Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Onyutha Judit-interjú

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2015. január 28. 09:15
Onyutha Judittal ezúttal nem a hidegfrontról beszélgetünk, hanem arról, hogy mostanában feltűnően nagy a nyüzsgés körülötte. És most nemcsak az M1 Családbarát Magazinjára gondolunk, amelyet jelenleg vezet, hanem az otthonára is, ahol újabban nagyobb a gyerekzsivaj.

Nők Lapja Café: Onyutha Judit: Minden helyzetből ki lehet jönni
  1. 2015. február 26. 18:515.

    Már ezért megérte elolvasni a cikket. Nem is tudtam, hogy ismét vezet műsort a tévében. Most már legalább tudom. Én is nagyon kedvelem, egy kellemes, szolid, bájos jelenség.

  2. 2015. február 25. 21:304.
    Csatlakozom az előttem szólókhoz. Jókedvre derül aki őt látja. Különleges személyisége, elragadó arca csupa báj. Pedig - ahogy olvasom - jócskán voltak fricskák az életében.
  3. Torolt_felhasznalo_745162
    Torolt_felhasznalo_745162
    2015. január 28. 19:313.

    Tüneményes, bájos teremtés, örülök, hogy újra látom. Mindig ott is ragadok a képernyő előtt. Annyira kedves, hogy jó érzés hallgatni, bármit mond. Nagyon remélem képernyőn marad. Ritka az ilyen kellemes műsorvezető, szinte sugárzik belőle a jóság, kedvesség, a nyugalom. Örülök, hogy újra boldog. 


     

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2015-01-28  09:15
  4. 2015. január 28. 09:152.
    Nagyon szimpatikus,kulturált és szépen beszél. Én sajnáltam, amikor az időjárásjelentésből kimaradt.
    Remélhetőleg még sokáig látjuk a képernyőn.

Címlap

top