Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Örökké Elrabolva

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2015. január 8. 19:37
Liam Neeson a nyugdíjkorhatárhoz közel, 56 évesen kezdett bele akcióhős karrierjébe az első Elrabolva mozival, és akkor még piszkosul jól állt neki az egyszemélyes igazságosztás. Azóta eltelt bő hat év, és emberünkön most először látszik, hogy kiöregedett a szerepből.

Nők Lapja Café: Liam Neeson kiöregedett az akcióhős szerepből - Elrabolva 3. kritika
  1. 2015. július 30. 12:435.
    Nem a színésszel van a baj, hanem a filmmel. Unalmas.
  2. 2015. január 8. 22:074.

    Miert kell anyira nagyon fiatalnak lenni?


    Miert kell olyan filmet nezni, amit tulajdonkeppen nem akarnank megnezni?


    Silvester Stallonet nem neveznem szinesznek meg a legjobb indulattal sem. Hallottatok mar eredetiben? Olyan bunko a beszede, hogy az faj.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2015-01-08  19:37
  3. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2015. január 8. 21:483.

    Azért  nagyon sok jelenetben igazán profi játékot csinált.


    Abszolute életszerű volt a játéka.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2015-01-08  19:37
  4. 2015. január 8. 19:372.
    Szerintem az összes filmjét láttam, szeretem ezt a színészt. A cikk író olyan dolgokat hoz fel ami egy másik filmnél nem fordulhat elő??? Azért mert neki nem szimpatikus, nem kellene lehúzni! Jó színész, semmivel nem rosszabb mit Sylvester Stallone, sőőőt.

Címlap

top