Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ha kicsi a lakás: így fér el a háló a nappaliban

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2015. január 13. 09:11
Van az úgy, hogy nem áll korlátlan mennyiségű szoba a rendelkezésünkre, így a hálószobát kénytelenek vagyunk a nappaliban berendezni. De mit tegyünk, ha nem akarunk kinyitható kanapén aludni?

Nők Lapja Café: Van 20 ötletünk, ha a nappaliban kell a hálót berendezned
  1. 2015. május 21. 14:336.

    Szeretnék segítséget kérni. A mellékelt kép az én szobám alaprajza. A szoba  nappali és sajnos egyben háló is lenne. Segítenétek-e abban hogy Ti hova tennétek egy egyszemélyes ágyat az adott helyen? Mert nekem megállt a tudományom. Jó lenne ha valamivel le is tudnám választani a nappali terétől hogy ne éktelenkedjen ott egy ágy a szem előtt. Hiába tologatom ide-oda az ágyat, nem tetszik a végeredmény. Hátha nektek nagyobb a fantáziátok. Megköszönném a segítséget! Üdv!! 

  2. 2015. január 14. 14:585.
    Nagyon hangulatos megoldások, majdnem az összes variáció tetszik :) Nekünk is mini garzonunk van (32nm) és a halószoba-nappali egy légtérben van,viszont a tv nálunk fontos, hogy a kanapéról is meg az ágyból is tudjuk nézni ha úgy van. Sikerült megoldani a kérdést, mert találtunk a Media Marktban olyan fali konzolos LCD TV-t, ami forgatható is, és így már teljes a komfortérzetünk a kuckónkban :)
  3. 2015. január 13. 09:544.

    nagyon jók!

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2015-01-13  09:11
  4. 2015. január 13. 09:453.

    Némelyik nagyon jópofa, látványos, de azért akar a fene egy szétfuserált asztalon aludni, vagy egy plafonról lelógatott 1 méter széles matracon. Pláne ketten.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2015-01-13  09:11
  5. 2015. január 13. 09:112.
    Nekem csak 1 szobám van, az a nappali, a dolgozó, az ebédlő, a háló. Azt már elfelejtették megírni, hogy mennyi pénz kell, hogy így kialakítsuk.

Címlap

top