Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A Dal 2015 - Tóth Vera: ,,Ne az alakommal foglalkozzatok!"

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2015. január 25. 17:07
Megköszönte a támogatást A Dal első elődöntőjéből továbbjutó énekesnő, de kérést is intézett rajongóihoz.

Nők Lapja Café: A Dal 2015 - Tóth Vera: ,,Ne az alakommal foglalkozzatok!"
  1. 2015. január 27. 01:5710.

    Toth Vera jo enekesno, ez teny.


    A nagy hiba az volt, hogy vegighaknizta a mediat a (sokadik) fogyokurajaval, ami - szemmel lathatoan - abszolute nem sikerult. Ugy tunik, nemhogy fogyott volna, inkabb jo sok kg szaladt fel ra. Lehet, hogy mar tullepte a 100 kg-ot, nem tudhatjuk.


    S.Norbinak ez egy hatalmas negative reklam, talan Veraban megvolt az akarat, de valami miatt pont ellenkezoleg sult el a dolog.


    A kek ruha elonytelen, meg jobban kihangsulyozza a brutalis tulsulyat.


    En azt nem ertem, hogy az ilyen kover emberek nem aggodnak a kulonfele betegsegek miatt, amik esetleg mar most, de tuti a jovoben jelentkeznek?!

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2015-01-25  17:07
  2. 2015. január 27. 00:519.
    Azért, ha hetente 2-3 alkalommal le is járna abba az edzőterembe edzeni, és nem csak fotózkodna egyet a Dal előtt, akkor már régen nem lenne problémája a súlyával. De ugye azért valóban tenni is kéne, keményen dolgozni, nem csak a facebookon posztolgatni. Nem rosszindulatból mondom, de ez az igazság.
  3. 2015. január 27. 00:518.
    Azért, ha hetente 2-3 alkalommal le is járna abba az edzőterembe edzeni, és nem csak fotózkodna egyet a Dal előtt, akkor már régen nem lenne problémája a súlyával. De ugye azért valóban tenni is kéne, keményen dolgozni, nem csak a facebookon posztolgatni. Nem rosszindulatból mondom, de ez az igazság.
  4. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2015. január 26. 09:057.

    Voltam a karácsonyi koncerten a Vigadóban, melyet a nevével fémjeleztek.


    Az utolsó rész volt az ő fellépése.


    Nagyon jó hangú, kedves, szerethető és nagyon emberi fiatal nő lépett a szinpadra. Megénekeltette  a közönséget, a jó hangulatot emelte a jelenlétével/műsorával.


    A lényeg a lényeg, pont elég baja van neki magával, nem kell macerálni.


     


     

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2015-01-25  17:07
  5. 2015. január 26. 08:396.

    Sajnálom Verát, abban a bizonyos fogyókúrás topicban is írtam, hogy ok, hogy fogyózik és tornázik, de hagyni kell, hogy az emberek vegyék észre az eredményt... gondolom a szerződés része volt, hogy cikkek jelennek meg róla menet közben. S most nem is biztos hogy megint hízott, csak lehet hogy azok a korábbi képek túl jól sikerültek. Ez a ruha viszont borzasztóan előnytelen volt a számára, szerintem bármely pár soros "divattanácsok moletteknek" ezt a ruhát hozná elrettentésnek. Kedves Vera keres egy jó szakembert, aki segít felöltözni, de lehetőleg ne az legyen, aki a húgodnak vagy Rubint Rékának segít...

    előzmény:
    Antenka (5)
    2015-01-25  22:31
  6. 2015. január 25. 22:315.

    Ez igaz, és akkor én szurkoltam is neki... sajnos azóta ismét visszahízott. Kár érte.


    Azért remélem, nem adja föl, és újra megpróbálkozik. Igazából az énképét kellene helyre raknia szerintem, akkor a fogyás is sokkal könnyebben menne, és végleges lenne.


    Igen, tényleg szuperül énekelt, és érett is volt. De mint ahogy egy másik fórumon valaki megjegyezte, noha vokalistaként első osztályú, előadóművészként még mindig van mit fejlődnie (persze e tekintetben az évek alatt rengeteget haladt előre, ezt se hagyjuk figyelmen kívül).

    előzmény:
    Anda39 (4)
    2015-01-25  19:36
  7. 2015. január 25. 19:364.

    Nem bírom megállni, hogy ne szóljak hozzá... :)


    Nem arról cikkezett az nlc egy csomót pár hónapja (vagy nem is tudom, mennyi ideje), hogy Tóth Vera fogyókúrázik és micsoda szuperul néz ki?  (Vagy az más volt, és összekeverem a neveket?) 

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2015-01-25  17:07
  8. 2015. január 25. 17:273.
    Na vajon hány sült kacsát tud felfalni egy evésre? Csak azt a hülye övet ne rakta volna magára!
  9. 2015. január 25. 17:072.
    Vera hangjával semmi bajom, de a dal gyenguskára sikeredett....:( Ruzsa Magdi pedig részrehajló volt.....:(

Címlap

top