Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A Dal 2015 - ők az első továbbjutók

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2015. január 25. 08:38
Szombaton este megrendezték a 2015-ös Dal verseny első elődöntőjét. Idén nemcsak a zsűri pontozhat, hanem a nézők is. Lássuk, kik kerültek egy lépéssel közelebb a bécsi Eurovíziós Dalfesztiválhoz!

Nők Lapja Café: A Dal 2015 - ők az első továbbjutók
  1. 2015. január 27. 21:298.
    köszi a kommenteket mindenkinek :) ezek szerint nem maradtam le semmiről, sőt jó is, hogy nem néztem :))) főleg a Rákay Fülöpöt nem szeretném nézni. Műshowrvezetőnők: én leragadtam Liptai Klaudiánál meg az Ördög Nórinál, a többiek mellet bealszom, és sokszor tök értelmetlen, oda nem illő dolgokat mondanak (jut eszembe Görög Zita is milyen sületlen kis buta volt, de legalább kedves)
  2. 2015. január 26. 13:337.
    Tóth Vera, Antal Timi messze alulteljesített önmagához képest. Boginak tényleg szörnyű az angolja. Tényleg különleges a Passed, de csak pontos énekkel, van még pár hét javulni. Tatár Csilla sem volt jó, a bakizás oké, de volt amit háromszor elismételt.
  3. 2015. január 26. 13:316.
    Tóth Vera, Antal Timi messze alulteljesített önmagához képest. Boginak tényleg szörnyű az angolja. A Passed különleges, de csak pontos énekkel, van még pár hét javulni.
  4. 2015. január 25. 20:335.

    A tegnapi csapatból mehet mindegyik a levesbe. Egyik sem való Eurovízióra. Ha ilyen lesz a következő 20 is, akkor értelmetlen bárkit kiküldeni.


    Akit élmény volt hallgatni, az egyedül a meghívott vendég Fábián Juli & Zoohacker volt. 


     

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2015-01-25  08:38
  5. 2015. január 25. 12:484.

    Nekem ők tetszenek a legjobban: MDC - Maniac


    MDC

  6. 2015. január 25. 09:033.

    Szerintem is.


    Semmi különleges, semmi kiemelkedő.


    Megmaradtak a középszerüség szintjén.


    egy sem volt amire felkaptam volna a fejem...
    Rákay tképpen mit keres ott? ne válaszolj.. tudom.


     


    Tavaly  sokkal jobb volt.
    néztük,  mert a lányom osztálytársa is  fellépett... de sajna ő sem volt különleges


     


    Mikor tünik fel már valakinek, hogy  nagyon extrát kell ahhoz alkotni,  hogy  Eurovizión felfigyeljenek ránk. Vagy akik ezt  irányitják attól félnek,  hogy netán nyerünk és nekünk kell megrendezni?
    Tavaly nagyon jó volt Kállay-Sanders... mégsem tudott nyerni.

    előzmény:
    leopardreni (2)
    2015-01-25  08:38
  7. 2015. január 25. 08:382.
    Ez a műsor nagyon gyenge volt, számomra senki nem alkotott maradandót. A híres applikációról nem is beszélve: lassú, nem ennyi felhasználóra lett kitalálva, és még fizetős is. Csiszárt, Harsányit és Rákay-t már rég kirakhatták volna, Novodomszky Évát meg Tatár Csillára cserélni elbaltázott döntés volt.

Címlap

top