Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

X-Faktor: Hatalmas változás Tóth Andi életében

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2015. január 22. 13:16
Az X-Faktor 2014-es szériájának nyertese múlt héten ünnepelte tizenhatodik születésnapját, ezért felkerestük, hogy felköszöntsük és kifaggassuk arról, hogy tetszik neki a pesti élet és az, hogy most az iskola helyett inkább az énekléssel kell foglalkoznia.

Nők Lapja Café: X-Faktor: Hatalmas változás Tóth Andi életében
  1. 2015. január 27. 01:5010.

    Termeszetesen nem egyedul el Budapesten, a Nagymamaja koltozott vele, a szulei jelenleg "rendezik a soraikat", csak kesobb tudnak utana jonni + a testvere.


    Szerintem nagyon tehetseges kislany, remeljuk nem fog elkallodni, biztos vagyok benne, hogy Szikora Robi is maximalisan tamogatja, jo iranyba terelgeti.


    Nem hagyta abba a sulit "Jelenleg magántanuló vagyok" ez van a cikkben.


     

    előzmény:
    maszi (9)
    2015-01-26  20:36
  2. 2015. január 26. 20:369.

    Én féltem ezt a kislányt. És emellett én olyanra is kíváncsi lennék, hogy hol lakik, kivel él, hogyha nincsenek itt a szülei. Ki figyel, vigyáz rá? Mert egy nagyváros, és az a közeg, amibe belecsöppent szerintem teljesen szokatlan egy olyan embernek, aki kívülről került oda és akinek teljesen ismeretlen nem csak a város, de az az élet is, amibe most van. Ráadásul Andi még gyerek, ez kiderült a beszélgetésekből is, amit láthattunk, de ha jól belegondolunk még csak most lett 16 éves, szóval az inkább még gyerek. Ha nem tud idejönni a szülő, akkor legalább egy nagyszülő, rokon itt lehetne vele.


    Túl fiatal még, sajnos nem lett volna szabad abbahagyni az iskolát, ennyi idős korban még tanulni kéne, és csak érettségi után énekelni. Ezért kellene ezeket a műsorokat minimum 18 éves alsó korhatárral indítani. De ez csak az én véleményem.


     


     


     

  3. 2015. január 26. 19:258.

    Miért menne a süllyesztőbe?És miért nem érdemelte meg,hogy nyert?


    Itt lenne már az ideje beletörődni,ha olyannak sikerül nyernie,akivel nem szimpatizálsz.


    Nekem mindegy volt,hogy melyik nyer:akkor is tudtam vele együtt örülni.Ez az érzés hiányzik az emberekből.Az irigységből nincs hiány.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413693 (7)
    2015-01-22  17:13
  4. Torolt_felhasznalo_413693
    Torolt_felhasznalo_413693
    2015. január 22. 17:137.

    A kislány valóban tehetséges...... de a lába nyomába sem ér a második helyezettnek.


    Nem érdemelte meg a nyerést és korai neki....... ő is megy majd a süllyesztőbe

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2015-01-22  13:16
  5. 2015. január 22. 16:106.

    Milyen a kimondottan buta arc?Mert én buta arcú embert még nem láttam,amikor megszólal,az árul el egy emberről sokat.


    Flegma,vad arc?!Te miről beszélsz?Az egész,amit írtál,értelmetlenség,az íróját minősíti.


    Szóval Andi:hajrá,valósítsad meg az álmaidat lépésről-lépésreOtt van benned a hatalmas X


     

    előzmény:
    Míra (2)
    2015-01-22  13:16
  6. 2015. január 22. 14:165.
    Őstehetség ez a lány. Remélem, nem kallódik el, és a karrierépítés mellett az iskolát is befejezi. Sokra viheti még, drukkolok neki! :)
  7. 2015. január 22. 13:544.

    Andi nagyon szep lany es jol enekel.sajnos nem magyarorszagi es sok embernek ez faj.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2015-01-22  13:16
  8. 2015. január 22. 13:513.

    Andi egy nagyon tehetséges és ráadásul nagyon szép, bájos lány.


     

  9. 2015. január 22. 13:162.
    Soha nem szerettem ezt a lány. Csak hangja van, érzelem semmi. Semmit nem nyújtottak a dalai azon kívül, hogy csípőből énekelt. semmi lelket szívet melengetőt nem tett le az asztalra. És mellette annyira unszimpatikus, flegma és kimondottan buta, vad arca van, hogy nem tudom, hogy nyerhetett.

Címlap

top