Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kisfiának gyógyszerért sietett balesetekor L. L. Junior

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. december 22. 08:14
L. L. Junior ittasan okozott közúti balesetet szombat hajnalban. Azt állítja, beteg gyerekének sietett gyógyszert vinni - írja a Blikk és a Bors is.

Nők Lapja Café: Kisfiának gyógyszerért sietett balesetekor L. L. Junior
  1. 2014. december 22. 19:266.

    Oké, nekem nincs gyerekem, nem tudom hogy megy ez, de ha tényleg ennyire rosszul volt a kisfiú, akkor előbb nem az ügyeletet vagy a mentőket kellett volna hívni? Vagy akkor már a gyerekkel rohanni kórházba, ha mindenáron kocsiba akart ülni?

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-12-22  08:14
  2. 2014. december 22. 11:265.

    http://nol.hu/gazdasag/az-ittas-vezeto-fizet-a-biztositona k-1505925


     


     


    Remélem, nem lesz pozitív diszkrimináció.......

  3. 2014. december 22. 10:544.

    Annyira egyértelmű volt, hogy a gyerek mögé bújik.... Igazi felnőtt, felelősségteljes  férfire utaló magatartás...

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-12-22  08:14
  4. 2014. december 22. 10:203.

    Szép sztory, nagyon megható. Küldjön érte taxit, vagy futárt. Ne kelljen már nekem vagy a családomnak azért kinyíródni, mert ő ott felejti a babysitternél a gyerek gyógyszerét.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-12-22  08:14
  5. 2014. december 22. 08:142.
    SemmiLyen indok nem mentesiti az ittas vezetés alol,ha baj volt a gyerekkel miért nem hivott taxit,van r? pénze.Vonj?k be örökre a jogsij?t statu?ljanak péld?t,mert ezek a hirességek azt hiszik az ?tlag emberek fölött vannak

Címlap

top