Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Törpemalacnak vették, ekkora disznó lett belőle

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. december 21. 14:32
Nagyon meglepődött egy kanadai pár, amikor Esther nevű törpemalacuk elkezdett növekedni, és meg sem állt 300 kilóig. A pár azonban nagyon szerette Esthert, aki azóta is velük él, mint egy családtag. Elképesztő fotók egy teljesen elképesztő helyzetről!

Nők Lapja Café: Törpemalacnak vették, hatalmas disznó lett belőle
  1. 2016. december 7. 18:4115.

    Lehet hogy szebb, okosabb es illatosabb mint az aki melle te minden nap befekszel :) A malac szobatisztasagra nevelheto es okos..ellentetben azokkal akik nem neznek utana annak hogy milyen allat a malac.. es ugy itelkeznek :) En szivesen tartanek malackat a lakasban..

    előzmény:
    Anyja (2)
    2014-12-21  14:32
  2. 2014. december 21. 21:0014.
    Adok egy nagy piros pontot a felvilágosításért! (izé, a konyhás képen az illetőt nőnek néztem...))))
    Egyébként meg felháborítónak tartom, hogy milyen kevés hely jut annak a szép vörös cicának!..))))
  3. 2014. december 21. 20:4213.

    A disznó a közhiedelemmel ellentétben tiszta állat és szobatisztaságra nevelhető. Ha megfelelően van tartva akkor NEM BÜDÖS! Vidéken attól büdös, hogy egy héten egyszer(vagy annyiszor sem) almozzák ki.


    Te is k.büdös lennél, ha kénytelen lennél egy 3 négyzetméteres kis helyen egy hétig a végtermékeddel összezárva élni.


     

    előzmény:
    cleopatra61 (8)
    2014-12-21  18:07
  4. Torolt_felhasznalo_478259
    Torolt_felhasznalo_478259
    2014. december 21. 19:5212.

    A teljes cikk kozlese itt az nlcafen kisiklatta volna a topikot : a kocanak ket "apukaja" van , nincs anyuka a parban .... mar ez nem lett volna itt megemesztve .... Es: osszeszedtek tobb mint 400 ezer dollart a kocaval tartva a tenyeruket valami allatmenhely szeru vallalkozas alapitasara....


    Ez hatalmas otlet : csinalunk valami egetvero, felelotlen  marhasagot ,  es utana a tundermesevel beszedjuk a penzt ....Indiegogo-nak hivjak a teljesen legalis weblapot, ahova mindenki beteheti a meghato sztorijat es ha tetszik az olvaso kozonsegnek , dol az adomany....


    Most ugy latszik a "cuki" a meno

    előzmény:
    ggirl5 (10)
    2014-12-21  19:14
  5. Torolt_felhasznalo_785782
    Torolt_felhasznalo_785782
    2014. december 21. 19:3411.

    A "borz" jó lesz mosómedvének is. 


     


    Gondolom a malac is kimegy a dolgát végezni, mint ahogy általában a lakásban tartott kutyák sem a szoba közepére kupacolnak.

    előzmény:
    Anyja (2)
    2014-12-21  14:32
  6. 2014. december 21. 19:1410.

    Jó lett volna, ha a teljes cikket közlitek. A gazdik annak hatására lettek vegák, hogy a malacka milyen kedves és intelligens. Nem ajánlják egyébként, hogy más is tartsa házikedvencként, mert egy picit nagy azért és sokat eszik, de ők már annyira megszerették, hogy nem válnának meg tőle. A hiányos ismeretekkel rendelkezők kedvéért, a sertés tiszta és okos állat, a kertben tartott szabadon közlekedő törpemalacok sem végzik össze-vissza vagy a fekhelyükre a dolgukat, hanem ugyanarra a kijelölt helyre mennek piszkítani.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-12-21  14:32
  7. 2014. december 21. 18:199.
    Behalok, az utolsó képen mosolyogva alszik...))) Az az igazság, hogy valószínűleg még mindig mami kismalacának érzi magát..))) De mi van, ha csupa szeretetből a gazdi ölébe akar ülni, vagy annak álmában ráfekszik?
  8. 2014. december 21. 18:078.
    Ekkora jószágot a lakásban tartani?!?!? Büdös, biztosan nem szoba tiszta, súlya alatt minden összetörik. Ez már túlzás. A poca ólba és udvarba való, no és a kotlába, tepsibe.
  9. 2014. december 21. 17:277.

    Én is szeretem a malacot, sütve is, főzve is.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-12-21  14:32
  10. 2014. december 21. 17:276.
    Az tudatlan, aki nem tudja, hogy a disznó a világ legokosabb jószágai közé tartozik. Mindenre meg lehet tanítani. ÉRTED városi nő? Szerintem az a beteges, aki tudatlanul mond véleményt!!!!

  11. 2014. december 21. 17:235.
    Anyja: Malacot is lehet szobatisztaságra szoktatni. Borz? Na az itt nincs.
  12. 2014. december 21. 15:554.
    Anyja
    szerintem meg az a beteges, hogy az emberek már mindenben a rosszat látják, és rögtön ítélkeznek. Nem neked kell tartani ezeket az állatokat, ők így érzik jól magukat. Bár én sem tartanék disznót, de a képeken jót nevettem, viccesek.
  13. 2014. december 21. 14:473.
    Nagyon aranyos :)
    Jól érzi magát az emberek és a többi állatka között és mosolyog :)
  14. 2014. december 21. 14:322.
    Ez szerintem beteges . Felmerül a kérdés, hogy hol végzi a dolgát? Kitörlik neki, vagy maga törli? Milyen szag lehet ebben a lakásban ? A többi állatot ( borz, macska, 2 kutya ) már nem is említve.

Címlap

top