Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ki mondta, hogy éhezni kell? Összeállítottuk a kajaimádók diétáját

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2015. január 20. 17:47
Elég, ha a fogyókúra szó elhangzik, máris éhezni kezdünk, még akkor is, ha előtte ebédeltünk épp. Vagy feldereng előttünk mindenféle ehetetlen étel képe. Pedig lehet ezt másképp is: finomakat enni és ezzel együtt fogyni. Ehhez állítottunk össze egy heti étrendet.

Nők Lapja Café: Ki mondta, hogy éhezni kell? Összeállítottuk a kajaimádók diétáját
  1. 2015. május 16. 21:2111.
    Az én fogyókúrámban a kollagén nagy segítség. Eltelít, mivel rengeteg vízet képes felvenni, és kitölti a gyomrot. Reggel és délután eszek 1-1 evőkanállal. 3 hónap alatt 9 kilót fogytam már éhezés nélkül
  2. 2015. január 29. 15:3410.
    Hát kedves Kun Gabi, ha én ezt végig eszem, rám jön még néhány kiló. Bizonyára nem az a lényeg, hogy hatalmas adagokat együnk. Ezzel csak az a baj, hogy időigényes. Ha keveset eszem, kis kalóriás étkeket, na meg jógázom minden nap, talán ugyanezt elérem. Ezzel nem azt állítom, hogy ezek a receptek nem jók, sőt nagyszerűek, gratulálok hozzá, sok jó ötletet kaptam!!!!
  3. 2015. január 26. 13:389.
    Igaz, hogy csak az a cím, hogy nem kell éhezni, de próbálj meg fogyózni havi 64 ezerből, a rezsi kifizetése után!
  4. 2015. január 21. 10:528.

    Ki mondta, hogy éhezni kell? Nem ez a kérdés. Ki mondta, hogy diétázni kell? Vegyük észre, hogy ez a nagy diétamizéria épp olyan iparág, mint a bútorgyártás pl. Nem a te előnyöd a cél, hanem pusztán a profit :)

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2015-01-20  17:47
  5. 2015. január 21. 08:477.

    Mielőtt ebédre elkészítette a azen misolevest, quinoasalátát pácolt sült tofuval.


    Agyrém.


     

    előzmény:
    sziga (3)
    2015-01-20  19:55
  6. 2015. január 20. 22:236.
    Jogos, felületesen olvastam! Így már korrekt.
  7. 2015. január 20. 21:315.

    Ezeket a kajákat akkor is megcsinálnám, ha nem akarnék fogyni! MARHA finomnak tűnnek! :) Bár eszméletlen sok időt elvesz, ha az ember ennyi mindent maga akar otthon előállítani, nem? Ezért próbálok én inkább többet sportolni! Úgy kicsit több mindent megengedhetek magamnak kaja terén (na persze nem kell túlzásokba esni), de legalább van életem a konyhán kívül. :D

  8. 2015. január 20. 20:064.

    Ezzel kezdi a cikket: "Reggeli, ebéd és vacsora szerepel a receptválogatásban, de a tízórait és az uzsonnát is iktassuk be a napunkba – egy alma, répa, natúr joghurt, egy marék mandula vagy dió nyugodt szívvel elfogyasztható –, az éhezést most felejtsük el. "


    Azaz igy 5.

    előzmény:
    grszlrd (2)
    2015-01-20  17:47
  9. 2015. január 20. 19:553.

    Teljesen életszerű diéta! Látom amint az nlc olvasók túlnyomó többsége hétfőn este nekiáll fekete teán lazacot párolni miközben a másik edényben vörös rizs fő, amit a konyhaszekrényből csak úgy előkapott! Egyszerűen zseniális!

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2015-01-20  17:47
  10. 2015. január 20. 17:472.
    Jó receptek, azonban a napi 3x étkezés + desszert (amit általában valamelyik étkezés mellé fogyaszt az ember) nagyon kevés és egyáltalán nem tesz jót a vércukorszintnek. Azért a napi 5x étkezés nem egy újkeletű dolog, a cikk inkább csak receptgyűjteménynek jó így, nem diétának (arról nem is beszélve, hogy egy jó diéta személyre szabott és grammokról szól).

Címlap

top