Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Egybekelt Schobert Norbi és Rubint Réka

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2015. január 10. 07:22
Tizenhárom év házasság után újra örök hűséget esküdött egymásnak Schobert Norbert és Rubint Réka. Méghozzá nem is akárhol.

Nők Lapja Café: Egybekelt Schobert Norbi és Rubint Réka
  1. 2015. Április 15. 00:5413.
    Az emberi hiszékenység és naivság ha jól van kihasználva milliókat milliárdokat ér,lássad bróker botrány egészség ügyi kóklerek,az ember természete olyan,hogy ki használható!!
  2. 2015. január 10. 18:1312.

    Egyik mondatoddal egyetértek, miszerint egyszerűbb, olcsóbb és célravezetőbb lenne mindenkinek saját kútfőből lefogyni.


    Arról viszont nem Rubint Réka és b. férje tehet, hogy az országban ennyi ostoba és kövér ember van. Ha sikerült rajtuk meggazdagodni, mégis csak jól csinálnak valamit. Állítólag az emberi butaságból egész jól meg lehet élni, csak meg kell találni a lefedetlen piacot hozzá.


    Én soha nem adtam ki két forintot sem semmire, amikor fogyókúráztam. Se "szakemberre", se könyvre, se edzőre, se CD-re. Minek? Én ismerem jól a saját szervezetemet. Nekem kell tudnom, hogy mire hogy reagál a szervezetem, mit milyen gyorsan bont le. Csináltam egy kazettát magamnak jó kis zenékkel, arra tornásztam, vagy mentem futni. Egyrészt ingyen volt, másrészt a láb mindig kéznél van ugyebár. Az általánosságokat meg el kell felejteni. Nem mindenki az édességtől hízik. Én annyi édességet ehettem volna, amennyit akartam, mert nem attól híztam. Szerencsére rájöttem, hogy mitől, így azt kellett kiiktatni az életvitelemből és kész. Azóta csak a szinten tartásra kell figyelni és az sokkal könnyebb.


    Az esküvő meg - millióan esküdnek meg újra Vegasban. Nem azért, hogy megerősítsék újra a nászt, hanem inkább csak egy jó buli. Minden sarkon van egy kis kápolna.

    előzmény:
    Myrna (10)
    2015-01-10  14:40
  3. 2015. január 10. 16:0511.

    Talán a régi fogadalom már megkopott,nem örökre szólt? Vagy már elfelejtették mit is fogadtak egymásnak anno...

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2015-01-10  07:22
  4. 2015. január 10. 14:4010.
    Velük kapcsolatban nem a magamutogatásuk zavar. A páros nulla végzettséggel okít ki cukor és egyéb betegségben szenvedő embereket arra, hogyan is kellene étkezniük. Persze csakis az ő termékeiket kell/ene/ fogyasztani, a gyógyulás érdekében. Amik persze tömve vannak káros összetevőkkel. Én egyszer próbáltam végigolvasni egy joghurt összetevőit, de elborzadtam. Megjegyzem sokkal egyszerűbb és pénztárca kímélőbb lenne ha a fogyni vágyó delikvens nem az ő termékeitől várná a megváltást, hanem kevesebbet enne és mozogna egy keveset. Az esküvő és az egyéb média megnyilvánulásaik, szánalmasak. Miért kell mindent kiteregetni? Ja,hogy mindegy csak jelen legyenek a palettán? Nekem ez nagyon ciki!!
  5. 2015. január 10. 14:219.
    Ki a fenét érdekel ez genetikai hulladék párocska,hogy ennyit foglalkoznak velük???
    Ez ma Magyarországon az etalon, hogy szerencsétlen, hiszékeny emberek becsapásával meggazdagodni, és főúri életet élni, irritálva milliók jó ízlését ???? Szánalmas......
  6. 2015. január 10. 12:158.
    No comment!! Pfúúúúúúúúú
  7. 2015. január 10. 11:507.
    Ez az, hogy mindegy mit, de beszéljenek róluk. Magánügyük, hányszor házasodnak stb. nem kellene a Győzikéjéket utánozni, akik volt hogy évente újra házasodtak!
  8. 2015. január 10. 11:116.
    Szerintem ez nem üti meg a hír szintjét, ez egyszerűen semmi.
  9. 2015. január 10. 09:215.
    Kínjukban már nem tudják hová szórják a pénzt. Beteges,gyerekes és nagyon szánalmas. Ha én így néznék ki mint ez a nő még az ellen is tiltakoznék,hogy rám nézzenek. Elviselhetetlen számukra ha nem adhatnak számot az urizálásukról és a mérhetetlen pénzszórásról.
  10. 2015. január 10. 08:134.
    Mit is szólók hozzá ? Egyszerűen hozzá sem tudok szólni ! Nahát ! És most mi lesz ? Olcsóbb lesz a kenyér vagy a hús ? Szánalmas....................
  11. 2015. január 10. 07:233.
    Tisztára mint a Győzike.
  12. 2015. január 10. 07:222.
    Tisztára mint a Győzike.

Címlap

top