 28. 13:02
Újabb anyuka borzolja a a szülés utáni fotójával a többi anyuka kedélyeit. Egy ausztrál modell lőtt egy szelfit a tökéletes testéről szülés után egy hónappal. Anyukák ezrei borultak ki, mert szerintük lehetetlen így kinézni egy gyerek után.

Nők Lapja Café: Szülés után: tökéletes teste miatt szidják az anyukát
  1. 2016. november 14. 08:3756.

    Nem bántásként,csak a korrektség kedvéért:


    Ha csak itt a fórumon tett eddigi megjegyzéseidet vesszük figyelembe,akkor éppen TE nagyon a sor végén álltál,amikor a Jóisten a jóindulatot,emberséget,együttérzést,jókedvet,segítőkészsége t osztotta!


    DE sajnos elsőként álltál sorba,amikor a rosszindulatot,kárörvendést(!),álcázott gyűlöletet,melankóliát osztogatták. Tévesen hiszed azt,hogy ott a "világ végén",tragédiákat,halálos betegséget túlélve "megfogtad az Isten lábát" és ezen túl már "védett" vagy minden rossztól és bárkinek,bármit odamondhatsz,kárörvendve,büntetlenül kritizálhatsz. Azt hiszed,hogy neked már kvázi 'jogod van igazságot' tenni?


    Gondolkozz!!


    Ps: Amúgy ez a topik - amit ki tudja miért,unalmadban (??) előbányásztál - ahova "osztani" jöttél másokat,mialatt saját tökéletességedet dicséred,közel  (2) kettő(!) éves,a legutolsó beírás is még tavaly februári!!


    Most akkor helyre állt egy időre a sosem létezett lelki békéd? Szánalmas vagy!

    előzmény:
    Amarynda (55)
    2016-11-14  07:44
  2. 2016. november 14. 07:4455.

    Ha szaz evig elek se fogom megerteni az ilyen esetben elindult "gyulolethullamot". Ahany no annyifele test annyifele bioritmus. az egyik lapos hassal szaladgal 4 hettel kesobb  es a terhesseg alatt se hizott csak mondjuk 5 kilot a masik meg kotenyhasu lesz es logo mellu  30 kilo tobblettel pedig a gyerek csak 2500 grammal jon a vilagra.


    En megnezem az ilyen kepet es azt gondolom , csinos no, szerencses alkat es lehet hogy tett is nem keveset azert hogy ilyen legyen.


    es eszembe se jut azon gorcsolni hogy bezzeg en stb.... igaz az mar regen volt, en szules utan 6 hettel kevesebb voltam mint a terhesseg elott, viszont a hasam bore borzasztoan nezett ki csikos es megereszkedett volt es ezen csak joval kesobb a plasztikai mutet segitett.


    miert kell valakit gyulolni mert csinos, sovany, szep a bore, szep a haja vagy a foga stb? Bar lehet hogy ennek koze van ahhoz is hogy aki fiatalon szep volt annak megvoltak a sikerelmenyei ezert joindulattal kezeli a masok szepseget akkor is amikor az ove mar megfakult.


    Az oregedes is ilyen. Tegyunk meg amit lehet hogy jol erezzuk magunkat a borunkben. es akkor nem szamit hogy hany evesek es hany kilok vagyunk. ehhez az egyik nonek eleg ha csinosan oltozik jo a frizuraja a masik fontosnak tartja hogy vekony legyen  ismet masnak az a fontos hogy az arcara helyezze a hangsulyt.


    A gyulolkodes es irigyseg masok testi adottsagaira meg azt is el tudja csufitani a szemelyen ami egyebkent szep lenne rajta.


    Igazabol meg nagyon szepnek se kell lenni ahhoz hogy vonzo legyen egy no. eleg ha van onkritikaja es onbizalma. a tobbi meg raadas.

  3. 2015. február 18. 23:1654.
    szerintem tök hülyeség az egészen kiakadni. Sokfélék vagyunk. Ki hízik, ki nem. kinek visszaugrik a bőre, kinek nem. Ki 4-5-6-7 gyerek utn is bombalakú, bizony, megnyerte azt a genetikai lottón, ki meg szülés nélkül se vékony.

    mit kell ezen pörögni? a hölgy egy modell. Én nem hiszem, hogy extrán nagy dolgot tett volna. általában azok tudnak ottragadni a szakmában, akik eleve vékonyságban súlytartóak. Akkor meg mitől híztak volna terhesen?

    megjegyzem szerintem ha jobban körbenéz, akkor mindenkinek van ismerőse, aki több ygerek után is, simán nyron kimegy laposhassal a strandra, pedig még akr szoptatott is jó sokat, és rajta lóg a ygerek. egyszerűen alapvetően ilyen is van.
    meg amolyan is van, hogy szépen kikerekedik vki. És akkor? minek egymásra kiakadna? plne egy modellre, hogy úgy néz ki mint egy modell...
  4. 2015. február 6. 09:1553.

    Az a baj, hogy nem érted, amit írok. A férjemmel a kapcsolatomban nem változtatott a plusz súly. Engem nem ez a dolog motivál a fogyásban, hanem az egészségem, és hogy jó példát mutassak a gyerekemnek, és mert sokkal jobban érzem magam így a testemben. És igen, van császáros hegem, bár alig látszik, és a mellemen látszik a szoptatás, de azt gondolom, hogy amit lehet, azt meg kell tennünk magunkért. És még egyszer monodm, nem azért, mert a férjem "jócsajfüggő".

    előzmény:
    elsi1 (51)
    2015-02-05  20:50
  5. 2015. február 5. 21:1852.

    Hagytak már el nagyon csinos,magára nagyon adó nőt is.


    Minden szép nőt un valaki,ahogy mondani szokták.

    előzmény:
    elsi1 (51)
    2015-02-05  20:50
  6. 2015. február 5. 20:5051.

    De hiába gebe a nő,ha csíkos,meg zacskó lóg a mellei helyén,akkor sem lesz jó nő.


    Na,olvasom a másik topikban,hogy nem nevet a nő 40 éve,h ne legyen ráncos.


    Egyébként meg,az öregedést még senki sem tudta megállítani és ha a pasid annyira jócsajfüggő,úgyis lelép 50 éves korodban egy 23 éves mellé,mert még nem láttam olyan 50 éves nőt,akiről elhittem volna,hogy 20.


    55 éves Hende Csaba is most hagyta ott feleségét,akitől két felnőtt lánya van egy 38 éves nőért.

    előzmény:
    kicsi_babóka (49)
    2015-02-05  20:16
  7. 2015. február 5. 20:1850.

    Hát, ez a nő nem a szülés vagy gyerekei miatt csináltatta meg. Azt meg mindenki tudja, hogy vannak félresikerült műtétek, vagy egyszerűen tévedésből csináltatja meg, attól még az alap problémája magával megmarad.

    előzmény:
    elsi1 (48)
    2015-02-05  18:07
  8. 2015. február 5. 20:1649.

    Nem volt rossz anya egyáltalán, sőt. Bár sokszor hallottuk tőle, hogy a szülés után nem tudott lefogyni, ezen a téren nem mutatott jó példát, pedig egy anyának figyelnie kell, hogy ne legyen túlsúlya, mert az egészsége miatt is fontos. Hugom is ezt látja, ő szegény elég husi, de ebben nőtt fel, szóval ezen a téren anyu nem járt elől jó példával.


    írtam egyébként, hogy a férjemen nem vettem észre változást akkor sem, amikor teltebb voltam, nem féltem, hogy emiatt hagy el :)


    A stria és a lógó mell azért más tészta, mert azellen nem tudsz tenni. Max kencékkel mérsékelni. A túlsúly ellen viszont tudsz.

    előzmény:
    elsi1 (46)
    2015-02-05  11:28
  9. 2015. február 5. 18:0748.

    megbánta a mellplasztikát a hatgyerekes anya


    http://www.nlcafe.hu/baba/20150205/mellplasztika-anya-meg banta/

    előzmény:
    kicsi_babóka (45)
    2015-02-05  09:37
  10. 2015. február 5. 11:3347.

    Vagy pl a stria is genetika,mi van,ha csíkos has miatt hagy el a pasi?

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2015-01-28  13:02
  11. 2015. február 5. 11:2846.

    PEdig a mell kinézete is fontos a nő kinézete szempontjából.Hiába vékony valaki,ha a melle derékig lóg,nem lesz szép az összhatás.


    Persze vannak melltartók,de ugye azt 4 fal között a hálóban nem viseli az ember és az is lehet kiábrándító egyes pasiknak,amikor lóg a mell.


    Nosza,csináltassuk meg azt is,hátha azért hagy el a pasi,mert a szomszédnőnek hetykébb.


    Nem fogyott vissza anyukád?


    És erről rossz anya volt?

    előzmény:
    kicsi_babóka (45)
    2015-02-05  09:37
  12. 2015. február 5. 09:3745.

    Én itt főként a súlyra gondoltam, nem a mellek állapotára. Mert sokan mondják, hogy szülés után nem tudnak lefogyni...Anyum szülés után nem fogyott vissza, sőt, mamám sem, de nekem úgy tűnik, lassan sikerül. Jah, és baromi nehéz, tényleg nehezebben fogyok sokkal, mint terhesség előtt, de nem lehetetlen.

    előzmény:
    elsi1 (44)
    2015-02-04  20:22
  13. 2015. február 4. 20:2244.

    Azért inspiráló, mert így lehet látni, hogy nem kell feltétlenül megváltozni szülés után, ha nem is teljesen, de vissza lehet kapni azt a testet, ami terhesség előtt volt


     


    Ha Kovács Sára anyjának,nagyanyjának,de már a dédanyjának is lógott a melle derékig,már egy szoptatás után,akkor sokat ér azzal,hogy más genetikusan szerencsésebb és neki nem lóg öt gyerek után sem.

    előzmény:
    kicsi_babóka (43)
    2015-02-04  20:03
  14. 2015. február 4. 20:0343.

    Azért inspiráló, mert így lehet látni, hogy nem kell feltétlenül megváltozni szülés után, ha nem is teljesen, de vissza lehet kapni azt a testet, ami terhesség előtt volt. Rajtam majdnem egy 10es maradt szülés után, a férjemmel a kapcsolatom nem változott, szóval nem emiatt akartam visszafogyni, de most, hogy már csak pár kiló van hátra, büszke vagyok magamra, mert baromi nehezen megy lefelé, de megéri :) És igen, engem az ilyen példák inspirálnak, egyszerűen azért, hogy lehet így is, a terhesség/szülés a túlsúlyra nem lehet kifogás.

    előzmény:
    elsi1 (41)
    2015-02-04  19:13
  15. 2015. február 4. 19:4142.

    Meglepne, ha a könyvben úgy szerepelt volna, hogy MINDEN nőnek striái lesznek, visszeres lábai és aranyere.


    Nem jobb ezekre felkészülni? Tudni, hogy előfordulhatnak és hogyan próbáld megelőzni a kialakulásukat?


    Ezek a negatív részei a terhességnek és ott vannak a pozitív, szép lesz a bőr, a haj, lassabban nő az ember szőre stb., nyilván ez sem mindenkinél van így.


    Én példának a genetikát néztem, vagyis anyámat, nagyanyáimat, ők hogyan változtak, ugyanis valószínűleg rájuk hasonlítok és nem egy vadidegen nőre a twitteren.

    előzmény:
    Ardian05 (36)
    2015-02-04  08:58
  16. 2015. február 4. 19:1341.

    szerintem szelfizni  20+ eleve gáz


    olyan önigazolásféle,mintha másoktól várnánk megerősítést


     


    mennyivel rosszabb ez, mint azt leszelfizni, hogy becsíptem, felmásztam a Gellérthegyre


     


    az is gáz,a szelfi egy gáz műfaj


     


    Arról nem is beszéltem, hogy a gyerekvállalás előtt álló nőknek inspiráló lehet, hogy így is lehet...


     


    Na,aki ilyentől inspirálódik gyerekvállalásra...Másrészt,ha már megegyeztünk abban,hogy genetika,akkor mi az inspiráló?Egy olyan nőnek,akinek szerencsétlenebb  agenetikája és mondjuk sokkal nyögvenyelősebben fogy le,vagy visszeresedik a lába,vagy hullika haja...?


    Még valami:a fotobolt korában mindenki olyan fotót tölt fel magáról,amilyet akar.Én is tudnék olyat fotosoppolni,amin 75E-s mellem van:))

    előzmény:
    Ardian05 (40)
    2015-02-04  18:51
  17. 2015. február 4. 18:5140.

    iézni csak pontosan:


    persze, hogy nem az ő érdemük, genetika, mázli stb.


     


     


     


    viszont miért ne mutogathatnák? mennyivel rosszabb ez, mint azt leszelfizni, hogy becsíptem, felmásztam a Gellérthegyre stb.


     


    Arról nem is beszéltem, hogy a gyerekvállalás előtt álló nőknek inspiráló lehet, hogy így is lehet... bevallom, amikor babát vártam, lelkesen vettem egy nagy könyvet a terhességről.. aztán elkezdtem lapozgatni és letörtem, mint a bili füle, mert azt olvastam, hogy a 4. hónaptól számíthatok viszerekre, a 6. hónaptól aranyérre, a szülés után meg szeressük a megváltozott testünket, mert a csípő szélesebb lesz, a derék nem lesz olyan határozott stb. stb.


     


    akkor szépen becsuktam a könyvet, azóta is ott porosodik. és csakazért se lettem viszeres, a testemet visszakaptam, aranyér, na jó, az volt sajna, de csak szülés után néhány hétig.


     
    2015-01-28  16:42szacsiga (15)
    előzmény:
    elsi1 (39)
    2015-02-04  15:24
  18. 2015. február 4. 15:2439.

    természetesen tudom, hogy a jószerencsémnek köszönhetem, hogy nincs semmilyen testi problémám,


     


    nem,ezt te először úgy írtad,hogy elhatároztad,hogy neked nem lesznek ilyen és nem is lettek


    igen,Te a szerencse lánya vagy,de sokan nem azok és ha ők nem készülnek fel,hogy mi várhat rájuk,akkor csak állni fognak


    17. hsz


     




    akkor szépen becsuktam a könyvet, azóta is ott porosodik. és csakazért se lettem viszeres, a testemet visszakaptam, aranyér, na jó, az volt sajna, de csak szülés után néhány hétig.


     


    Most ez olyan dolog,hogy az én gyerekem nem volt különösen sírós,nyugodt baba volt,jól aludt,de én nem háborodok fel azon,miért írnak a könyvek arról,hogy sok baba sírós,meg sokszor felébred stb,mert tudom,hogy sok olyan gyerek is van


     

    előzmény:
    Ardian05 (36)
    2015-02-04  08:58
  19. 2015. február 4. 09:0938.

    most mégegyszer megnéztem a cikket, de abból nem derül ki, hogy bármi provokatívat írt volna.. azt egy másik, 3 gyerekes nő írta, de szerintem ő direkt provokált, hogy ügyfeleket szerezzen, mert fitnesszedző... ez egy fajta marketing stílus és meglepődnél, de sikeres.

    előzmény:
    Amarynda (37)
    2015-02-04  09:05
  20. 2015. február 4. 09:0537.

    A pozitiv pelda jo, cask a legtobb ember ezt nem pozitiv peldanak iteli meg hanem felduhodik rajta.


    ami teljesen felesleges indulat, hiszen az egyik no ilyen a masik meg olyan, nem szabadna embereknek ilyesmivel olni sajat magukat.


    valoszinuleg ha a selfie mondjuk olyan kommentet is tartalmazott volna , hogy" ne csuggedj, te is el tudod ezt erni" vagy valami biztatas szeruseg akkor nem vettek volna fel igy sokan a dolgot.


     

    előzmény:
    Ardian05 (36)
    2015-02-04  08:58
  21. 2015. február 4. 08:5836.

    nem értette meg senki, amit írtam!


     


    természetesen tudom, hogy a jószerencsémnek köszönhetem, hogy nincs semmilyen testi problémám, de ha a felvilágosító szakirodalmat olvastam volna (de szerencsére becsuktam a könyvet),m akkor 9 hónapig azon paráztam, jaj, mikor jön elő a stira, jaj, szétcsúszik a csípőm stb..... egyébként utóbbitz el is hittem és sajnos elajándékoztam a legszebb estályi ruhámat, ami mivel passzentos volt csípőn és derékban, azt hittem, soha többé nem jön rám... hiba volt.


    az eszmei mondanivalóm az volt, hogy a riogatások mellé elkél egy-két pozitív példa is, hátha akkor derűsebben éljük meg a legszebb hónapokat :-)

    előzmény:
    Amarynda (35)
    2015-02-04  08:32
  22. 2015. február 4. 08:3235.

    Ahhh. most neztem azuramnak van visszere. meg kell mar tudnom hova lett a poronty mert ha szules utan/terhesseg alatt lett neki a visszere akkor koloknek is kell lenni valahol

    előzmény:
    asztanaviszta (25)
    2015-01-29  07:09
  23. 2015. február 4. 08:2734.

    Fú, mekkora problémák...


    Hogy MÁS hogy néz ki szülés után...És ezen anyák ezrei borultak ki a cikk szerint...Ki a bánatot érdekel, hogy XY hogy néz ki szülés után egy hónappal? Ez miben befolyásolja az én életemet?

    idézet:
    évi* (9)
    2015-01-28 14:51:38

    Nalad a pont.


    cask a birkaszellemu noket lehet ilyesmivel hergelni.


    ha egy no egy ilyen fenykeptol kiborul annak ugy is kell.


    tulajdonkeppen miert nem borul ki mindenki hiszen millio no van aki sokkal jobban nez ki mint a masik es meg cask nem is terhes vagy frissen szult norol van szo.


    egyebkent ha kinyult a bor azon semmifele mas nem fog segiteni mint a plasztikai mutet.

    előzmény:
    évi* (9)
    2015-01-28  14:51
  24. 2015. február 4. 05:5633.

    Szerintem, ha belül rendben van a nő lelke, akkor kivül is rendben lesz. Akárhogy is nézzen ki. Ha meg a saját igénye szerint akar jobban kinézni, akkor hajrá, tegyen meg mindent érte. Aki meg vagy ezért, vagy azért fricskáz másokat, annak először a saját lelkében kéne rendet rakni.


    Számomra örök etalon marad az a francia házaspár, akikkel egyszer egy vízparton találkoztam. Ez csak azért fontos, mert a fürdőruha sok mindent megmutat. A férj, akár Adoniszként is róhatta volna a partot. A nő, 3 gyerek anyukája, meg rendesen kitöltött egy méretes egyberészest. Adonisz párja, az összes gyerekkel együtt, imádták. S ahogy elnéztem őket, a nő is baromi jól érezte magát a gyerkek miatt megnövekedett bőrében is. 


     

    előzmény:
    marcipan21 (31)
    2015-02-02  18:45

Címlap

top