Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Étvágycsökkentés természetesen

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2015. január 9. 21:22
Csillapítja a hasi görcsöket, beállítja a havi ciklust, csökkenti a hüvelyszárazságot és az étvágyat...

Nők Lapja Café: Étvágycsökkentés természetesen: jamgyökér
  1. 2015. január 10. 14:445.

    "


    A Yam magyarul jamgyökér - Dioscorea villosa - kivonatát Kínában több, mint kétezer éve használják.


    Dél-Amerika esőerdeiben őshonos, évelő, lágyszárú növény, kúszó szára több méter magasra is felnyúlhat."


     


    Nem értem, de őszintén: meg tudja valaki magyarázni? Csak kíváncsi vagyok...

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2015-01-09  21:22
  2. 2015. január 10. 14:374.

    Majd kapsz te mindjárt itt az áltudományért!...))) Én már azért is kaptam egyszer, hogy olyan műveletlen vagyok, még az sem tudom az milyen műsor és kicsodák...! Tényleg, el is felejtettem közölni az illető lebarmolókkal, hogy megnéztem egyszer!  Te meg a véleményért nyugodtam zsebeld be, amit kapsz, minek írjam le én is..)))


     


    izé...miért kell csökkenteni az étvágyat? Hogy ne kelljen normálisan enni és mozogni...?

    előzmény:
    antironia (3)
    2015-01-09  21:38
  3. 2015. január 9. 21:383.

    Forrás: A 2testőr


     



     


    Az a műsor a tömény áltudomány!


    A 80-90-es IQ-jú nyócelemis nőknek való.... antalvali után...

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2015-01-09  21:22
  4. 2015. január 9. 21:362.

    Csillapítja a hasi görcsöket, beállítja a havi ciklust, csökkenti a hüvelyszárazságot és az étvágyat...


     


     


    .... és még az orrodat is tisztíííccccssa....

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2015-01-09  21:22

Címlap

top